• GLOBKURIER.PL - KIM JESTEŚMY

  Już od ponad dekady jesteśmy profesjonalnym operatorem logistycznym. Każdego dnia tysiące ładunków są odbierane i dostarczane przy naszym udziale. Nie tylko na terenie Polski, ale i w ponad 190 krajach. Automatyzujemy procesy w sektorze TSL oraz branży KEP. Skupiamy w 1 miejscu ponad 50 firm transportowych takich jak: DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT, Raben, Hellman, Geo Post i wielu innych. Posiadamy integracje z 15 platformami sprzedażowymi. Zależy nam, aby być blisko klientów, dlatego w Polsce dysponujemy własną kilkutysięczną siecią punktów paczkowych Click&Collect pod marką GlobBox.net, która rozwiązuje wyzwania pierwszej i ostatniej mili. W 2023 roku zostaliśmy wyróżnieni w rankingu FT1000 najszybciej rosnących firm w Europie według Financial Times. W Polsce zajęliśmy 1 miejsce w sektorze Transport i Logistyka. Jesteśmy laureatami prestiżowej Gazeli Biznesu 2021! Posiadamy także wyróżnienie w postaci Diamentu Miesięcznika Forbes. Udowadnia to jak wiele osób nam zaufało. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, jako specjaliści w dziedzinie logistyki krajowej i międzynarodowej. Skontaktuj się z nami (kontakt@globkurier.pl), a pomożemy Ci nadać dokładnie taką przesyłkę jakiej potrzebujesz. Codziennie jesteśmy gotowi okazywać wsparcie merytoryczne i techniczne klientom indywidualnym oraz firmom zajmującym się handlem standardowym i internetowym.

  50 KURIERÓW I 300 PRZEWOŹNIKÓW

  TRANSPORT DROGOWY
  SPEDYCJA MORSKA
  FRACHTY LOTNICZE

  192 OBSŁUGIWANE KIERUNKI

  INTEGRCJE Z 15 PLATFORMAMI SPRZEDAŻOWYMI

  10 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU

  POZNAJ NAS

  Czynnie uczestniczymy w konferencjach i spotkaniach branżowych o transporcie, logistyce, e-commerce.
  Wystąpienie Mateusza Pyci – CEO Globkurier na Konferencji Crossborder e-commerce 2019 
  zorganizowanej przez Izbę Gospodarki Elektronicznej i Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.
  Mateusz Pycia –  CEO Globkurier w czasie panelu pytań podczas Targów Kielce. 
  Udział w dyskusji panelowej pod tytułem: Rynek usług logistycznych dostosowany do potrzeb i oczekiwań klientów podczas XVI Forum Polskich Menedżerów Logistyki.
  Stoisko Globkurier.pl i Codarius.com na Konferencji Mobile Trends Conference 2019.
  Edukujemy rynek tworząc program Globkurier.TV. 
  Tomasz Burek  – PD & PM Globkurier udzielający wypowiedzi na temat sprzedaży polskich produktów na rynkach eksportowych.
  Relacja z Międzynarodowej Konferencji Jak sprzedać polskie produkty na rynkach eksportowych 2018 i 2019.
  Krótki wywiad Justyny Pich – IndustryStock.pl z Mateuszem Pycią – CEO Globkurier odnośnie wsparcia rynku e-commerce przez Globkurier.
  Kilka słów na temat Brexitu w wypowiedzi Marleny Miąsko z Regionalnej Izby Gospodarczej.
  Wspieramy wszelkiego rodzaju inicjatywy społeczne i integracyjne.
  Organizujemy zbiórki dla potrzebujących – schronisk, domów dziecka i fundacji m.in. stale wspieramy Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi.
  Co roku bierzemy udział w największym charytatywnym biegu biznesowym Poland Business Run.
  Wspieramy młode talenty organizując wydarzenia dla dzieci we współpracy z uczelniami.
  Działamy prostudencko! Mateusz Pycia – CEO Globkurier wziął udział w wydarzeniu zorganizowanym przez PSML i podsumowaniu TOP Young 100!

  OSOBY DECYZYJNE

  CEO Mateusz Pycia

  Mateusz Pycia

  CEO

  Agnieszka Wieczorek

  CFO

  Tomasz Burek

  PD & PM

  Magdalena Jagieła

  CS Manager
  Natalia Kołodziej

  Natalia Kołodziej

  Head of Sales

  Agata Kędzierska Zawisza


  Marketing Manager

  Monika Garbaciak

  Product Owner & IT PM

  Wojciech Małagocki

  Head of ecommerce
  CO MÓWIĄ O NAS NASI KLIENCI
  FH Elcavo Polska od wielu lat regularnie korzysta z usług firmy GlobKurier. Realizowane w trakcie współpracy zlecenia wykonywane są zgodnie z naszymi oczekiwaniami, w sposób niezwykle profesjonalny.
  Wiktor Bilczewski
  ELCAVO Polska
  Z firmą GlobKurier współpracujemy od 2012 r. Wszystkie usługi są przez nich świadczone na wysokim poziomie. Zawsze możemy liczyć na fachową pomoc pracowników firmy.
  Klaudia Majchrzak
  HOGARTREND
  Z firmą GlobKurier współpracujemy od 2017 roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy, dlatego uważamy, że firma GlobKurier zasługuje na szczere uznanie oraz polecenie ich usług
  Konrad Kaznowski
  KAZEN
  Nasza firma korzysta z usług firmy GlobKurier od połowy 2016 roku. Możemy zapewnić, jako wymagający klient, że wszystkie usługi wykonywane są na rzetelnym i satysfakcjonującym nas poziomie.
  Paweł Darmoń
  Termasol Sp.z.o.o.
  NALEŻYMY DO:
  e - izba
  Regionalna Izba Gospodarcza
  OTRZYMANE NAGRODY
  JESTEŚMY FIRMĄ ODPOWIEDZIALNĄ SPOŁECZNIE

  Naszą misją jest oferowanie kompleksowych usług i przewozów kurierskich, tak dobrych by klienci chcieli z nami zostać. Staramy się nigdy nie chodzić na kompromis w kwestiach jakości. Poza faktem, że dobrze wykonujemy naszą pracę, pamiętamy o środowisku naturalnym oraz innych czynnikach, mających pozytywny wpływ na jakość świadczonych przez nas usług. Nie zapominamy także o wspieraniu ważnych inicjatyw społecznych, mających na celu wsparcie potrzebujących. GlobKurier.pl współpracuje m.in. z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi, regularnie przekazując na jej konto część comiesięcznych przychodów firmy.

  CECHUJE NAS INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

  Dla wszystkich naszych klientów, którzy wysyłają duże ilości przesyłek, przygotowaliśmy również możliwość nadawania paczek po bardzo atrakcyjnych, indywidualnie ustalanych cenach! Jeżeli chcesz nadać przesyłkę, zrób to już teraz razem z GlobKurier.pl!  Skorzystaj ze wszystkich dostępnych w naszym serwisie korzyści i funkcjonalności. Nadawaj przesyłki bez wychodzenia z domu w bardzo atrakcyjnych cenach!