Paczki i przesyłki do zjednoczonych emiratów arabskich

Paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Zjednoczonych Emiratów Arabskich do Polski i z Polski do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Jak nadać paczkę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Zjednoczonych Emiratów Arabskich, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zjednoczone Emiraty Arabskie to kraj w którym nie uświadczymy Polaków mieszkających na stałe. Tak na prawdę nikt poza obywatelami nie może przebywać tam na stałe, obywatel jakiegokolwiek innego państwa nie ma możliwości otrzymania obywatelstwa. Większość osób przebywa tam na wizach turystycznych lub pracowniczych – ważnych rok. A turystów jest tam na prawdę wielu – kraj zachwyca swoją nowoczesną architekturą, orientalnym klimatem oraz pięknymi, czystymi plażami. 

Kurier do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Przesyłka do Zjednoczonych Emiratów to procedura, która ciągle zyskuje na popularności – utworzone w Zjednoczonych Emiratach Arabskich strefy ekonomiczne, przetwórstwo ropy naftowej, oraz uznanie Zjednoczonych Emiratów Arabskich za jedno z najważniejszych miejsc wymiany handlowej na świecie. Dzięki GlobKurier mogą Państwo wysłać paczkę w bezpieczny oraz szybki sposób. Kurier do Zjednoczonych Emiratów Arabskich dotrze w każde miejsce na terenie kraju, a główne miejsce wysyłki paczki to Abu Zabu oraz Dubaj.

Paczki i przesyłki do Abu Zabi, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Śledzenie paczki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Biorąc pod uwagę odległość, jaką musi przebyć paczka do Chin, zarówno drogą lądową jak i lotniczą, jesteśmy zobowiązani, jako GlobKurier udostępnić możliwość śledzenia paczki on-line oraz w postaci SMS. Wprowadzony przez nas system oraz ciągle pracujące biuro obsługi klienta gwarantujemy kompletny nadzór nad statusem przesyłki, od wysłania aż do odebrania przesyłki przez adresata. Gwarantujemy również wysoką jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, TNT, FedEx, co gwarantuje dotarcie paczki do Chin.

Dlaczego warto ubezpieczyć swoją przesyłkę do ZEA?

Ze względu na rosnące zainteresowanie przesyłek na trasie Polska – ZEA oraz ciągle rosnący prestiż Zjednoczonych Emiratów Arabskich, uważamy za stosowne zaproponować dodatkowe ubezpieczenie. Duży dystans w postaci sześciu tysięcy kilometrów oraz liczna ilość granic, które paczka do Emiratów musi przebyć, stawia przed nami jako GlobKurier wymóg zapewnienia należytej kontroli nad paczką do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Oferujemy możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Gwarancję bezpieczeństwa pokazuje też kwestia, że współpracujemy z firmami godnymi zaufania oraz sprawdzonymi na rynku.

Ile kosztuje przesyłka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Zjednoczone Emiraty Arabskie nie są członkiem Unii Europejskiej, a więc wysyłka do Dubaju wiąże się z koniecznością zapłacenia przez odbiorcy cła. W przypadku gabarytów paczki procedura wyceny zlecenia opiera się na zasadzie – im większe wymiary i ciężar paczki, tym więcej trzeba zapłacić za jej dostarczenie. Firma kurierska wyodrębnia konkretne grupy gabarytowe wraz z przypisanymi im cenami. Zapraszamy do skorzystania z opcji „szybka wycena” oraz do kontaktu w przypadku chęci wysłania paczki do ZEA.

Czego nie może zawierać przesyłka do ZEA?

W przypadku Zjednoczonych Emiratów Arabskich urząd celny zwraca szczególną uwagę na narkotyki, środki odurzające oraz wszelkiego rodzaju materiały, które mogą godzić w kulturę muzułmańską oraz zasady Islamu. Ponadto zabraniamy umieszczania w paczkach oryginalnych zwierząt, roślin, leków na receptę, tytoniu, alkoholu, broni, fajerwerków, wysyłka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich nie może zawierać produktów spożywczych, które mają krótką datę ważności i łatwo mogą się zepsuć podczas transportu, bagaży oraz przedmiotów o dużej wartości materialnej.

                                    Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Zjednoczonych Emiratów Arabskich