• Paczki i przesyłki do Czadu

  Paczka do Czadu, przesyłki kurierskie z Polski

  Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Chile do Polski i z Polski do Chile!

  Jak nadać paczkę do Czadu?

  Aby dokonać wyceny paczki do i z Czadu, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
  Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
  Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Czadu.

  Do Czadu wymagana jest odprawa celna

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
   

  Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
   

  Aby zminimalizować koszt wysyłki do Czadu należy postępować według prostych zasad. Przesyłka powinna być zapakowana w prostokątny karton i owinięta folią typu stretch. Elementy w paczce powinny być osobno owinięte folią bąbelkową, a puste przestrzenie wypełnione styropianem lub papierem. Oznaczenie przesyłki “Uwaga szkło” zwiększa cenę wysyłki, gdyż takie paczki muszą być sortowane ręcznie. Nieregularne kształty także podnoszą koszt przesyłki. 

  Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Czadu transportem drogowym i lotniczym. 

  Główne miejsca wysyłek to przesyłki do Ndżamena. Obsługujemy cały obszar Czadu

  Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. 

  Paczki i przesyłki do Ndżemena stolicy Czadu

  Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Czadu