Menu

Paczki i przesyłki na Haiti

Przesyłki na Haiti, przesyłki kurierskie z Polski 

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Haiti do Polski i z Polski na Haiti

Jak nadać paczkę na Haiti?

Aby dokonać wyceny paczki na Haiti, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Haiti.

Na Haiti wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki kurierskie na Haiti

Haiti to państwo w Ameryce Środkowej położone na wyspie o tej samej nazwie. To z jednej strony najbiedniejszy kraj na Karaibach, a z drugiej miejsce, gdzie wiele osób pragnie spędzić egzotyczne wakacje. W te strony wyjeżdża wielu Polaków, stąd nierzadko pojawia się potrzeba nadania paczki na Haiti – często jednak do skorzystania z tej usługi zniechęcają wysokie ceny wynikające z dużej odległości od Polski. Profesjonalny operator logistyczny GlobKurieferuje ceny przesyłek na Haiti już od 300 zł i skrócony czas dostawy wynoszący średnio 3-6 dni roboczych (bez odprawy celnej). W jednym miejscu zrzeszamy kilkadziesiąt najlepszych firm kurierskich z całego świata (m.in. DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT, Raben), dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie i na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Paczki i przesyłki do Port-au-Prince

Ile kosztuje paczka na Haiti?

Za pośrednictwem serwisu Globkurier.pl nadasz tanią przesyłkę na Haiti! Nasze stawki są aż do 70 %. niższe niż bezpośrednio u przewoźników, a o ostatecznej ich wysokości decyduje kilka istotnych czynników. To, ile wyniesie opłata za nadanie paczki na Haiti, zależy głównie od jej parametrów, ale także od szybkości nadania, formy doręczenia czy dodatkowych opcji. Ceny obejmują 23 %. podatek VAT (w przypadku przesyłek nadawanych przez osoby prywatne) oraz opłatę paliwową, która zwykle wynosi od 8 %. do 20 %. Przypominamy, że poszczególni przewoźnicy ustalają stawki wedle własnych kryteriów, dlatego polecamy opcję szybkiej wyceny, dzięki której szybko porównasz ceny i wybierzesz ofertę adekwatną do Twoich potrzeb.

Jak nadać paczkę na Haiti?

Zamawianie kuriera na Haiti za pośrednictwem GlobKurier jest bardzo proste! Na naszej stronie zamieszczony jest elektroniczny formularz dostawy, w którym prosimy o podanie informacji dotyczących rozmiarów paczki, ilości i wagi przesyłek, szybkości doręczenia i sposobie nadania. Na ich podstawie przedstawimy Ci listę rekomendowanych kurierów. Następnie wystarczy sfinalizować transakcję i poczekać na kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę na Haiti! Wszystko załatwisz w kilkanaście minut bez wychodzenia z domu! Transporty przesyłek na Haiti realizujemy drogą lotniczą i morską. Obsługujemy cały obszar kraju, przy czym głównym miejscem dostaw jest Port-au-Prince.

Zakazy przy przesyłkach na Haiti

Przygotowując paczkę na Haiti, koniecznie pamiętaj o ograniczeniach związanych z jej zawartością. Na Haiti nie wolno wysyłać m.in. wyrobów alkoholowych i tytoniowych, substancji oraz materiałów niebezpiecznych, roślin, żywych zwierząt, ludzkich szczątków, przedmiotów o wysokiej wartości, narkotyków, leków na receptę, dokumentów niejawnych itp. Pełną listę zakazów przy przesyłkach za granicę znajdziesz w regulaminie wybranej przez Ciebie firmy przewozowej.

                                                      Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Haiti