Menu

paczki i przesyłki do Angoli - flaga angoli

Paczka do Angoli, przesyłki kurierskie Angola

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Angoli!

Jak nadać paczkę do Angoli?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Angoli skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Angoli.

Do Angoli wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Paczka do Angoli

Angola jest jednym z najbardziej europejskich państw Afryki. Leży w południowo-zachodniej części tego kontynentu nad Oceanem Atlantyckim. Słynie z bogatych zasobów surowców naturalnych ze szczególnym wskazaniem na ropę naftową i diamenty. Coraz więcej firm posiada kontrahentów w tym kraju, co stanowi ważną przesłankę przemawiającą na korzyść nadawania paczek do Angoli. Korzystając z usług oferowanych przez GlobKurier.pl, oszczędzasz czas i pieniądze. Zapewniamy najniższe ceny przesyłek do Angoli przy jednoczesnym skróceniu czasu dostawy do 3-6 dni robocze. Przypominamy jednak, że w czas dostawy nie wlicza się odprawa celna, w związku z czym może się on wydłużyć w zależności od procedur. Jeśli chcesz nadać tanią przesyłkę kurierską do Angoli, skorzystaj z szybkiej wyceny

Od czego zależy cena przesyłki do Angoli?

Koszt nadania paczki do Angoli zależy od wielu istotnych czynników. Liczą się m.in. parametry paczki oraz miejsce docelowe. Obsługujemy cały obszar Angoli, a głównym miejscem wysyłek jest Luanda (stolica kraju). Nie bez znaczenia jest również to, z usług którego kuriera do Angoli zdecydujesz się skorzystać. GlobKurier.pl współpracuje z kilkudziesięcioma przewoźnikami, a każdy z nich ma własny regulamin i cennik. Szybka wycena wysyłki umożliwi Ci zorientowanie się w kosztach, które uwzględniają 23 proc. podatek VAT (jest doliczany, gdy nadajesz przesyłkę jako osoba prywatna) oraz opłatę paliwową, która wynosi zwykle 8-20 proc. GlobKurier.pl proponuje bardzo konkurencyjne ceny wysyłek – do 70 proc. niższe niż bezpośrednio u przewoźników. Z nami nadasz tanią przesyłkę do Angoli z gwarancją szybkiej dostawy i wysokiej jakości usług.

Nadawanie paczki do Angoli – co i jak?

Korzystając z możliwości szybkiej wyceny, przy nadawaniu paczki do Angoli zaoszczędzisz czas i pieniądze. Zamieszczony na naszej stronie elektroniczny system nadawania paczek jest bardzo prosty w obsłudze. Podajesz miejsce nadania przesyłki, kraj docelowy i parametry paczki oraz określasz szybkość doręczenia i sposób nadania. Na podstawie podanych przez Ciebie informacji zaproponujemy Ci rozmaite opcje nadania przesyłki – to Ty wybierasz przewoźnika, którego oferta najbardziej Ci odpowiada. Za pośrednictwem naszej strony szybko finalizujesz transakcję, przesyłkę będziesz śledzić na każdym etapie procesu logistycznego.

Paczki i przesyłki do Laudy stolicy Angoli

Zakazy przy przesyłkach do Angoli

Paczki w obrocie międzynarodowym zawsze są prześwietlane. Poszczególne firmy kurierskie określają w regulaminach zasady ich nadawania. W przesyłkach do Angoli nie mogą się znajdować m.in. żywe zwierzęta i rośliny, produkty płynne i brudzące, alkohol i używki, artykuły spożywcze i żywność z krótkim terminem przydatności, towary niebezpieczne (np. środki łatwopalne, odczynniki chemiczne, broń etc.) i przedmioty o wysokiej wartości (np. antyki, wyroby jubilerskie itp.).

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Angoli.