Menu

Paczka do Kataru, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Kataru!

Jak nadać paczkę do Kataru?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Kataru, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary i przejść dalej. System automatycznie pokaże oferty przewoźników, którzy realizują przesyłki z Polski do Kataru dostosowane do parametrów paczki. Wybierz jedną z opcji i przejdź dalej. W tym momencie zostaniesz poproszony o uzupełnienie danych dotyczących nadawcy i odbiorcy. Dane uzupełnij dokładnie i kompletnie, gdyż dzięki temu minimalizujesz ryzyko zaginięcia przesyłki. W dalszej części możesz wykupić dodatkowe usługi, takie jak ubezpieczenie paczki, które mogą być szczególnie przydatne podczas transportu przesyłek międzynarodowych. Ostatnim krokiem kończącym proces zamówienia przesyłki jest płatność.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Kataru.

Tani kurier do Kataru z GlobKurier.pl

Zamów kuriera szybko, sprawnie i bez wychodzenia z domu, skorzystaj z taniej oferty na przesyłki międzynarodowe i wyślij paczkę nawet do tak egzotycznego kraju, jakim jest Katar! Nawet tam dostarczymy Twoje przesyłki, a właściwie zrobią to kurierzy, z którymi od lat współpracujemy. Między innymi są to renomowane firmy kurierskie jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD. Za pośrednictwem GlobKurier.pl wybierz ofertę kuriera do Kataru, która najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom co do ceny przesyłki i czasu jej dostarczenia.

Skorzystaj z szybkiej wyceny paczki, a dowiesz się, ile właściwie będzie kosztowała paczka do Kataru. Podaj jej dokładne wymiary i wagę, adres doręczenia i wysyłki, by system w kilka chwil podał Ci oferty cenowe na przesyłki międzynarodowe do Kataru.

Katar jest jednym z najbogatszych krajów na świecie. Jego bogactwem jest tzw. czarne, płynne złoto, czyli po prostu ropa naftowa. Jest tam gorąco i pięknie. Zewsząd możesz być tam otoczony luksusem. Polacy coraz częściej eksplorują mniej znane kierunki turystyczne, dlatego docierają i do Kataru. Być może chcesz przesłać paczkę do tego kraju – prywatnie lub w ramach prowadzonej działalności gospodarczej? Nic trudnego, z GlobKurier.pl zorganizujesz wysyłkę, a kuriera zamówisz w trybie online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Można więc przypuszczać, że niedługo częściej zdarzy się potrzeba wysłania przesyłki do Kataru niż dotychczas, zatem Nasza oferta powinna być szczególnie interesująca. Współpracujemy z wieloma największymi światowymi firmami kurierskimi, dzięki czemu możemy zapewnić najtańsze możliwe ceny przesyłek.

 

 

Mapa Kataru

 

 

 

 

mapa Katar
PowierzchniaLudnośćStolica
11 586 km²2 794 148Doha
NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
Polska – DohaPolska – Ar-RajjanPolska – Musajid

Kody pocztowe paczka do Kataru

Wysyłając paczkę międzynarodową należy szczególną uwagę zwrócić na adres przesyłki. Poprawnie zaadresowana paczka zmniejsza ryzyko zwrotu do adresata lub też dostarczenia paczki w nieodpowiednie miejsce. Adresując paczkę do Kataru zwróć uwagę, aby wypisać pełną nazwę ulicy, numer domu lub budynku i mieszkania, miasto oraz państwo. Bardzo ważne jest podanie kodu pocztowego, który w przypadku Kataru tak na prawdę nie istnieje. Chcąc nadać przesyłkę do Kataru w miejscu kodu należy wpisać 00000. Taki kod obowiązuje na terenie całego kraju.

Śledzenie paczki do Kataru

Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

Śledzenie paczki do Kataru

Chcesz wiedzieć, jak długo musisz poczekać, by Twoja przesyłka do Kataru znalazła się w rękach adresata? Możesz śledzić ją poprzez naszą stronę: Śledzenie przesyłki GlobKurier.pl. Czas dostawy wynosi zwykle kilka roboczych. Pamiętaj przy tym, że w Katarze dniami wolnymi od pracy nie są sobota i niedziela, ale piątek i sobota. Okres dostawy może się wydłużyć ze względu na kontrole celne, na które kurier nie ma żadnego wpływu.

Transport przesyłki do Kataru - Jak długo idzie paczka do Kataru?

Przesyłka z Polski do Azerbejdżanu musi pokonać daleką drogą. Odległość, jaka dzieli te dwa państwa to około 6 000km. Należy również pamiętać, że Katar leży na innym kontynencie, przez co wymagana jest odprawa celna przesyłki, a to zazwyczaj wydłuża czas doręczenia paczki. Głównie przesyłki z Polski do Kataru realizowane są drogą powietrzną, jednak można wybrać również drogę lotniczo-lądową. Czas doręczenia paczki do Kataru waha się pomiędzy 6 – 13 dni roboczych. Czas ten może się różnić w zależności od wybranej formy doręczenia – może ona być standardowa lub priorytetowa. W przypadku przesyłek lotniczych są one zazwyczaj szybsza, ale również wiążą się z większym kosztem.

