Menu

GLOBKURIER.PL - KIM JESTEŚMY

Już od ponad dekady jesteśmy profesjonalnym operatorem logistycznym. Każdego dnia tysiące ładunków są odbierane i dostarczane przy naszym udziale. Nie tylko na terenie Polski, ale i w ponad 190 krajach. Automatyzujemy procesy w sektorze TSL oraz branży KEP. Skupiamy w 1 miejscu ponad 50 firm transportowych takich jak: DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT, Raben, Hellman, Geo Post i wielu innych. Posiadamy integracje z 15 platformami sprzedażowymi. Zależy nam, aby być blisko klientów, dlatego w Polsce dysponujemy własną kilkutysięczną siecią punktów paczkowych Click&Collect pod marką GlobBox.net, która rozwiązuje wyzwania pierwszej i ostatniej mili. W 2023 roku zostaliśmy wyróżnieni w rankingu FT1000 najszybciej rosnących firm w Europie według Financial Times. W Polsce zajęliśmy 1 miejsce w sektorze Transport i Logistyka. Jesteśmy laureatami prestiżowej Gazeli Biznesu 2021! Posiadamy także wyróżnienie w postaci Diamentu Miesięcznika Forbes. Udowadnia to jak wiele osób nam zaufało. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, jako specjaliści w dziedzinie logistyki krajowej i międzynarodowej. Skontaktuj się z nami (kontakt@globkurier.pl), a pomożemy Ci nadać dokładnie taką przesyłkę jakiej potrzebujesz. Codziennie jesteśmy gotowi okazywać wsparcie merytoryczne i techniczne klientom indywidualnym oraz firmom zajmującym się handlem standardowym i internetowym.

50 KURIERÓW I 300 PRZEWOŹNIKÓW

TRANSPORT DROGOWY
SPEDYCJA MORSKA
FRACHTY LOTNICZE

192 OBSŁUGIWANE KIERUNKI

INTEGRCJE Z 15 PLATFORMAMI SPRZEDAŻOWYMI

10 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU

POZNAJ NAS

Czynnie uczestniczymy w konferencjach i spotkaniach branżowych o transporcie, logistyce, e-commerce.
Wystąpienie Mateusza Pyci – CEO Globkurier na Konferencji Crossborder e-commerce 2019 
zorganizowanej przez Izbę Gospodarki Elektronicznej i Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.
Mateusz Pycia –  CEO Globkurier w czasie panelu pytań podczas Targów Kielce. 
Udział w dyskusji panelowej pod tytułem: Rynek usług logistycznych dostosowany do potrzeb i oczekiwań klientów podczas XVI Forum Polskich Menedżerów Logistyki.
Stoisko Globkurier.pl i Codarius.com na Konferencji Mobile Trends Conference 2019.
Edukujemy rynek tworząc program Globkurier.TV. 
Tomasz Burek  – PD & PM Globkurier udzielający wypowiedzi na temat sprzedaży polskich produktów na rynkach eksportowych.
Relacja z Międzynarodowej Konferencji Jak sprzedać polskie produkty na rynkach eksportowych 2018 i 2019.
Krótki wywiad Justyny Pich – IndustryStock.pl z Mateuszem Pycią – CEO Globkurier odnośnie wsparcia rynku e-commerce przez Globkurier.
Kilka słów na temat Brexitu w wypowiedzi Marleny Miąsko z Regionalnej Izby Gospodarczej.
Wspieramy wszelkiego rodzaju inicjatywy społeczne i integracyjne.
Organizujemy zbiórki dla potrzebujących – schronisk, domów dziecka i fundacji m.in. stale wspieramy Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi.
Co roku bierzemy udział w największym charytatywnym biegu biznesowym Poland Business Run.
Wspieramy młode talenty organizując wydarzenia dla dzieci we współpracy z uczelniami.
Działamy prostudencko! Mateusz Pycia – CEO Globkurier wziął udział w wydarzeniu zorganizowanym przez PSML i podsumowaniu TOP Young 100!

OSOBY DECYZYJNE

CEO Mateusz Pycia

Mateusz Pycia

CEO

Agnieszka Wieczorek

CFO

Tomasz Burek

PD & PM

Magdalena Jagieła

CS Manager
Natalia Kołodziej

Natalia Kołodziej

Head of Sales

Agata Kędzierska Zawisza


Marketing Manager

Monika Garbaciak

Product Owner & IT PM

Wojciech Małagocki

Head of ecommerce
CO MÓWIĄ O NAS NASI KLIENCI
FH Elcavo Polska od wielu lat regularnie korzysta z usług firmy GlobKurier. Realizowane w trakcie współpracy zlecenia wykonywane są zgodnie z naszymi oczekiwaniami, w sposób niezwykle profesjonalny.
Wiktor Bilczewski
ELCAVO Polska
Z firmą GlobKurier współpracujemy od 2012 r. Wszystkie usługi są przez nich świadczone na wysokim poziomie. Zawsze możemy liczyć na fachową pomoc pracowników firmy.
Klaudia Majchrzak
HOGARTREND
Z firmą GlobKurier współpracujemy od 2017 roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy, dlatego uważamy, że firma GlobKurier zasługuje na szczere uznanie oraz polecenie ich usług
Konrad Kaznowski
KAZEN
Nasza firma korzysta z usług firmy GlobKurier od połowy 2016 roku. Możemy zapewnić, jako wymagający klient, że wszystkie usługi wykonywane są na rzetelnym i satysfakcjonującym nas poziomie.
Paweł Darmoń
Termasol Sp.z.o.o.
NALEŻYMY DO:
e - izba
Regionalna Izba Gospodarcza
OTRZYMANE NAGRODY
JESTEŚMY FIRMĄ ODPOWIEDZIALNĄ SPOŁECZNIE

Naszą misją jest oferowanie kompleksowych usług i przewozów kurierskich, tak dobrych by klienci chcieli z nami zostać. Staramy się nigdy nie chodzić na kompromis w kwestiach jakości. Poza faktem, że dobrze wykonujemy naszą pracę, pamiętamy o środowisku naturalnym oraz innych czynnikach, mających pozytywny wpływ na jakość świadczonych przez nas usług. Nie zapominamy także o wspieraniu ważnych inicjatyw społecznych, mających na celu wsparcie potrzebujących. GlobKurier.pl współpracuje m.in. z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi, regularnie przekazując na jej konto część comiesięcznych przychodów firmy.

CECHUJE NAS INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

Dla wszystkich naszych klientów, którzy wysyłają duże ilości przesyłek, przygotowaliśmy również możliwość nadawania paczek po bardzo atrakcyjnych, indywidualnie ustalanych cenach! Jeżeli chcesz nadać przesyłkę, zrób to już teraz razem z GlobKurier.pl!  Skorzystaj ze wszystkich dostępnych w naszym serwisie korzyści i funkcjonalności. Nadawaj przesyłki bez wychodzenia z domu w bardzo atrakcyjnych cenach!