Menu

Paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich!

Jak nadać paczkę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Zjednoczonych Emiratów Arabskich, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

 

Tani kurier do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z GlobKurier.pl

Wiemy już, że wysłanie paczki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich wiąże się z dość dużym kosztem, który może sięgać kilkuset złotych. Mimo to, warto poszukiwać oszczędności. Tani kurier jest bowiem w zasięgu naszej ręki. Jakiego przewoźnika wybrać? Nie da się ukryć, że samodzielne odwiedzanie stron wszystkich firm kurierskich, które dostarczają przesyłki międzynarodowe do tego kraju może być czasochłonne, podobnie jak indywidualna wycena paczki u każdego kuriera. Dlatego też warto skorzystać z nowoczesnych narzędzi, do których dostęp daje nam internet. Jednym z nich są platformy transportowe takie jak Globkurier.pl, które pozwalają na porównanie cen przesyłek międzynarodowych u wszystkich przewoźników, którzy obsługują dany kraj. Wystarczy jedynie podać wymiary oraz wagę paczki, by skorzystać z szybkiej, automatycznej wyceny. Następnie wybieramy opcję, która jest dla nas najbardziej korzystna, podajemy adres odbioru przesyłki oraz adres odbiorcy, drukujemy niezbędne dokumenty przewozowe a firma kurierska zajmuje się resztą. Oszczędzamy więc nie tylko czas, ale również pieniądze. Nie dziwi więc fakt, że osoby wysyłające paczki międzynarodowe coraz częściej korzystają z tego rozwiązania. 

 

 

Paczki i przesyłki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Zjednoczone Emiraty Arabskie to państwo arabskie na Bliskim Wschodzie. Kraj położony jest nad Zatoką Perską i Omańską. Jest to państwo  składające się z siedmiu emiratów: Abu Zabi, Dubaj, Szardża, Adżman, Umm al-Kajwajn, Ras al-Chajma i Fudżajra. Obecnie państwo to zamieszkiwane jest przez 9,89 miliona a dzięki specjalnym strefom ekonomicznym rozwija się w zadziwiającym tempie. Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej firm z naszego kraju nawiązuje współpracę z ZEA i wysyła swoje produkty oraz towary. Na dzień dzisiejszy najwięcej paczek trafia do czołowych miast kraju czyli Abu Zabi oraz Dubaju. Stamtąd też najczęściej wysyłane są przesyłki trafiające do Polski. 

Każda osoba, która decyduje się na wysłanie paczki międzynarodowej odczuwa pewną obawę z myślą o kosztach tej operacji. Nie ma w tym nic dziwnego – opłaty celne, konieczność korzystania z różnych środków transportu oraz daleka trasa – wszystko to wpływa na cenę usługi kurierskiej. Nie inaczej jest w przypadku Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Ile jednak zapłacimy za przesyłkę do tego kraju? Nie da się ukryć, że nawet tani kurier może zażądać od nas opłaty w wysokości kilkuset złotych, co jest związane z czynnikami, o których wspominaliśmy powyżej. Niemniej jednak, trudno jest podać jednoznaczną cenę przesyłki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ponieważ uwarunkowana jest ona przez wiele czynników. Najważniejszym jest oczywiście waga i wymiary paczki. Im większa im cięższa tym więcej zapłacisz. Poza tym, sporo zależy też od tego, jaki rodzaj transportu oferuje kurier. Paczki, które dłużej docierają do nadawcy są tańsze niż te ekspresowe. Najbardziej opłacalna może więc okazać się wysyłka, podczas której przesyłka będzie kilkukrotnie przeładowywana do różnych samolotów lub środków transportu. Na cenę paczki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich wpływają również dodatkowe usługi takie jak np. ubezpieczenie przesyłki.

 

 

Mapa Zjednoczonych Emiratów Arabskich

 

 

 

PowierzchniaLudnośćStolica
83 600 km²10 077 640Abu Zabi
NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
Polska – Abu ZabiPolska – DubajPolska – Adżman

Kody pocztowe paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Wysyłanie paczki kurierem wymaga uważności, szczególnie gdy mówimy o przesyłkach międzynarodowych. Niezwykle ważne jest bowiem ich odpowiednie adresowanie. Jednym z elementów, w których często pojawiają się pomyłki jest kod pocztowy. Tymczasem bez niego paczka może nigdy nie dotrzeć do odbiorcy.
Przyjrzyjmy się więc nieco bliżej kodom pocztowym Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Przede wszystkim nadając paczkę do tego kraju kod pocztowy powinniśmy poprzedzić skrótem AE a następnie podać 6 cyfrowy, pisany łącznie kod liczbowy. Jeśli mamy problem ze stwierdzeniem czy posiadamy prawidłowy numer warto skorzystać z wyszukiwarki kodów. Wpisując miasto oraz ulicę szybko dowiemy się jaki kod pocztowy Zjednoczonych Emiratów Arabskich obowiązuje w danym miejscu.

