Menu

Paczka do Izraela, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Izraela!

Jak nadać paczkę do Izraela?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Izraela, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Izraela.

 

Tani kurier do Izraela z GlobKurier.pl

Przesyłka do Izraela kosztuje od kilkuset złotych wzwyż, jednak można zaoszczędzić na jej dostarczeniu na Bliski Wschód. Poszczególni przewoźnicy stosują różne cenniki, dlatego warto porównać pobierane przez nich opłaty. Oszczędności można poszukać również na czasie przesyłki. Jeśli zrezygnuje się z błyskawicznej dostawy paczki do adresata i wybierze się dłuższy czas oczekiwania na jej dostarczenie, wydatki na paczkę będą niższe. 

Jak jeszcze można zaoszczędzić na wysyłce paczki do Izrela? Tani kurier dostarczy ją w cenie niższej nawet o kilkadziesiąt procent, jeśli skorzysta się z wyszukiwarki takiej jak globkurier.pl. Z pomocą wyszukiwarki oszczędza się na przesyłkach jednorazowych, jak i wysyłanych regularnie lub hurtowo. Globkurier.pl negocjuje stawki z przewoźnikami i oferuje atrakcyjne ceny dla wszystkich użytkowników platformy.

 

Paczki i przesyłki do Izraela

Paczka do Izraela może kosztować od niecałych 150 złotych w przypadku płaskich kartonów i kopert do nawet 1000 złotych, jeśli waga przesyłki przekroczy 10 kg. Różnice w cenach są zauważalne nie tylko ze względu na rozmiary paczek i ich wagę. Na koszty usługi kurierskiej wpływają również indywidualne cenniki firm kurierskich. Przewoźnicy mają własne umowy z lotniskami oraz pracownikami, co wpływa na rozbieżności w kosztach transportu międzynarodowego paczek.

Tani kurier z Polski do Izraela jest łatwy do znalezienia za pomocą wyszukiwarki globkurier.pl. Po podaniu rozmiarów paczki, jej wagi oraz wskazaniu kraju docelowego, wyszukiwarka wskazuje, którzy przewoźnicy są w stanie zrealizować usługę. Wyszukiwarka wskazuje również, jakim rodzajem transportu zostanie zrealizowana usługa, a także ile płaci się za wszelkie usługi dodatkowe związane z przesyłką. Oferty kurierów są uszeregowane od najtańszych do najdroższych. Dzięki temu wybór przewoźnika jest błyskawiczny. Po porównaniu ofert dostępnych firm kurierskich i wyborze konkretnego przewoźnika użytkownik wyszukiwarki globkurier.pl otrzymuje wszelkie informacje na temat sposobu jej zapakowania oraz przygotowania do wysyłki. Dzięki temu paczka do Izraela dociera bez żadnych problemów szybko i sprawnie.

Cena paczki do Izraela zależy od kilku czynników. Przede wszystkim istotna jest waga i rozmiar przesyłki. Więcej płaci się za paczki z Izraela i do Izraela, które mają ponad 10 kg i niestandardowe wymiary. Najtańsze są przesyłki w formie listów lub małych kartonów, których masa nie przekracza 1 kg. Jeśli jest taka możliwość, niewielkie przedmioty warto pakować do kopert i płaskich kartoników. Dzięki temu koszt przesyłki spada, nawet gdy w kopercie znajdują się inne rzeczy niż dokumenty i papiery.

Ile kosztuje przesyłka do Izraela? Paczka kosztuje więcej niż przesyłki krajowe i międzynarodowe kierowane do jednego z państw należących do Unii Europejskiej. Paczka do Izraela trafia do kraju, który leży ponad 4 tysiące kilometrów od Polski, stąd jej cena zależy od kosztów transportu na dużą odległość. Więcej płaci się za przesyłki samolotowe, które są znacznie droższe niż paczki transportowane drogą lądową lub morską. Pojedyncza paczka do Izraela kosztuje mniej, jeśli wysyła ją przedsiębiorca w ramach oferty biznesowej. Dotyczy to w szczególności usług realizowanych regularnie, w ramach długoterminowej umowy.

Mapa Izraela
PowierzchniaLudnośćStolica
20 770 km²9 442 460Tel Awiw
NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
Polska – Tel AwiwPolska – JerozolimaPolska – Jafie
Polska – HajfiePolska – AszdodPolska – Petach Tikwa

Kody pocztowe paczka do Izraela

Prawidłowy adres na paczce do Izraela jest niezbędny, by sprawnie dostarczyć przesyłkę do adresata na Bliskim Wschodzie. Ważne jest nie tylko podanie poprawnego imienia i nazwiska, miasta oraz ulicy z numerem domu. Równie istotne jest wpisanie w adresie prawidłowego kodu pocztowego. To na jego podstawie identyfikowane jest miejsce zamieszkania odbiorcy przesyłki oraz region, do którego należy przekazać paczkę z lotniska. Bez poprawnego kodu pocztowego paczka może w ogóle nie dotrzeć do adresata. Czas jej doręczenia może również ulec znacznemu wydłużeniu ze względu na konieczność oczekiwania na poprawienie kodu pocztowego podanego na paczce przez nadawcę.

