Menu

Paczki i przesyłki do Czadu

Paczka do Czadu, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Chile do Polski i z Polski do Chile!

Jak nadać paczkę do Czadu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Czadu, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Czadu.

Do Czadu wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Aby zminimalizować koszt wysyłki do Czadu należy postępować według prostych zasad. Przesyłka powinna być zapakowana w prostokątny karton i owinięta folią typu stretch. Elementy w paczce powinny być osobno owinięte folią bąbelkową, a puste przestrzenie wypełnione styropianem lub papierem. Oznaczenie przesyłki “Uwaga szkło” zwiększa cenę wysyłki, gdyż takie paczki muszą być sortowane ręcznie. Nieregularne kształty także podnoszą koszt przesyłki. 

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Czadu transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to przesyłki do Ndżamena. Obsługujemy cały obszar Czadu

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. 

Paczki i przesyłki do Ndżemena stolicy Czadu

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Czadu