Paczki i przesyłki do Wenezueli

Paczka do Wenezueli, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Wenezueli do Polski i z Polski do Wenezueli

Jak nadać paczkę do Wenezueli?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Wenezueli, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Wenezueli.

Do Wenezueli wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Wenezueli

Wenezuela to państwo położone w północnej części Ameryki Południowej, nad Oceanem Atlantyckim. To niezwykły kraj słynący z wiecznie zielonych, wilgotnych lasów równikowych i wielu innych walorów przyrodniczych. Sporo Polaków przyjeżdża to w celach turystycznych lub zawodowych, co nierzadko wiąże się z koniecznością czy potrzebą wysłania paczki do Wenezueli. Z uwagi na dużą odległość od Polski oznacza to zazwyczaj konieczność poniesienia sporych wydatków. GlobKurier to sprawdzony operator logistyczny z wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy z ponad 50. najlepszymi firmami transportowymi na całym świecie, m. in. z DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT, Raben i wieloma innymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować klientom ceny przesyłek do Wenezueli już od ok. 300 zł, co jest bardzo atrakcyjną kwotą!

Paczki i przesyłki do Caracas, stolicy Wenezueli

Ile kosztuje paczka do Wenezueli?

Interesuje Cię tania przesyłka do Wenezueli? Sprawdź stawki obowiązujące u wybranych przewoźników za pomocą opcji szybkiej wyceny dostępnej na naszej stronie! Przypominamy, że rozbieżności cenowe wynikają z tego, że poszczególne firmy oceniają wartość usługi na podstawie własnych kryteriów. Pod uwagę brane są przede wszystkim parametry paczki, rodzaj przesyłek (mamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Wenezueli!) i ich ilość, forma transportu czy tryb doręczenia. Ponadto cena uwzględnia opłatę paliwową (8-20%) oraz podatek VAT (23 %) w przypadku paczek nadawanych przez osoby prywatne. Z GlobKurier sporo zaoszczędzisz – nasze ceny są aż do 70% niż opłaty naliczane bezpośrednio przez przewoźników! Zarejestrowani w serwisie klienci biznesowi wysyłający regularnie duże ilości przesyłek mogą liczyć na korzystne rabaty!

Jak nadać paczkę do Wenezueli?

Zastanawiasz się, jak zamówić kuriera do Wenezueli? Z GlobKurier jest to bardzo proste! Stawiamy na ograniczone do niezbędnego minimum formalności i różne udogodnienia, aby realizacja zamówienia przebiegła szybko i sprawnie. Wystarczy wejść na stronę GlobKurier.pl, wybrać opcję szybkiej wyceny i podać wymagane informacje dotyczące miejsce nadania i dostawy, rozmiarów paczki. Na ich podstawie system wygeneruje listę rekomendowanych przewoźników – wybierasz jednego z nich i określasz formę płatności. To wszystko! Teraz musisz tylko poczekać na kuriera, który odbierze od Ciebie przesyłkę. Możesz ją też dostarczyć osobiście do jednego z naszych punktów. Obsługujemy cały obszar Wenezueli, przy czym głównym miejscem dostaw realizowanych transportem drogowym i lotniczym jest Caracas.

Zakazy przy przesyłkach do Wenezueli

Przygotowując przesyłkę do Wenezueli, pamiętaj o pewnych ograniczeniach. Szczegółowe wytyczne odnoszące się do zakazów przy przesyłkach zagranicznych znajdziesz w regulaminie swojego przewoźnika. W paczkach do Wenezueli nie wolno umieszczać m.in. substancji i materiałów niebezpiecznych, żywych zwierząt, roślin, papierosów, alkoholu, narkotyków, leków na receptę, produktów spożywczych z krótkim terminem ważności itp.

                                                   Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Wenezueli