• Paczka na Filipiny, przesyłki kurierskie z Polski

  Nadaj z nami swoją przesyłkę na Filipiny!

  Jak nadać paczkę na Filipiny?

  Jak już wspominaliśmy jest sporo przewoźników, którzy zajmują się transportem towarów na Filipiny. Ale z drugiej strony wiadome jest, że wiele osób wybiera najtańsze opcje. Dlatego przed tym, nim zdecydujecie się na wybór określonego kuriera powinniście porównać oferty. Warto więc skorzystać z porównywarki. Po wejściu na stronę Globkurier.pl zostaniecie poproszeni o podanie parametrów przesyłki. Następnie wybierzecie kraj docelowy, czyli w tym przypadku Filipiny. W kolejnym kroku klikniecie opcję wyceny i wtedy pojawi się ranking kurierów, z którego wybierzecie najtańszą opcję. Ale pamiętajcie tutaj, że musicie brać pod uwagę także inne czynniki, a więc czas transportu, czy dodatkowe opcje. Pamiętajcie o jeszcze jednej bardzo ważnej rzeczy, a mianowicie o tym, aby zastanowić się, czy przypadkiem nie warto wykupić dodatkowego ubezpieczenia. Dzięki niemu w razie gdy dojdzie do zgubienia przesyłki bądź też jej uszkodzenia otrzymacie korzystną rekompensatę. Wbrew pozorom na ubezpieczenie powinny zdecydować się nie tylko firmy, ale też osoby prywatne. Koszty ubezpieczenia nie są bardzo wysokie, a jednak można zyskać pewność i bezpieczeństwo i to wysyłając nawet duże partie towaru. Warto zastanowić się jeszcze nad opcją wykupu informacji w formie SMS o dostarczeniu przesyłki. Trzeba przyznać, że jest to bardzo wygodne, gdyż nie będziecie musieli logować się na stronę i sprawdzać, czy wysłana przesyłka już dotarła. Również w tym przypadku koszty nie są wysokie. Zastanówcie się jeszcze, czy zależy Wam na czasie, bo jeżeli tak, to koniecznie powinniście wybrać przesyłkę typu ekspres, która może zostać dostarczona już po jednym dniu.

          

  Tani kurier na Filipiny z GlobKurier.pl

  Znalezienie taniego kuriera sprawi, iż możecie sporo zaoszczędzić, wysyłając przesyłkę na Filipiny. Dzięki stronie Globkurier.pl wyświetlą się Wam najbardziej korzystne oferty spośród których znajdziecie coś dla siebie. Aby relatywnie obniżyć koszty wysyłki, pamiętajcie, że paczka, którą chcecie wysłać powinna mieć wymiary standardowe. Wysyłka paczek niestandardowych jest zdecydowanie droższa. Do tego na cenę wpływa to, czy wykupujecie dodatkowe opcje. Wiele firm kurierskich w standardzie ma możliwość monitorowania przesyłki. Jednak już za informację o dostarczeniu paczki na Filipiny czy też jej ubezpieczenie trzeba zapłacić. Dodatkowo jeżeli wysyłacie przesyłki międzynarodowe często, to koniecznie powinniście założyć konto na stronie Globkurier.pl, gdyż w wielu przypadkach możecie wtedy skorzystać z promocji czy dedykowanych właśnie Wam ofert. Wspomnieliśmy już Wam pokrótce o ubezpieczeniu, jednak w tym przypadku inwestycja w nie wydaje się sensowna, gdyż w razie, gdy Wasza przesyłka zostanie uszkodzona w transporcie bądź się zgubi, otrzymacie zwrot pieniędzy, a więc nie poniesiecie z tego tytułu dużych strat. Na cenę wpływa również to, jaką opcję przesyłki wybierzecie. Jeżeli zależy Wam, by Wasza przesyłka dotarła szybko, to rzeczywiście koszty będą wyższe. Jeżeli jednak wybierzecie wariant ekonomiczny, to rzecz jasna przesyłka będzie zdecydowanie tańsza. I tutaj należy wiedzieć, że ceny rozpoczynają się od ponad 200 zł. Średni czas doręczenia przesyłki do odbiorcy wynosi tydzień, choć możecie wybrać także opcję priorytet i wtedy paczka może zostać dostarczona nawet w jeden dzień roboczy.

