Paczki i przesyłki do Izreala

Paczka do Izraela, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Izraela!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Izraela?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Izraela, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Izraela.

Do Izraela wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Izraela

Izrael to wbrew pozorom bardzo często odwiedzane przez turystów państwo. Wiele osób także przyjeżdża tu zamieszkać na jakiś czas. Nie jest to tylko jedna wielka pustynia – północ kraju to górzyste, zielone tereny. Turystów przyciągają zabytki, kultura oraz imprezy w nadmorskich kurortach. To właśnie głównie oferuje ten kraj. 

Często jesteśmy zmuszeni do wysłania paczki do Izraela. Jest to kosztowne, a sama paczka idzie bardzo długo. Wybierając GlobKurier.pl oszczędzasz czas i pieniądze. Gwarantujemy szybką dostawę, najniższe ceny oraz bezpieczną wysyłkę.

Paczka do Izraela

Izrael pomimo dość trudnej sytuacji politycznej jest wciąż atrakcyjnym celem podróży dla biznesowych przesyłek. Paczka do Izraela otwiera szerokie możliwości dla polskich przedsiębiorców. Poniżej prezentujemy więcej szczegółów na temat dostępnych u nas warunków wysyłki. Oferujemy przesyłki na cały teren Izrael, ze szczególnym wskazaniem na:

  • przesyłki do Tel Awiwu,
  • przesyłki do Jerozolimy,
  • przesyłki do Hajfy.
Paczki i przesyłki do Jerozolimy

Paczka do Izraela - sprawdź status przesyłki

Przesyłka do Izraela ze względu na swoją wartość oraz sytuację geopolityczną musi być odpowiednio nadzorowana. Stawia przed nami jako GlobKurier wymóg zapewnienia należytej kontroli nad paczką do Izraela. Oferujemy możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Gwarancję bezpieczeństwa pokazuje też kwestia, że współpracujemy z firmami godnymi zaufania oraz sprawdzonymi na rynku. Nasi przewoźnicy to między innymi UPS, FedEx, TNT.

Jaki jest koszt przesyłki do Izraela?

Cena takiej usługi jest zależna od wielu czynników. Po pierwsze należy ustalić czy nasza przesyłka jest listem czy paczką. Kolejnym elementem są gabaryty przesyłki. Im większa i cięższa paczka, tym większe będą koszty jej doręczenia. Aby poznać dowolne ceny, należy zatem w skróconym formularzy na górze witryny lub na stronie głównej podać państwo odbioru od nadawcy oraz kraj doręczenia, a także rozmiar i wagę paczki. Wpisanie kodu pocztowego pozwoli jeszcze dokładniej określić kwotę do zapłaty. System wyświetli wówczas koszt wysyłki na trasie Polska – Izrael. W razie wątpliwości oraz przesyłek niestandardowych zapraszamy do kontaktu.

Czy należy ubezpieczyć paczkę do Izraela?

W transporcie może zdarzyć się mnogość sytuacji losowych. To oczywiste, iż kurierzy dbają o paczki, ale czasem nie mają wpływu na jakieś zdarzenie i wtedy dużo zależy od rzetelnego zabezpieczenia przesyłki. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki i proponujemy rozważyć dodatkowe ubezpieczenie.

Czego nie może zawierać paczka do Izraela?

Przesyłki do Izraela bezwzględnie nie mogą zawierać produktów żywnościowych, narkotyków i środków odurzających, mięsa, stylizowanych monet, matryc służących do wytwarzania monet, zwierząt, roślin, a także urządzeń i automatów do gier hazardowych. Szczególną uwagę urząd celny zwraca tu zwłaszcza na żywność i rośliny – ze względu na mocno restrykcyjne przepisy fitosanitarne występujące w Izraelu. Pewną grupę produktów można natomiast wwozić do Izraela pod określonymi warunkami. Do takich przedmiotów zaliczyć można perfumy, napoje alkoholowe i wyroby tytoniowe.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Izraela