Logo
Menu

Paczki i przesyłki do Lesotho

Przesyłki kurierskie Polska – Lesotho

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Lesotho do Polski i z Polski do Lesotho!

Jak nadać paczkę do Lesotho?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Lesotho, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Lesotho.

Do Lesotho wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Lesotho to kraj leżący całkowicie na terenie RPA, choć nie jest od niego zależny. Mało popularny, choć mieszkańcy są bardziej życzliwi niż ich sąsiedzi. Większość kraju jest górzysta. Wschód kraju to tereny rolnicze, cała reszta to pastwiska dla kóz i owiec. 

Podróże po Lesotho są utrudnione przez rzeźbę terenu oraz słaby stan dróg. GlobKurier zapewnia ceny przesyłek do Lesotho zaczynające się od 290 zł, a czas dostawy jest przewidziany na 2 do 4 dni.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Lesotho transportem drogowym i lotniczym. 
Główne miejsca wysyłek to przesyłki do Maseru. Obsługujemy cały obszar Lesotho.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Paczki i przesyłki do Maseru stolicy Lesotho

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Lesotho