    

  Paczki i przesyłki na Filipiny

  Filipiny to archipelag, który składa się z aż 7 tys. małych wysepek. Jest to kraj, który zamieszkuje spora ilość chrześcijan. Ale coraz popularniejszy staje się także handel z przedsiębiorcami z tego kraju i właśnie z tego też powodu warto poznać, od czego zależy cena paczki na Filipiny. Warto tutaj wiedzieć, że z usług kurierskich korzystają najczęściej firmy, które zajmują się eksportem i importem towaru. Jednak popularne staje się też wysyłanie paczek do znajomych, którzy zamieszkują Filipiny. Jako, że kraj leży dość daleko od Polski, to trzeba zdawać sobie sprawę, że koszt przesyłki na Filipiny nie będzie zbyt niski. Cena zależy od wielu czynników. Na początek należy ustalić, czy wysyłacie list czy cięższą paczkę. Im wyższa waga, tym rzecz jasna wyższa cena. Na pewno musicie jeszcze sprawdzić, czy Wasza przesyłka na Filipiny mieści się w założeniach przesyłki standardowej. Przesyłki niestandardowe są droższe. Zawsze też można skorzystać z darmowej wyceny. Wystarczy tylko wejść na stronę Globkurier.pl i wpisać podstawowe parametry paczki. Należy podać wysokość i szerokość i tutaj jednostką miar są centymetry. Niezbędne jest również podanie wagi przesyłki. Uzupełniacie także skąd przesyłka będzie nadana i dokąd. Pozostaje już tylko kliknąć ikonę “wyceń przesyłkę” i już wyświetlą się Wam ciekawe oferty firm kurierskich, które zajmują się transportem paczek na Filipiny. Na tej podstawie, a więc na podstawie rankingu możecie wybrać najlepszą dla Was ofertę. Gdy ją zaznaczycie zostaniecie poproszeni o podanie wszystkich niezbędnych danych, a potem musicie jeszcze opłacić przesyłkę i przeważnie kolejnego dnia kurier odbierze ją z wybranego przez Was miejsca. Trzeba przyznać, że takie rozwiązanie jest bardzo wygodne.            

  Coraz więcej osób wysyła paczki na Filipiny. Większość z nich nadawana jest przez firmy, które współpracują z firmami filipińskimi. Jak więc możecie się domyślić najwięcej paczek nadawanych jest z Warszawy, Krakowa oraz Wrocławia. Jeżeli chodzi o to, skąd najczęściej paczka z Filipin trafia do Polski, to jak możecie się domyślić jest to Manila czy też Bago City. Przesyłki nadawane są także z miasta Batac.     

  Mapa Filipiny
  PowierzchniaLudnośćStolica
  300 000 km²106 651 394Manila
  NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
  Polska – ManilaPolska – Bago CityPolska – Quezon City

  Kody pocztowe paczka na Filipiny

  Wysyłając paczkę na Filipiny, trzeba pamiętać, aby wpisać bardzo dokładnie adres. Nawet mały błąd może sprawić, że przesyłka nie dotrze. Warto wiedzieć, że pierwszym kodem oznaczającym kraj Filipiny są litery PH bądź PHL. Jeżeli chodzi o cyfry, to kod pocztowy to 09 17. W razie wątpliwości warto skontaktować się z firmą kurierską, by upewnić się, czy podaliście dobry kod pocztowy.  

  Śledzenie paczki na Filipiny

  Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

  Śledzenie paczki na Filipiny

  GlobKurier jest profesjonalnym operatorem logistycznym, zajmującym się przewozem towarów do wszystkich krajów na świecie. Realizujemy transport drogowy i lotniczy. Kładziemy nacisk na jakość, a wszyscy podwykonawcy, z którymi od lat współpracuje nasza firma należą do grona zaufanych partnerów. Nasi przewoźnicy to między innymi UPS, FedEx, TNT.

  Transport przesyłki na Filipiny - Jak długo idzie paczka na Filipiny?

  Jak już wspominaliśmy transport paczki na Filipiny jest zależny od tego, jaką opcję wybierzecie. W wersji premium przesyłka może być dostarczona już w kolejnym dniu roboczym. Jednak należy zdawać sobie sprawę, że wybór takiej opcji wiąże się z ponoszeniem zdecydowanie wyższych kosztów dostawy. Dlatego, jeżeli nie zależy Wam bardzo na czasie, to przesyłka w wersji ekonomicznej będzie dla Was najlepszym wyborem. Jej standardowy czas doręczenia wynosi od 7 do 10 dni. W przypadku większych miast czas doręczenia może być krótszy nawet o kilka dni niż w przypadku bardziej odległych miast czy wysepek.    

  Kurier Polska-Filipiny - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe na Filipiny?