Śledzenie paczki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

Ubezpieczenie paczki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich 

Mimo odpowiedniego zapakowania paczki musimy mieć świadomość, że przesyłki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich przebywają gigantyczną trasę liczącą ponad 6 tysięcy kilometrów. Mimo rosnącego poziomu bezpieczeństwa oraz jakości usług kurierskich podczas tak dalekiej podróży może zdarzyć się wiele. Paczka może ulec zniszczeniu lub zostać zgubiona. Warto mieć tego świadomość. Jak się przed tym zabezpieczyć? Rozwiązanie jest bardzo proste. Jest nim ubezpieczenie paczki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Firmy kurierskie, które oferują dostarczanie przesyłek do tego kraju korzystają z usług ubezpieczycieli. Podczas zamawiania kuriera możesz wybrać podstawowe, bezpłatne ubezpieczenie lub też rozszerzyć je za dodatkową opłatą. Dzięki temu, jeśli twoja przesyłka nie dotrze do adresata odzyskasz pieniądze równe wartości przesyłanych towarów. To rozwiązanie, które naprawdę się opłaca i pozwoli ci spać spokojnie. 

Transport przesyłki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich - Jak długo idzie paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich?

Nie da się ukryć, że paczka wysyłana do Zjednoczonych Emiratów Arabskich ma do przebycia naprawdę długą, wynoszącą ponad 6 tysięcy kilometrów drogę. Musi również przejść odprawę celną, co również zajmuje czas. Dlatego też wysyłając przesyłkę do tego kraju musimy liczyć się z tym, że jej transport potrwa co najmniej kilka dni. Ile dokładnie? Wszystko zależy od tego, jakiego przewoźnika oraz sposób transportu wybierzemy.  Niemniej jednak czas dostawy wynosi od 5 dni (w przypadku przesyłek lotniczych) do nawet 10 dni jeśli zdecydujemy się na przesyłkę ekonomiczną, która jest tańsza. 

Kurier Polska - Zjednoczonych Emiratów Arabskich - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Zjednoczonych Emiratów Arabskich?

W obecnych czasach na terenie naszego kraju usługi przewozu paczek oferuje kilkadziesiąt firm. Wśród nich znajdują się zarówno lokalne, polskie przedsiębiorstwa, jak i firmy międzynarodowe, które posiadają swoje filie na całym świecie. I to właśnie z ich pomocą możemy wysyłać przesyłki międzynarodowe. W przypadku Zjednoczonych Emiratów Arabskich paczki możemy przesyłać za pomocą znanych i cenionych firm kurierskich o ugruntowanej pozycji. Wśród nich wymienić możemy między innymi przewoźników takich jak FedEX, UPS oraz TNT. To firmy godne zaufania, które dokładają wszelkich starań by zlecone im zadania wykonać jak najsprawniej. 

opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Jak przygotować paczkę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Kolejną rzeczą, o którą warto zadbać jest odpowiednie zapakowanie paczki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jak wspominaliśmy wcześniej, ma ona do przebycia bardzo długą drogę, dlatego też wybór opakowania dopasowanego do wielkości przesyłanych przedmiotów oraz wypełnienie wolnych przestrzeni w kartonie to absolutne minimum, które ochroni nas przed ich ewentualnym zniszczeniem. Co więcej, paczka powinna być kilkukrotnie owinięta taśmą lub folią typu stretch, która ochroni ją np. przed rozdarciem czy działaniem wilgoci. Ponadto pamiętajmy o odpowiednich oznaczeniach (np. ostrożnie szkło) w języku angielskim w przypadku paczek, które tego wymagają. Na stronie przewoźnika warto sprawdzić jakie dokumenty, poza listem adresowym mają być dołączone do przesyłki i umieścić je w taki sposób, by były bezpośrednio dostępne np. dla służb celnych. W zależności od rodzaju przesyłanych produktów oraz tego, czy wysyłamy paczkę prywatnie czy jako firma mogą one się różnić, dlatego też nie podajemy uniwersalnego rozwiązania.

Czego nie można wysłać w paczce do Zjednoczonych Emiratów Arabskich?

Wysyłając paczkę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich musimy mieć świadomość, że nasza przesyłka podlega przepisom celnym, które określają między innymi jakich towarów nie wolno wysyłać. Wśród nich wymienić możemy między innymi narkotyki, środki odurzające, leki, broń, wyroby alkoholowe i tytoniowe. Zabrania się również przesyłania zwierząt oraz produktów spożywczych o krótkim terminie ważności. Podobnie jest we wszystkich krajach, które nie należą do UE. Musimy jednak pamiętać, że mamy do czynienia z krajem o całkowicie innej od naszej kulturze, dlatego też zabronione jest również wysyłanie przedmiotów i towarów, które mogłyby godzić w kulturę muzułmańską oraz zasady Islamu. Jeśli mamy wątpliwości, z powodzeniem możemy rozwiać je zapoznając się z regulaminem przewoźnika, w którym znajdziemy wszystkie towary, które objęte są ograniczeniami. Da to nam pewność, że nasza paczka nie zostanie zatrzymana przez służby. 

                                                                                               Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich - oferta dla firm

Oferta dla firm na paczki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Warto wspomnieć o tym, że kurierzy, którzy dostarczają paczki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich kierują swoją ofertę nie tylko do osób prywatnych, ale również przedsiębiorców, którzy współpracują z tym krajem. Jeśli należysz do tego grona zastanów się nad skorzystaniem z oferty dla firm. Daje ci ona bowiem nie tylko lepsze ceny związane z regularną współpracą z firmą kurierską ale również szereg udogodnień takich jak możliwość drukowania zbiorczych dokumentów przewozowych czy integrację z twoim sklepem online lub stroną internetową. W czasach, kiedy chcemy by jak najwięcej kwestii mogło być załatwionych automatycznie. Jest to spore udogodnienie. 

Odbierz dedykowaną ofertę!

Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

Dopasuj ofertę

do 20
20-50
powyżej 50
nie wysyłam
1-5
5-20
powyżej 20