Paczki i przesyłki na Filipiny

Paczka na Filipiny, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Filipin do Polski i z Polski na Filipiny

Jak nadać paczkę na Filipiny?

Aby dokonać wyceny paczki na Filipiny, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Filipiny.

Na Filipiny wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki na Filipiny

Filipiny – archipelag ponad 7 tysięcy wysp. To kraj w którym mieszka największy odsetek chrześcijan w Azji. Kraj skrajności – większość ludzi jest tutaj albo bardzo bogatych, lub bardzo biednych. Mimo wszystko są przyjacielscy, pomocni, często się uśmiechają i skłonni do zawierania nowych znajomości. Jedzenie – mimo, że w Europie mniej popularne niż Japońskie, Koreańskie, Chińskie czy Tajskie – jest prawdopodobnie jednym z najlepszych wśród kuchni azjatyckiej. 

Kurier na Filipiny

Z usług firm kurierskich korzystają przede wszystkim firmy importujące i eksportujące swoje produkty. Jeśli interesują Państwa przesyłki kurierskie na Filipiny, zarówno w celach firmowych jak i prywatnych, to oświadczamy całkowitą gwarancję konkurencyjnej ceny oraz rzetelności. Oferujemy wysyłkę międzynarodową, która odbywa się transportem lotniczym lub morskim i pozwala na dostarczenie paczki na Filipiny już w ciągu kilku dni roboczych. Poniżej prezentujemy więcej szczegółów na temat dostępnych u nas warunków oraz wymaganych dokumentów celnych przy wysyłce do tego kraju. Oferujemy przesyłki na cały teren Filipin, a główne miejsce wysyłek to Suva.

Paczki i przesyłki na Filipiny

Monitoruj status swojej paczki na Filipiny

GlobKurier jest profesjonalnym operatorem logistycznym, zajmującym się przewozem towarów do wszystkich krajów na świecie. Realizujemy transport drogowy i lotniczy. Kładziemy nacisk na jakość, a wszyscy podwykonawcy, z którymi od lat współpracuje nasza firma należą do grona zaufanych partnerów.

Nasi przewoźnicy to między innymi UPS, FedEx, TNT.

Cena przesyłki – ile kosztuje paczka do Filipin?

Usługi kurierskie to alternatywa usług pocztowych. W obu tych przypadkach nie można jednoznacznie określić, jakie koszty poniosą Państwo, jako klient. Cena takiej usługi jest zależna od wielu czynników. Po pierwsze należy ustalić czy nasza przesyłka jest listem czy paczką. Kolejnym elementem są gabaryty przesyłki. Im większa i cięższa paczka, tym większe będą koszty jej doręczenia. Następnym czynnikiem wpływającym na koszt transportu przesyłki jest sposób jej nadania. W przypadku pojawienia się wątpliwości chętnie pomożemy z wyceną. 

Ubezpiecz przesyłkę na Filipiny

Ze względu na ogromny dystans, który paczka ma do przebycia, proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata

Czego nie wysyłać w paczce na Filipiny?

Nie ważne, czy interesuje nas paczka do Szwecji, paczka do Portugalii, przesyłka do Niemiec czy opisywane tu przesyłki na Filipiny – bez względu na kraj docelowy przesyłki muszą przejść przez granicę, gdzie mogą być narażone na kontrolę, a nawet na złożoną odprawę celną. Dlatego ważne jest, by nie umieszczać w paczce takich produktów, które nie są zgodne z przepisami celnymi obowiązującymi w danym państwie.przepisy celne na Filipinach praktycznie nie odbiegają od tych powszechnie stosowanych wśród krajów europejskich. Oczywiście kategorycznie zabronione jest wwożenie na teren tego państwa narkotyków, materiałów o charakterze pornograficznym, broni i substancji niebezpiecznych, zagrażających życiu i zdrowiu. Ponadto istnieją pewne ograniczenia – najczęściej ilościowe – jeśli chodzi o takie produkty, jak wyroby tytoniowe, wyroby alkoholowe, zwierzęta , rośliny, gotówka, ale też perfumy, aparaty fotograficzne i inny sprzęt elektroniczny.

                                                     Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Filipiny