Menu

Paczki i przesyłki do Nowej Kaledonii - flaga

Przesyłki kurierskie Polska – Nowa Kaledonia

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Nowej Kaledonii do Polski i z Polski do Nowej Kaledonii

Jak nadać paczkę do Nowej Kaledonii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Nowej Kaledonii, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Nowej Kaledonii.

Do Nowej Kaledonii wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Czas dostawy

Nowa Kaledonia położona jest na kilku wyspach na morzu Karaibskim. Odległość od Polski, brak bezpośrednich połączeń lotniczych z Polski oraz wyspiarski charakter państwa skutecznie wydłużają czas dostawy. GlobKurier współpracuje z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie, dzięki czemu jest w stanie dostarczyć paczkę już w 5 do 7 dni roboczych. W czas dostawy nie jest wliczany czas odprawy celnej.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to stolica Numea. Obsługujemy cały obszar kraju.

Paczki i przesyłki do Numea

                                                 Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Nowej Kaledonii