Paczki i przesyłki do Pakistanu

Paczka do Pakistanu, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Pakistanu do Polski i z Polski do Pakistanu

Jak nadać paczkę do Pakistanu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Pakistanu, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Pakistanu.

Do Pakistanu wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłka kurierska do Pakistanu

Pakistan to aktualnie jedno z najrzadziej wybieranych miejsc turystycznych. Mimo powszechnej opinii kraju niebezpiecznego, mieszkańcy są bardzo przyjaźni i zawsze służą pomocą. Na granicy Pakistanu i Chin znajduje się drugi najwyższy szczyt świata – K2. Na każdym kroku można tu spotkać ciekawe meczety, do których warto się udać, poznać kulturę.


Paczki do Pakistanu to droga sprawa. Dodatkowo czas przesyłki również nie zadowala. GlobKurier oferuje wysyłki już od około 300 zł, w czasie 2 do 5 dni roboczych.

Kurier do Pakistanu

Przesyłka do Pakistanu to procedura, która ciągle zyskuje na popularności – utworzone w Pakistanie strefy ekonomiczne, przetwórstwo ropy naftowej, oraz uznanie Pakistanu za jedno z najważniejszych miejsc wymiany handlowej na świecie. Dzięki GlobKurier mogą Państwo wysłać paczkę w bezpieczny oraz szybki sposób. Kurier do Pakistanu dotrze w każde miejsce na terenie kraju, a główne miejsce wysyłki paczki to Islamabad.

Biorąc pod uwagę odległość, jaką musi przebyć paczka do Pakistanu, zarówno drogą lądową jak i lotniczą, jesteśmy zobowiązani, jako GlobKurier udostępnić możliwość śledzenia paczki on-line oraz w postaci SMS. Wprowadzony przez nas system oraz ciągle pracujące biuro obsługi klienta gwarantujemy kompletny nadzór nad statusem przesyłki, od wysłania aż do odebrania przesyłki przez adresata.

Śledzenie przesyłki FedEx

Śledzenie przesyłki UPS

Dlaczego warto ubezpieczyć przesyłkę do Pakistanu?

Ze względu na mnogość kontaktów biznesowych, dużą częstotliwość wysyłki przesyłek do Czech oraz wysoką wartość relacji polsko-czeskich proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki.

Czego nie należy wysyłać w paczce do Pakistanu?

W przypadku Pakistanu urząd celny zwraca szczególną uwagę na narkotyki, środki odurzające oraz wszelkiego rodzaju materiały, które mogą godzić w kulturę muzułmańską oraz zasady Islamu. Przepisy celne obowiązujące w Pakistanie nie odbiegają w jakiś wyjątkowy sposób od tych, które najczęściej można spotkać w krajach europejskich. Warto jednak zaznaczyć, że wwożenie na teren tego kraju nawet najmniejszej ilości narkotyków grozi wieloletnim więzieniem, a nawet karą śmierci. Ponadto nie wolno umieszczać w przesyłkach do Pakistanu broni, amunicji, substancji wybuchowych, trujących, przedmiotów o charakterze pornograficznym oraz leków psychotropowych.

                                                        Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Pakistanu