Logo
Menu

Paczki i przesyłki do Nikaragui

Przesyłki kurierskie Polska – Nikaragua

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Nikaragui do Polski i z Polski do Nikaragui

Jak nadać paczkę do Nikaragui?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Nikaragui, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Nikaragui.

Do Nikaragui wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Od czego zależy cena przesyłki?

Nikaragua leży około 8 tysięcy kilometrów od Polski. Brak jest też bezpośrednich połączeń lotniczych z tym krajem z Europy. Nikaragua także jest rzadko celem wysyłki, co dodatkowo zwiększa cenę. Oprócz elementów geograficzno – transportowych, na cenę przesyłki wpływa również waga, rozmiary a także kształt przesyłki – najlepiej wysyłać karton, gdyż wtedy paczka jest uznawana za standardową. GlobKurier oferuje ceny wysyłki do Nikaragui już od około trzystu złotych.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Główne miejsca wysyłek to stolica Managua. Obsługujemy cały obszar Nikaragui.

Paczki i przesyłki do Managua

                                                       Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Nikaragui