  Choć przesyłki na Filipiny jeszcze do niedawna nie były popularne, to trzeba przyznać, że obecnie sytuacja znacznie się zmieniła i rzeczywiście coraz więcej osób i to nie tylko przedsiębiorców wysyła przesyłki do tego kraju. Wśród przewoźników największą popularnością cieszy się firma kurierska UPS, a także FedEx czy TNT. Tych przewoźników wyróżnia również bardzo korzystna cena. Nie zapomnijcie jednak o tym, że przed nadaniem przesyłki obowiązuje Was odprawa celna. Zatem koniecznie powinniście sprawdzić, jakie przepisy celne obowiązują w danym kraju, gdyż jeżeli popełnicie błąd, to Wasza przesyłka zostanie przechwycona, może zostać również zniszczona, a na Was zostanie nałożona kara. Choć z drugiej strony powinniście wiedzieć, że filipińskie przepisy celne niewiele różnią się od tych stosowanych w zachodnich krajach europejskich. Jak można się domyślić zakazane jest wwożenie narkotyków, materiałów pornograficznych, czy substancji, które stanowią potencjalne zagrożenie dla zdrowia i życia. Ale to jest oczywiste, wszak w żadnym kraju nie można rozprowadzać czy wwozić choćby broni. Ale na Filipinach obowiązują również pewne ograniczenia jeżeli chodzi o inne towary. Wśród nich można wymienić ograniczenia dotyczące wwożenia na teren kraju wyrobów tytoniowych, alkoholowych, a nawet roślin, perfum, sprzętów elektronicznych czy aparatów fotograficznych. W wielu przypadkach obowiązują właśnie ograniczenia ilościowe. Jeżeli prowadzicie interesy z przedsiębiorcami z Filipin, to nie musicie obawiać się, że wysyłka większej ilości towaru do Filipin jest niemożliwa, gdyż dobre firmy kurierskie zajmują się nawet transportem towarów na paletach. Oczywiście wszystkie przesyłki muszą być właściwie zabezpieczone i o to powinien zadbać już nadawca. Należy stosować wypełnienia czy inne środki ochrony, które w relatywnie dużym stopniu zabezpieczą przesyłkę przed uszkodzeniem.           

  opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
  opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Ubezpieczenie paczki na Filipiny

  Ze względu na ogromny dystans, który paczka ma do przebycia, proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata

  Czego nie można wysłać na Filipiny?

  Nie ważne, czy interesuje nas paczka do Szwecji, paczka do Portugalii, przesyłka do Niemiec czy opisywane tu przesyłki na Filipiny – bez względu na kraj docelowy przesyłki muszą przejść przez granicę, gdzie mogą być narażone na kontrolę, a nawet na złożoną odprawę celną. Dlatego ważne jest, by nie umieszczać w paczce takich produktów, które nie są zgodne z przepisami celnymi obowiązującymi w danym państwie.przepisy celne na Filipinach praktycznie nie odbiegają od tych powszechnie stosowanych wśród krajów europejskich. Oczywiście kategorycznie zabronione jest wwożenie na teren tego państwa narkotyków, materiałów o charakterze pornograficznym, broni i substancji niebezpiecznych, zagrażających życiu i zdrowiu. Ponadto istnieją pewne ograniczenia – najczęściej ilościowe – jeśli chodzi o takie produkty, jak wyroby tytoniowe, wyroby alkoholowe, zwierzęta , rośliny, gotówka, ale też perfumy, aparaty fotograficzne i inny sprzęt elektroniczny.

                                                                                                 Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Filipiny

  Paczka na Filipiny - oferta dla firm

  Oferta dla firm na paczki na Filipiny

  Pomimo tego, że wysyłając paczkę na Filipiny trzeba przejść odprawę celną, to jednak coraz więcej osób decyduje się na wysyłkę towarów na Filipiny. W tym przypadku trzeba wiedzieć, że przedsiębiorcy mogą skorzystać z ciekawej oferty. Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu na stronie Globkurier.pl mogą otrzymać ciekawą ofertę i skorzystać choćby z promocji dla stałych klientów. Trzeba przyznać, że dzięki ofercie dedykowanej przedsiębiorcom, koszty wysyłki mogą w znaczący sposób się obniżyć, zaś przedsiębiorcy mogą dzięki temu zaoszczędzić. Oczywiście nie trzeba obawiać się, iż należy podpisywać stałą umowę, gdyż nic takiego nie ma miejsca. W razie pytań czy wątpliwości można skontaktować się z daną firmą kurierską i dowiedzieć się więcej na temat oferty. Ceny często rozpoczynają się już od 240 zł, ale mogą być niższe, wszystko zależy od danej firmy kurierskiej. W Globkurier.pl przedsiębiorcy mogą korzystać z możliwości odroczonych płatności i opłacać faktury raz w tygodniu. To na pewno pozwala lepiej zarządzać swoim biznesem, zwłaszcza gdy czasem przelewy bywają opóźnione. Ponadto każdy przedsiębiorca może liczyć na indywidualną ofertę i wycenę, co także jest warte uwagi. Co więcej wszystkie paczki, nie tylko te krajowe, ale również międzynarodowe można śledzić na stronie i dzięki temu wiedzieć, na jakim etapie jest transport, gdy takie zapytanie wyśle klient.     

  Odbierz dedykowaną ofertę!

  Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

  Dopasuj ofertę

  do 20
  20-50
  powyżej 50
  nie wysyłam
  1-5
  5-20
  powyżej 20