Ile kosztuje paczka do Kataru?

W zależności od tego, czy korzystasz z transportu drogowego czy lotniczego, czy potrzebujesz, aby Twoja paczka do Kataru dotarła w jak najkrótszym czasie, czy akurat czas dostawy nie jest najważniejszy, inna będzie ostateczna cena usługi. Cennik prezentowany przy szybkiej wycenie paczek do Kataru ułatwi Ci zapoznanie się z kosztami, jakie poniesiesz.

Cena zależy przede wszystkim od tego, jakiej wielkości przesyłkę do Kataru chcesz nadać kurierem za pośrednictwem GlobKurier.pl. Jeśli będzie to niewielki pakiet, z pewnością ostateczna cena dostawy będzie niższa niż koszt przesyłki paczki do Kataru o niestandardowych wymiarach czy paczki ponadgabarytowej. Przykładowo paczka z Polski do Kataru o wadze do 5kg kosztuje w okolicach 300 zł.

Kurier Polska-Katar- kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Kataru?

Nadając paczkę do Kataru należy sprawdzić, które firmy realizują transport międzynarodowy w tej relacji. Sprawdź najlepsze oferty różnych przewoźników wchodząc na stronę globkurier.pl. W przypadku paczek z Polski do Kataru możesz liczyć na przewoźników, takich jak FedEx czy UPS. W przypadku firmy FedEx ma ona w swojej ofercie transport powietrzny i powietrzno-drogowy, natomiast UPS realizuje przesyłki z Polski do Kataru za pośrednictwem transportu lotniczego.

opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Jak przygotować paczkę do Kataru

Odpowiednio przygotuj przesyłkę zanim skorzystasz z szybkiej wyceny. Do pakowania używaj tylko dobrze wykonanych kartonów, które nie mają żadnych uszkodzeń. Zapakowanie paczki leży po stronie nadawcy. Dobrze zapakowana paczka zmniejsza ryzyku uszkodzeń przedmiotów lub towaru, który znajduje się w środku. Do pudełka dodaj wypełniacze, które będą dodatkowo chronić wartość paczki. Mogą to być pomięte gazety, styropian lub gąbki. Po zapakowaniu dokładnie oklej karton taśmą, aby mieć pewność, że nie otworzy się on podczas transportu. Paczkę możesz dodatkowo owinąć folią, która chroni przesyłki przed złymi warunkami atmosferycznymi. W przypadku źle zapakowanej paczki, odpowiedzialność za jej uszkodzenia lub też uszkodzenia innych paczek ponosi nadawca.

Ubezpieczenie paczki do Kataru

Wysyłając paczki międzynarodowe warto zainteresować się dodatkowym ubezpieczeniem przesyłki. Paczki do Kataru muszą pokonać daleki dystans i przejść przez sortowe, aby finalnie trafić do odbiorcy. Podczas nadawania paczki na stronie globkurier.pl możesz dobrowolnie ubezpieczyć przesyłkę.

Paczka do Kataru - odprawa celna i cło Katar

Katar leży na innym kontynencie, dlatego też przesyłki, które wysyłamy do tego kraju objęte są obowiązkową odprawą celną. W przypadku odprawy celnej ważne jest sporządzenie odpowiedniej dokumentacji, która powinna zostać dołączona do paczki. Zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy dołączyć muszą do paczki fakturę, zgłoszenie celne oraz list przewozowy. Na szczęście, większość firm kurierskich umożliwia swoim klientom automatyczne generowanie niezbędnej dokumentacji.

Czego nie można wysłać w paczce do Kataru

Absolutnie zabronione jest przesyłanie w paczce do Kataru substancji i materiałów niebezpiecznych, w tym rtęci, kwasu, petard, broni i sprzętu wojskowego. Ponadto nie możesz wysłać alkoholu, papierosów czy żywności z krótkim terminem przydatności.

                                                                                               Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Kataru

Paczka do Kataru - oferta dla firm

Oferta dla firm na paczki do Kataru

Oferta Globkurier.pl skierowana jest nie tylko do osób prywatnych, ale również firm, które regularnie wysyłają przesyłki międzynarodowe. Osoby, które wysyłają miesięcznie większą ilość paczek do Kataru mogą liczyć na szczególną ofertę oraz dodatkowe udogodnienia. Wśród nich wymienić możemy między innymi zbiorcze generowanie listów przewozowych, masowe nadawanie przesyłek, opcję prepaid, jedną fakturę zbiorczą oraz automatyczną weryfikację odległych stref doręczeń. Dzięki temu przedsiębiorcy oszczędzają nie tylko pieniądze, ale również 80% czasu potrzebnego do nadania przesyłek kurierskich. Przesyłki do Kataru w ofercie dla firm to również transport palet oraz dłużyc, dzięki czemu jesteśmy przygotowani na zapewnienie transportu dla najbardziej wymagających nawet przesyłek.

kurier z paczką do Kataru

Odbierz dedykowaną ofertę!

Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

Dopasuj ofertę

do 20
20-50
powyżej 50
nie wysyłam
1-5
5-20
powyżej 20