Menu

Paczki i przesyłki na Kajmany

Przesyłki na Kajmany, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Kajmanów do Polski i z Polski na Kajmany

Jak nadać paczkę na Kajmany?

Aby dokonać wyceny paczki na Kajmany, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Kajmany.

Na Kajmany wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki kurierskie na Kajmany

Kajmany to terytorium zależne od Wielkiej Brytanii. Jest to archipelag na Morzu Karaibskim, w Ameryce Środkowej. W jego skład wchodzą trzy wyspy Wielki Kajman, Cayman Brac i Mały Kajman. Słynie w licznych walorów – turystyka oraz usługi finansowe to najbardziej dochodowe gałęzie tutejszej gospodarki. Duża odległość od Polski, wyspiarski charakter państwa oraz brak bezpośrednich połączeń z Europą sprawiają, że ceny przesyłek na Kajmany są bardzo wysokie. Za pośrednictwem Globkurier paczkę na Kajmany wyślesz już za ok. 250 zł! Z nami oszczędzisz nie tylko pieniądze, ale i czas – średni czas dostawy wynosi 3-6 dni roboczych (bez odprawy celnej). Dzięki współpracy z ponad 50. najlepszymi firmami przewozowymi na świecie, wieloletniemu doświadczeniu i świetnie rozbudowanemu zapleczu logistycznemu jesteśmy w stanie zaoferować klientom bardzo atrakcyjne warunki dostaw!

 

Paczki i przesyłki do George Town

Ile kosztuje paczka na Kajmany?

Za pośrednictwem GlobKurier nadasz tanią przesyłkę na Kajmany, której cena zależy od paru istotnych czynników. Przede wszystkim przypominamy, że poszczególni kurierzy ustalają stawki wedle własnych kryteriów, stąd rozbieżności w cenach. Zalecamy skorzystać z opcji szybkiej wyceny, dzięki której od ręki porównasz warunki finansowe obowiązujące u wybranych przewoźników oraz zasady dostawy Twojej paczki na Kajmany. Cena usługi zdeterminowana jest m.in. parametrami i rodzajem przesyłki, szybkością nadania oraz formą transportu. Zawiera ponadto opłatę paliwową wynoszącą przeważnie 8-20%. oraz 23% podatek VAT w przypadku paczek nadawanych przez osoby prywatne. Decydując się na dostawę za pośrednictwem naszego serwisu, możesz sporo zyskać – nasze stawki są aż do 70%. niższe niż bezpośrednio u przewoźników!

Jak nadać paczkę na Kajmany?

Procedura zamawiania kuriera na Kajmany z Globkurier jest bardzo prosta i nie zajmuje wiele czasu. Wystarczy, że wypełnisz elektroniczny formularz dostawy zamieszczony na naszej stronie, podając informacje dotyczące: miejsca nadania przesyłki, kraju docelowego, wymiarów i wagi paczki oraz szybkości doręczenia i sposobu nadania. Na tej podstawie system wygeneruje dostępne opcje nadania przesyłki na Kajmany. Wybierasz przewoźnika i finalizujesz transakcję. Kurier zgłosi się pod wskazany przez Ciebie adres w celu odebrania paczki. Istnieje też opcją osobistego dostarczenia jej do jednego z naszych punktów. Obsługujemy cały obszar Kajmanów, a głównym miejscem dostaw jest stolica kraju George Town.

Zakazy przy przesyłkach na Kajmany

Zawierając umowę z firmą przewozową, akceptujesz jej regulamin. W dokumencie tym znajduje się pełna lista zakazów przy przesyłkach za granicę. Wszystkie paczki trafiające do obrotu międzynarodowego są sprawdzane przez służby celne, w związku z czym musisz pamiętać o pewnych ograniczeniach. W paczkach na Kajmany nie wolno umieszczać m.in. gotówki, alkoholu, papierosów, leków na receptę, narkotyków, materiałów i substancji niebezpiecznych, roślin i żywych zwierząt, szczątków ludzkich, kosztowności czy produktów spożywczych z krótkim terminem ważności.

                                                    Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Kajmany