Logo
Menu

Paczki i przesyłki do Urugwaju, flaga kraju

Paczka do Urugwaju, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Urugwaju do Polski i z Polski do Urugwaju

Jak nadać paczkę do Urugwaju?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Urugwaju, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Urugwaju.

Do Urugwaju wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Urugwaju

Urugwaj to państwo leżące w Ameryce Południowej, nad Atlantykiem. Podstawę tutejszej gospodarki stanowi rolnictwo, niemniej ciepły i łagodny klimat, piękna i dzika przyroda oraz latynoska kultura sprawiają, że turyści coraz chętniej odwiedzają ten kraj. Urugwaj jest oddalony od Polski o ok. 12 tys. km, co przekłada się na bardzo wysokie ceny przesyłek i czas dostawy pozostawiający sporo do życzenia. W sytuacji, gdy zachodzi konieczność nadania paczki do Urugwaju, warto skorzystać z usług serwisu GlobKurier.pl. U nas ceny przesyłek do Urugwaju zaczynają się już od 290 zł, a średni czas dostawy wynosi 2-5 dni roboczych – nie licząc odprawy celnej, która może ten okres wydłużyć, w zależności od procedur. GlobKurier to doświadczony operator logistyczny z dużym doświadczeniem! Naszymi klientami są firmy i osoby prywatne, dla których jakość obsługi i atrakcyjne warunki dostaw mają największe znaczenie.

Paczki i przesyłki do Montevideo, stolicy Urugwaju

Ile kosztuje paczka do Urugwaju?

Tanie przesyłki do Urugwaju z GlobKurier to zasługa rozbudowanego zaplecza logistycznego i współpracy z kilkudziesięcioma najlepszymi firmami kurierskimi, które dostarczają przesyłki do przeszło 190 krajów na całym świecie! U nas zapłacisz nawet do 70% mniej niż bezpośrednio u przewoźników! O koszcie przesyłki do Urugwaju decydują głównie parametry i rodzaj paczki, tryb nadania, forma transportu czy dodatkowe opcje w postaci np. ubezpieczenia przesyłki. Z uwagi na to, że każda forma transportowa wycenia usługę na podstawie własnych zasad, zachęcamy do skorzystania z opcji szybkiej wyceny dostępnej na stronie GlobKurier.pl! W ten sposób od ręki sprawdzisz ceny i warunki dostawy u poszczególnych kurierów oraz wybierzesz wariant, który najbardziej Ci odpowiada!

Jak nadać paczkę do Urugwaju?

Przy zamawianiu kuriera do Urugwaju poprzez formularz szybkiej wyceny trzeba podać rozmiary i wagę paczki oraz ilość przesyłek, a także określić szybkość doręczenia i sposób nadania. Po wybraniu jednej z firm kurierskich wystarczy sfinalizować transakcję i ustalić formę płatności. Kurier przyjedzie do Ciebie pod wskazany adres w celu odebrania paczki – istnieje też opcja osobistego jej doręczenia do jednego z naszych punktów. Na każdym etapie procesu logistycznego będziemy Cię informować o aktualnym statusie Twojej przesyłki! Dzięki oferowanej opcji trackingu uzyskasz pełne informacje dotyczące przesyłki. Mechanizm pozwala na prześledzenie historii całego zamówienia!

Zakazy przy przesyłkach do Urugwaju

W paczkach do Urugwaju nie wolno umieszczać m.in. żadnych substancji i materiałów niebezpiecznych (np. broni, kwasów, petard, substancji łatwopalnych, amunicji, sprzętu wojskowego etc.), wyrobów tytoniowych i alkoholowych, narkotyków, szybko psujących się produktów spożywczych, organizmów żywych i martwych, kosztowności, dokumentów niejawnych itp. Przypominamy, że odpowiedzialność za zawartość przesyłki ponosi nadawca! Pełną listę zakazów przy przesyłkach międzynarodowych, które są prześwietlane przez służby celne, znajdziesz w regulaminie przewoźnika.

                                                     Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Urugwaju