Menu

Paczka do Vanuatu, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Vanuatu!

Jak nadać paczkę do Vanuatu?

Aby dokonać wyceny paczki na Vanuatu, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. System automatycznie pokaże najlepsze opcje wielu przewoźników. Wybierz najlepszą dla siebie opcję i przejdź do kolejnego kroku. Jest nim podanie danych dotyczących nadawcy i odbiorcy. W tym miejscu jest też możliwe wybranie dodatkowych opcji, takich jak chociażby ubezpieczenie przesyłki. Z GlobKurier.pl nadasz przesyłkę do Vanuatu bez wychodzenia z domu.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx , TNT czy DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Vanuatu.

Tani kurier do Vanuatu z GlobKurier.pl

Vanuatu to państwo leżące w Oceanii i jest ono położone na 83 wyspach Nowych Hebrydów. Zamieszkałych wysp jest 65, a głównie są to górzyste wyspy pochodzenia wulkanicznego. Pierwszy kontakt lokalnych mieszkańców z Europejczykami miał miejsce około 1600 roku. Wspaniałe krajobrazy i natura sprawiają, że turyści odwiedzają te wyspy. Może zatem nadarzyć się potrzeba wysłania szybkiej i taniej przesyłki do Vanuatu lub z Vanuatu do Polski. Dzięki serwisowi GlobKurier.pl nie musisz się o to martwić! Współpracujemy z ponad 50. sprawdzonymi przewoźnikami na całym świecie, dzięki czemu wyślesz paczkę w dowolne miejsce – nawet do takich mało popularnych krajów jak Vanuatu. Ponadto udzielimy Ci wszelakich informacji na temat wysyłki.

Vanuatu to kraj do którego coraz częściej wysyłane są przesyłki. Paczka do Vanuatu nie musi być droga, jeśli wybierz odpowiedniego przewoźnika. Dzięki GlobKurier.pl możesz porównać oferty wielu przewoźników w jednym miejscu. Dodatkowo po założeniu konta możesz od razu liczyć na rabaty.

 

 

Mapa Vanuatu

 

 

 

 

mapa vanuatu
PowierzchniaLudnośćStolica
12 189 km²282 814Port Vila
NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
Polska – Port Vila

Kody pocztowe paczka do Vanuatu

Wysyłając paczkę międzynarodową należy szczególną uwagę zwrócić na adres przesyłki. Poprawnie zaadresowana paczka zmniejsza ryzyko zwrotu do adresata lub też dostarczenia paczki w nieodpowiednie miejsce. Adresując paczkę do Vanuatu zwróć uwagę, aby wypisać pełną nazwę ulicy, numer domu lub budynku i mieszkania, miasto oraz państwo. Bardzo ważne jest podanie kodu pocztowego, który w przypadku Vanuatu tak na prawdę nie istnieje. Chcąc nadać przesyłkę do Vanuatu w miejscu kodu należy wpisać 00000. Taki kod obowiązuje na terenie całego kraju.

Śledzenie paczki do Vanuatu

Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

Śledzenie paczki do Vanuatu

Po nadaniu paczki do Vanuatu możesz ją śledzić w systemie śledzenia na naszej stronie on-line. Jest on bardzo intuicyjny, wystarczy wejść w link i podać tam numer przesyłki przesłany w mailu. Następnie system pokaże najnowsze informacje w którym miejscu znajduje się przesyłka do Vanuatu.

Transport przesyłki do Vanuatu - Jak długo idzie paczka do Vanuatu?

Vanuatu znajduje się około 15 000 kilometrów od Polski. Jest ona też położona na innym kontynencie, stąd czas transportu przesyłki jest nieco dłuższy niż przeciętny czas transportu przesyłki w Europie. Paczka z Polski do Vanuatu może iść około 10 do 20 dni roboczych – włączając w to odprawę celną. Czas transportu przesyłki jest zależny przede wszystkim od wybranego kuriera oraz od rodzaju przesyłki. Transport z Polski do Vanuatu jest realizowany drogą powietrzną.

Ile kosztuje paczka do Vanuatu?

Nasz system szybkiej wyceny wyszukuje najkorzystniejsze pod względem cenowym oferty wysyłek na danej trasie. Pamiętaj, że wyceny dokonane przez poszczególnych przewoźników mogą się między sobą różnić. My przedstawiamy Ci najlepsze cenowo oferty, Tobie natomiast przysługuje prawo wyboru jednej z nich. To, ile zapłacisz za nadanie paczki do Vanuatu, zależy m.in. od jej parametrów, miejsca odbioru, trybu doręczenia, formy nadania czy dodatkowych usług, np. ubezpieczenia przesyłki. Mniejsze przesyłki o wadze do 10 kg będą kosztować około kilkuset złotych, między 400-600zł. Należy jednak pamiętać, że im cięższa przesyłka tym również zwiększy się jej koszt dostawy.

Kurier Polska-Vanuatu - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Vanuatu?

