Menu

Paczki i przesyłki do Lichtenstein

Paczka do Liechtensteinu, przesyłki kurierskie z Polski 

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Liechtensteinu
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Liechtensteinu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Liechtensteinu, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Liechtensteinu.

Do Liechtensteinu wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Lichtensteinu

Wielu Polaków ma rodziny, przyjaciół i znajomych, którzy pracują i mieszkają poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, być może również w Liechtensteinie. A może celem wysyłki do Liechtensteinu paczek kurierem jest wypełnienie założeń umów handlowych z partnerami biznesowymi? Liechtenstein nie jest krajem położonym daleko od granic Polski. Właściwie jest to Księstwo Liechtensteinu, położone w urokliwym miejscu, w Alpach, w Europie Zachodniej, pomiędzy Austrią i Szwajcarią, nad rzeką Ren. Gospodarka kraju opiera się na usługach i przemyśle. Wysyłaj do Liechtensteinu paczki za pośrednictwem GlobKurier.pl, rezerwując kurierów bez wychodzenia z domu, w pełni zdalnie.

Jak wysłać paczkę do Liechtensteinu?

Masz znajomych, a może członków rodziny w Liechtensteinie? Współpracujesz lub podejmujesz właśnie współpracę biznesową z partnerami w tym kraju? Być może potrzebujesz znaleźć ofertę na tanie przesyłki do Liechtensteinu? Nie musisz przeglądać cenników kolejnych firm kurierskich, by wybrać taką, która zapewni Ci bezpieczny i terminowy transport międzynarodowy paczek do Liechtensteinu, a jednocześnie będzie po prostu tania. Skorzystaj z oferty na usługi transportu na GlobKurier.pl, a szybko przekonasz się, że tanie przesyłki kurierskie jak najbardziej znajdują się w zasięgu Twoich możliwości.

Tak samo skutecznie i rzetelnie obsługujemy klientów prywatnych, jak i firmowych. Współpracujemy z markami kurierskimi, które cieszą się renomą rynkową. Dostarczą one Twoje przesyłki do Liechtensteinu w nienaruszonym stanie, w terminie ustalonym w zamówieniu. Skorzystaj z szybkiej wyceny paczek, by przekonać się, ile taka paczka może Cię kosztować.

Zamek lichtenstein paczki i przesyłki

Ceny przesyłek do Liechtensteinu

Na Twoje potrzeby przedstawiamy dedykowane cenniki usług transportu międzynarodowego paczek kurierem do Liechtensteinu. Nie musisz przeszukiwać cenników firm kurierskich, ponieważ wszystkie właściwe ceny paczek do Liechtensteinu znajdziesz w Szybkiej wycenie paczki na GlobKurier.pl. Ułatwimy Ci podjęcie decyzji o tym, gdzie nadać paczkę i z jakim kurierem podjąć współpracę. Możesz wysyłać tanie przesyłki do Liechtensteinu, a współpracujący z nami kurierzy postarają się, by zostały dostarczone nawet w 2 dni robocze.

Od czego uzależniona jest cena paczki do Liechtensteinu?

Chcesz wiedzieć, za jakie przesyłki do Liechtensteinu zapłacisz najmniej, a które będą zdecydowanie najdroższe? Cena paczki do tego kraju, jak i do każdego innego, uzależniona jest od kilku parametrów zlecenia zamówienia kuriera:

  • Trasy, jaką ma przebyć kurier.
  • Wyboru typu transportu – transport drogowy lub lotniczy.
  • Wagi przesyłki.
  • Dokładnych wymiarów paczki, a więc jej wysokości, długości i szerokości.

 

Na tej podstawie nasz kalkulator przesyłek do Liechtensteinu wyliczy, ile zapłacisz za usługę transportu Twojej paczki. Wybierzesz taką usługę, która najlepiej będzie dopasowana do Twoich potrzeb i oczekiwań. Pamiętaj, by sprawdzić termin dostarczenia przesyłki, jeśli w szczególności na nim Ci zależy.

Śledzenie przesyłki do Liechtensteinu

Nadanie przesyłki do Liechtensteinu jest prostym zadaniem dla Ciebie, bez względu na to, czy chcesz wysłać pakiet dokumentów czy może wielkogabarytową paczkę. Zamów kuriera online i zyskaj możliwość śledzenia na stronie firmy kurierskiej Twojej przesyłki. Główne miejsce wysyłek dostawy to Vaduz. Obsługujemy jednak cały obszar Liechtensteinu.

Czego nie można wysłać w paczce do Liechtensteinu?

W paczce do Liechtensteinu standardowo nie można nadać broni, amunicji, substancji niebezpiecznych, trujących czy wybuchowych. Zabronione jest pakowanie w przesyłkach żywych zwierząt.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Liechtensteinu