Logo
Menu

Paczka do Reunion, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Reunion!

Jak nadać paczkę do Reunion?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Reunion, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary i przejść dalej. System automatycznie pokaże oferty przewoźników, którzy realizują transport paczek w relacji Polska – Reunion. Wybierz najlepszą według siebie opcję i przejdź do kolejnego kroku. Tutaj wpisz dane dotyczące nadawcy i odbiorcy, pamiętając, aby były one kompletne. Następnie przejdź do punktu, w którym możesz wybrać dodatkowe opcje, takie jak ubezpieczenie przesyłki. Ostatnim krokiem jest płatność online i gotowe, przesyłka została nadana. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Reunion.

Tani kurier do Reunion z GlobKurier.pl

Reunion to zamorski departament Francji będący najdalej wysuniętą na zachód część archipelagu Maskarenów. Wsypa jest położona na Oceanie Indyjskim w odległości ok. 174 km na południowy zachód od Mauritiusu. W razie konieczności czy potrzeby nadania przesyłki na Reunion wiele osób narzeka na wysokie koszty dostawy. Warto zatem skorzystać z usług serwisu GlobKurier.pl, który w jednym miejscu skupia ponad 50. sprawdzonych firm transportowych takich jak m.in. DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT i wiele innych. Jesteśmy profesjonalnym operatorem logistycznym obsługującym ponad 190 krajów na świecie.

Z usług firm kurierskich korzystają przede wszystkim firmy importujące i eksportujące swoje produkty. Jeśli interesują Państwa przesyłki kurierskie do Reunion, zarówno w celach firmowych jak i prywatnych, to oświadczamy całkowitą gwarancję konkurencyjnej ceny oraz rzetelności. Oferujemy wysyłkę międzynarodową, która odbywa się transportem lotniczym lub morskim i umożliwia fakt, że paczka do Reunion dotrze już w ciągu kilku dni roboczych. Poniżej prezentujemy więcej szczegółów na temat dostępnych u nas warunków oraz wymaganych dokumentów celnych przy wysyłce do tego kraju. Oferujemy przesyłki na cały teren Reunion, a główne miejsce wysyłek to przesyłki do stolicy.

 

 

Mapa Reunion

 

 

 

 

mapa Reunion
PowierzchniaLudnośćStolica
2 511 km²865 826Saint-Denis
NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
Polska – Saint-DenisPolska – Saint PaulPolska – Saint Andre

Kody pocztowe paczka do Reunion

Prawidłowe zaadresowanie przesyłki międzynarodowej zmniejsza ryzyku jej zaginięcie lub też dostarczenia do nieodpowiedniego miejsca. Na paczce należy uzupełnić wszystkie niezbędne dane adresowe, w tym ulicę, numer budynku i ewentualnie mieszkania, kod pocztowy, miasto i państwo. W przypadku kodów zagranicznych mają one zazwyczaj inną formę niż te znane w Polsce. W przypadku Reunion jest to 5 cyfr. Przykładowym kodem może być 97400.  Należy jednak pamiętać, że kod tego samego miasta może się różnić w zależności od obszaru administracyjnego.

Śledzenie paczki do Reunion

Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

Śledzenie paczki do Reunion

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi, aby zagwarantować Państwu wysokiej jakości serwis oraz terminowe doręczanie paczek do wybranego miejsca na całym globie, gwarantujemy że paczka do Ekwadoru dotrze bezpiecznie i na czas. Co więcej, znakomity standard świadczonych usług idzie w parze z przystępnymi cenami. Każda paczka do Reunion jest dla Państwa, jako klienta bez wątpienia ważna, więc udostępniamy możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Ponadto współpracujemy z firmami godnymi zaufania oraz sprawdzonymi na rynku. Nasi przewoźnicy to między innymi UPS, FedEx, TNT. Pozwala to ograniczyć stres związany z długą podróżą przesyłki.

Transport przesyłki do Reunion - Jak długo idzie paczka do Reunion?

Reunion jest wyspą na Oceanie Indyjskim. Jego odległość od Polski wynosi blisko 9 000 km. Nadając paczkę do tak odległego kraju należy się liczyć z dłuższym niż standardowy czas transportu paczki. Dodatkowo firmy kurierskie oferują transport różnego rodzaju, jest to albo transport lotniczy lub też lotniczo-drogowym. W przypadku transportu lotniczego należy się liczyć z wyższą ceną. Do wyboru mamy również doręczenie ekonomiczne lub priorytetowe. Paczka z Polski do Reunion idzie około 6 – 10 dni roboczych. Czas jest zależny od wielu czynników, w tym również od odprawy celnej.

Ile kosztuje paczka do Reunion?

Cena paczki zależy od jej wagi i wymiarów. Wpisując te dane w formularz na stronie internetowej możemy sprawdzić, ile zapłacimy za nadanie przesyłki. Kwestia szybkości doręczenie przesyłki do Reunion również ma wpływ na jej cenę. Jeśli korzystamy z opcji ekonomicznej, zapłacimy mniej, niż w przypadku pilnych wysyłek. W razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy dostępni telefonicznie oraz on-line. Przykładowo paczka z Polski do Reunion o wadze do 10kg będzie kosztowała około 400 – 600 zł.