Aby poznać proponowane przez GlobKurier.pl ceny przesyłki do Vanuatu, wystarczy wypełnić prosty formularz zamieszczony na naszej stronie. Podajesz w nim kraj wysyłki i doręczenia oraz parametry paczki (wymiary, waga i ilość), a także szybkość doręczenia (np. standardowe lub szybkie) i sposób nadania (np. odbiór paczki przez kuriera bądź pozostawienie jej w punkcie). Przesyłki lotnicze realizowane są zwykle w przeciągu 8-15 dni roboczych (nie wliczając w to odprawy celnej, która może wydłużyć czas dostawy), jest to więc idealne rozwiązanie dla klientów, którym mocno zależy na szybkiej dostawie przesyłki kurierem do Vanuatu. Obsługujemy cały obszar tego kraju, a głównym miejscem, do którego dostarczane są przesyłki, jest stolica. Przesyłki z Polski do Vanuatu zrealizujesz z kurierem FedEx lub UPS.

opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Jak przygotować paczkę do Vanuatu

Paczka do Vanuatu musi być odpowiednio przygotowana. Zmniejszy to ryzyko uszkodzeń paczki podczas transportu. Do paczkowania używaj tylko solidnych kartonów, najlepiej takich najbardziej dopasowanych do przedmiotu, który znajduje się w środku. Dodatkowo środek wypełnij wypełniaczami, takimi jak styropian, gąbki czy zmiecione gazety. Karton dokładnie oklej taśmą, tak aby nie otwarł się on podczas podróży. W przypadku transportu kruchych i delikatnych przedmiotów naklej dodatkowe naklejki ostrzegawcze. Odpowiednio zapakowana paczka to pewność, że dotrze ona w całości do odbiorcy. W przypadku przesyłek międzynarodowych warto dodatkowo zabezpieczyć przedmioty owijając je w folię.

Ubezpieczenie paczki do Vanuatu

Przesyłki do Vanuatu  muszą pokonać daleką drogą, dlatego warto je ubezpieczyć. Nadając paczkę na stronie globkurier.pl masz możliwość dokupienia dodatkowego ubezpieczenia, dzięki czemu dostaniesz zwrot kosztów w przypadku uszkodzenia paczki. Opcję ubezpieczenia możesz wykupić podczas dokonywania zamówienia. Możesz tam również określić kwotę ubezpieczenia. Szczególnie poleca się ubezpieczenie, gdy zawartość jest cenna. Dodatkowo powinno się ubezpieczyć paczki, które zawierają ważne dokumenty, a więc np. akta sądowe, faktury firmowe, czy umowy.  Opłata jest adekwatna do wartości danej przesyłki. Jednocześnie nie jest bardzo wysoka. 

Paczka do Vanuatu - odprawa celna i cło Vanuatu

Vanuatu znajduje się na innym kontynencie, dlatego przesyłki wysyłane do Vanuatu podlegają odprawie celnej. W zależności od wartości przesyłki, a także tego, czy wysyłana jest przez osobę prywatną, czy firmę mogą być konieczne inne dokumenty do odprawy celnej. Aby paczka do Vanuatu bez problemów i opóźnień dotarła do odbiorcy koniecznie jest terminowe przygotowanie niezbędnych dokumentów. Wszelkie informacje na ten temat można znaleźć na stronie: odprawa celna GlobKurier.pl lub uzyskać kontaktują się z nami: kontakt@globkurier.pl. 

Czego nie można wysłać w paczce do Vanuatu

Każda przesyłka trafiająca do obrotu międzynarodowego jest prześwietlana, w związku z czym w paczkach za granicę nie wolno umieszczać wielu przedmiotów. Do Vanuatu nie wolno wysyłać m.in. narkotyków, broni, substancji niebezpiecznych, produktów spożywczych o krótkim terminie ważności, żywych zwierząt, ludzkich szczątków, gotówki czy przedmiotów przedstawiających dużą wartość materialną. Regulamin przewoźnika jasno określa, co dokładnie jest zabronione. Paczkom z niedozwoloną zawartością grozi wycofanie z transportu, a nadawca musi się liczyć z poniesieniem konsekwencji.

                                                                                               Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Vanuatu

Paczka do Vanuatu - oferta dla firm

Oferta dla firm na paczki do Vanuatu

Wiele firm coraz chętniej wychodzi poza granicę Polski. Wybierz ofertę przesyłek międzynarodowych do ponad 190 krajów w tym również do Vanuatu. Firmy wysyłają jeszcze taniej, a w zależności od ilości wysyłanych paczek można uzyskać naprawdę korzystne cenniki. Paczki do Vanuatu zrealizujesz bardzo prosto i szybko, bez wychodzenia z domu. Wypełnij formularz i skorzystaj z tanich przesyłek do Vanuatu.

kurier z paczką do Vanuatu

Odbierz dedykowaną ofertę!

Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

Dopasuj ofertę

do 20
20-50
powyżej 50
nie wysyłam
1-5
5-20
powyżej 20