Paczki i przesyłki na Reunion

Przesyłki na Reunion, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Reunion do Polski i z Polski na Reunion

Jak nadać paczkę na Reunion?

Aby dokonać wyceny paczki na Reunion, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Reunion.

Na Reunion wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie na Reunion

Reunion to zamorski departament Francji będący najdalej wysuniętą na zachód część archipelagu Maskarenów. Wsypa jest położona na Oceanie Indyjskim w odległości ok. 174 km na południowy zachód od Mauritiusu. W razie konieczności czy potrzeby nadania przesyłki na Reunion wiele osób narzeka na wysokie koszty dostawy. Warto zatem skorzystać z usług serwisu GlobKurier.pl, który w jednym miejscu skupia ponad 50. sprawdzonych firm transportowych takich jak m.in. DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT i wiele innych. Jesteśmy profesjonalnym operatorem logistycznym obsługującym ponad 190 krajów na świecie. Za naszym pośrednictwem paczkę na Reunion nadasz sprawnie i bez wychodzenia z domu już za ok. 300 zł!

Ile kosztuje paczka na Reunion?

Tania przesyłka na Reunion z GlobKurier.pl to wypadkowa kilku czynników ze szczególnym naciskiem na parametry paczki, tryb realizacji dostawy, formę transportu oraz opcje dodatkowe takie jak np. ubezpieczenie paczki. Cena zawiera także opłatę paliwową wynoszącą średnio 8-20 proc., a także 23 proc. podatek VAT naliczany do zamówień składanych przez osoby prywatne. Zakrojona na szeroką skalę działalność poparta wieloletnim doświadczeniem pozwala nam zaproponować klientom tanie przesyłki na Reunion i nie tylko! Nasze stawki są aż do 70 proc. niższe niż bezpośrednio u przewoźników!

Jak nadać paczkę na Reunion?

W celu zamówienia kuriera na Reunion należy uzupełnić parametry przesyłki w szybkiej wycenie. Podajesz w nim miejsce nadania i dostawy, a także wymiary i wagę paczki i ilość przesyłek. Kolejnym krokiem jest wybór najlepszej opcji transportu dla Twojej przesyłki na Reunion. Przedstawimy Ci listę rekomendowanych kurierów wraz z cenami i warunkami dostawy. Od Ciebie zależy, która firma transportowa podejmie się realizacji twojego zamówienia! Wszelakie formalności z tym związane, włącznie z płatnością, załatwisz online! Na koniec wystarczy poczekać na kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę – możesz również dostarczyć ją osobiście do jednego z naszych punktów. Średni czas dostawy przesyłek wysyłanych za pośrednictwem GlobKurier wynosi 3-6 dni roboczych (nie licząc odprawy celnej). Obsługujemy cały obszar Reunion, a głównym miejscem wysyłek jest stolica Saint-Denis. 

Zakazy przy przesyłkach na Reunion

Jako nadawca przesyłki ponosisz odpowiedzialność za jej zawartość. Przypominamy, że paczki w obrocie międzynarodowym są prześwietlane – w razie stwierdzenia nieprawidłowości w rachubę wchodzi wstrzymanie dostawy. Na Reunion nie wolno wysyłać m.in. materiałów i substancji niebezpiecznych, szybko psującej się żywności, wyrobów alkoholowych i tytoniowych, kosztowności, zwierząt, szczątków ludzkich, roślin, dokumentów niejawnych, narkotyków itp. Koniecznie sprawdź regulamin wybranego przewoźnika, gdzie znajdziesz dokładne wytyczne dotyczące zakazów przy przesyłkach za granicę.

                                                      Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Reunion