Kurier Polska-Reunion - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Reunion?

Wysyłając paczki międzynarodowe należy sprawdzić, które firmy wykonują takie zlecenia. Na szczęście można również skorzystać z porównywarki na stronie globkurier.pl i znaleźć najlepsze opcje na przesyłki międzynarodowe. W przypadku paczki do Reunion można skorzystać z firmy FedEx lub UPS.

opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Jak przygotować paczkę do Reunion

Nadając paczkę za granicę, należy pamiętać o jej odpowiednim zapakowaniu. Paczki międzynarodowe mają do pokonania daleką drogą, dlatego warto ją dodatkowo zabezpieczyć. Wybieraj tylko kartony wykonane z solidnego materiału, które nie posiadają wgnieceń czy uszkodzeń. Do środka paczki można dodać wypełniacze, takie jak gąbki czy styropian. W przypadku wartościowych i kruchych rzeczy można je dodatkowo owinąć folią bąbelkową. Paczkę do Reunion po zamknięciu dokładnie oklej taśmą, tak, aby nie otwarła się podczas transportu. Odpowiednio zabezpieczona paczka zmniejsza ryzyko uszkodzeń.

Ubezpieczenie paczki do Reunion

Biorąc pod uwagę wspomniany wcześniej dystans oraz wartość przesyłki zapraszamy do rozważenia propozycji dodatkowego ubezpieczenia przesyłki. Opłata za takie ubezpieczenie jest zależna od wartości paczki. Ubezpieczenie zapewnia gwarancję, iż w przypadku zniszczenia lub zagubienia przesyłki zostanie Państwu wypłacona rekompensata. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Paczka do Reunion - odprawa celna i cło Reunion

Przesyłki do Reunion podlegają odprawie celnej. Przed nadaniem przesyłki warto zapoznać się z procedurami, aby odpowiednio przygotować niezbędne dokumenty. W przypadku wysyłki paczki do Reunion, jako osoba prywatna przepisy celnej są nieco inne niż w przypadku przesyłek nadawanych przez firmy. Jednak bez niezbędnych dokumentów przesyłka może zostać zatrzymana na granicy, a gdy dokumenty nie zostaną dosłane w odpowiednim, czasie paczka zostanie zwrócona do nadawcy, co wiąże się z dodatkowymi opłatami. Informacje dotyczące odprawy celnej wraz z dokumentami do pobrania znajdziesz na stronie: Odprawa Celna GlobKurier.pl. Tam również znajdziesz cennik naszych usług, gdybyś zechciał powierzyć nam odprawę celną. 

Czego nie można wysłać w paczce do Reunion


Jako nadawca przesyłki ponosisz odpowiedzialność za jej zawartość. Przypominamy, że paczki w obrocie międzynarodowym są prześwietlane – w razie stwierdzenia nieprawidłowości w rachubę wchodzi wstrzymanie dostawy. Na Reunion nie wolno wysyłać m.in. materiałów i substancji niebezpiecznych, szybko psującej się żywności, wyrobów alkoholowych i tytoniowych, kosztowności, zwierząt, szczątków ludzkich, roślin, dokumentów niejawnych, narkotyków itp. Koniecznie sprawdź regulamin wybranego przewoźnika, gdzie znajdziesz dokładne wytyczne dotyczące zakazów przy przesyłkach za granicę.

                                                                                               Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Reunion

Paczka do Reunion - oferta dla firm

Oferta dla firm na paczki do Reunion

Firmy, które prowadzą kontakty biznesowe z przedsiębiorstwami z Reunion, mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty przesyłek międzynarodowych dla firm. W jej ramach paczki są wysyłane regularnie w niższych cenach. Paczki do Reunion w ofercie firmowej są kierowane zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Przesyłki są realizowane na atrakcyjnych warunkach w przypadku kopert, małych kartonów i cięższych towarów, dzięki czemu z oferty biznesowej może skorzystać praktycznie każda firma. Paczka do Reunion w ofercie firmowej jest kierowana do wszystkich przedsiębiorstw bez względu na branżę. Mogą z niej skorzystać przedsiębiorstwa handlowe, które prowadzą sprzedaż towarów za granicę. Dotyczy to też przedsiębiorstw, które wykonują większość usług zdalnie i jedynie raz na jakiś czas wysyłają dokumenty do Ekwadoru. Oferta dla firm u przewoźników międzynarodowych umożliwia korzystanie ze zbiorczych faktur i listów przewozowych, które ułatwiają nadzorowanie przesyłek w drodze. Funkcja śledzenia paczek, tworzenia list odbiorców i ubezpieczenia przesyłek sprawia, że przedsiębiorca sprawnie i szybko przygotowuje przesyłki bez względu na ich liczbę. Intuicyjny panel do tworzenia etykiet przewozowych i opłacania przesyłek umożliwia błyskawiczne przygotowanie paczek, nawet gdy wysyła się je po raz pierwszy.

Odbierz dedykowaną ofertę!

Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

Dopasuj ofertę

do 20
20-50
powyżej 50
nie wysyłam
1-5
5-20
powyżej 20