Logo
Menu

Paczki i przesyłki do Omanu

Paczka do Omanu, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Omanu do Polski i z Polski do Omanu

Jak nadać paczkę do Omanu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Omanu, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Omanu.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Omanu

Oman to państwo leżące na Półwyspie Arabskim, nad Morzem Arabskim i Zatoką Omańską. Należy do Ligi Państw Arabskich, a głównym źródłem zasilającym jego gospodarkę jest eksport ropy naftowej. Jeżeli potrzebujesz wysłać paczkę do Omanu, GlobKurier to najlepsze rozwiązanie! Dzięki współpracy z 50 największymi firmami kurierskimi na świecie jesteśmy w stanie zaproponować najkorzystniejsze na rynku ceny – nawet o 70% niższe niż bezpośrednio u przewoźników! Twoją przesyłkę do Omanu dostarczymy w zaledwie kilka dni roboczych – średni czas dostawy z GlobKurier wynosi 3-7 dni roboczych, nie licząc odprawy celnej. Jako niezawodny i ceniony operator logistyczny z dużym doświadczeniem świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a zadowolenie klientów jest naszym priorytetem!

Paczki i przesyłki do Maskat, stolicy Omanu

Ile kosztuje paczka do Omanu?

W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę paczkową lub palety do 190 krajów na świecie. Na koszt taniej przesyłki do Omanu wysyłanej za pośrednictwem naszego serwisu składa się kilka istotnych elementów. Pod uwagę brane są przede wszystkim parametry paczki, ale liczą się również wybór usług dodatkowych (np. ubezpieczenie przesyłki). Jeżeli nadajesz paczkę do Omanu jako osoba prywatna, do ceny zostanie doliczony 23% podatek VAT. Skorzystaj z szybkiej wyceny i sprawdź, jakie stawki proponują poszczególni przewoźnicy. Klienci biznesowi zarejestrowani w naszym serwisie, którzy nadają duże ilości przesyłek, proszeni są o kontakt w celu wynegocjowania niższych cen!

Jak nadać paczkę do Omanu?

System nadawania paczek w GlobKurier.pl jest prosty i przejrzysty. Kurier do Omanu zamówisz online bez wychodzenia z domu! To Ty określasz miejsce nadania i dostawy! Wystarczy wypełnić formularz szybkiej wyceny i podać wymiary oraz wagę przesyłki, a następnie wybrać najkorzystniejszą opcję transportu. Na podstawie tych informacji system wygeneruje listę rekomendowanych firm transportowych wraz z podanymi cenami ich usług. Po sfinalizowaniu transakcji wystarczy poczekać na kuriera, który odbierze od Ciebie przesyłkę – możesz ja też dostarczyć do jednego z naszych punktów. Obsługujemy cały obszar Omanu, a głównym miejscem wysyłek jest stolica tego kraju Maskat. Przypominamy, że w trakcie wypełniania formularza możesz zdecydować się na różne dodatkowe opcje!

Czego nie można wysyłać do Omanu

Wysyłając paczkę do Omanu, musisz mieć na względzie pewne ograniczenia dotyczące jej zawartości. W przesyłkach nie wolno umieszczać m.in. substancji i materiałów niebezpiecznych (w tym broni, petard, kwasu, rtęci, sprzętu wojskowego etc.), żywności z krótkim terminem ważności, wyrobów tytoniowych i alkoholowych, zwierząt, szczątków ludzkich, kosztowności, dokumentów niejawnych itp. Przed nadaniem przesyłki należy koniecznie zapoznać się z regulaminem przewoźnika, gdzie znajduje się pełna lista zakazów przy przesyłkach zagranicznych. Wszystkie paczki trafiające do obrotu międzynarodowego są prześwietlane i poddawane kontroli.

                                                          Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Omanu