Nieprawidłowy kod pocztowy może przyczynić się również do przygotowania złej wyceny usługi firmy kurierskiej. W przypadku kodów przypisanych do miejscowości leżących kilkaset kilometrów od siebie może dojść do zawyżenia kosztów doręczenia paczki, przez co nadawca straci pieniądze. Niepoprawnie zaadresowana paczka może też wrócić do nadawcy zanim wyruszy w dalszą podróż z Polski.

Kody pocztowe w Izraelu są przypisane do poszczególnych dystryktów. Dystrykt Północny objęto kodami 10200 – 36593, Dystrykt Centralny – 70100 – 81800 i 40200 – 50295, a Dystrykt Południowy – 77000 – 90403. Paczki do Jerozolimy powinny być opisywane za pomocą kodów 90970 – 99889. Adresy w Hajfie uzupełnia kod pocztowy 26000 – 42812, a w Tel-Awiwie – 46000 – 47445 lub 50200 – 86817. W zależności od dokładnego adresu zamieszkania odbiorcy przesyłki z Polski, należy podać kod pocztowy przypisany do konkretnej dzielnicy i ulicy. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku największych miast w Izraelu.

Śledzenie paczki do Izraela

Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

Śledzenie paczki do Izraela

Przesyłka do Izraela ze względu na swoją wartość oraz sytuację geopolityczną musi być odpowiednio nadzorowana. Stawia przed nami jako GlobKurier wymóg zapewnienia należytej kontroli nad paczką do Izraela. Oferujemy możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Gwarancję bezpieczeństwa pokazuje też kwestia, że współpracujemy z firmami godnymi zaufania oraz sprawdzonymi na rynku. Nasi przewoźnicy to między innymi UPS, FedEx, TNT.

Transport przesyłki do Izraela - Jak długo idzie paczka do Izraela?

Transport paczki do Izraela może trwać od kilku do nawet kilkunastu dni. Wiele zależy od miejsca, w którym nadano paczkę, oraz miejsca, w którym zamieszkuje jej adresat. Przesyłka dociera szybciej, jeśli nadawca zdecyduje się na usługę ekspresową. Dotyczy to w szczególności paczek wysyłanych z miast na terenie Polski do największych miast w Izraelu. Czas transportu paczki międzynarodowej do Izraela zależy w dużej mierze nie od samego czasu transportu, a od czasu, który jest poświęcany na sortowanie przesyłek w Polsce. Paczka trafia do terminala, z którego następnie wyrusza w dalszą podróż. Jeśli przewoźnik w danym okresie nie realizuje przesyłek zagranicznych z Polski na Bliski Wschód, paczka może przez kilka dni czekać w sortowni. Dopiero po ich upływie wyruszy w podróż samolotem lub innym środkiem transportu. 

Po wyruszeniu przesyłki międzynarodowej z Polski do Izraela czas jej transportu wynosi przeciętnie od 3 do 5 dni. Dotyczy to dni roboczych. Czas oczekiwania na paczkę wydłuża się w przypadku weekendów i dni świątecznych, gdyż firmy kurierskie w te dni nie pracują. Kilka dni roboczych jest jednak dość krótkim czasem oczekiwania na dostawę paczki z Polski do Izraela. Transportowane towary lub dokumenty szybko pokonują odległość ponad 4 tysięcy kilometrów i docierają do adresata zamieszkującego na innym kontynencie!

Kurier Polska-Izrael - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Izraela?

Paczka z Izreala do Polski lub z Polski do Izraela dotrze za pośrednictwem kilku firm kurierskich. Lista przewoźników jest na bieżąco aktualizowana, dlatego można sprawdzić na niej wszystkich przewoźników, którzy zajmują się dostarczaniem przesyłek międzynarodowych. Lista przewoźników zmienia się w zależności od wagi przesyłki, jej typu i wymiarów. Niektóre firmy kurierskie przyjmują jedynie koperty, a inne tylko przesyłki zapakowane w kartony o określonej długości, wysokości i szerokości.

Ze względu na dużą odległość pomiędzy Polską a Izraelem, paczki z jednego kraju do drugiego docierają głównie transportem lotniczym. Paczki międzynarodowe samolotami transportują przewoźnicy tacy jak: FedEx, TNT i UPS. Przesyłkę przyjmują również inne firmy, które współpracują z międzynarodowymi przewoźnikami i pośredniczą w jej transporcie pomiędzy kontynentami. Dzięki temu skraca się czas oczekiwania na przesyłkę międzynarodową i umożliwia się jej dostarczenie do każdego adresu na terenie Izraela.

opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Ubezpieczenie paczki do Izraela

W transporcie może zdarzyć się mnogość sytuacji losowych. To oczywiste, iż kurierzy dbają o paczki, ale czasem nie mają wpływu na jakieś zdarzenie i wtedy dużo zależy od rzetelnego zabezpieczenia przesyłki. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki i proponujemy rozważyć dodatkowe ubezpieczenie.

Czego nie można wysłać do Izraela?

Przesyłki do Izraela bezwzględnie nie mogą zawierać produktów żywnościowych, narkotyków i środków odurzających, mięsa, stylizowanych monet, matryc służących do wytwarzania monet, zwierząt, roślin, a także urządzeń i automatów do gier hazardowych. Szczególną uwagę urząd celny zwraca tu zwłaszcza na żywność i rośliny – ze względu na mocno restrykcyjne przepisy fitosanitarne występujące w Izraelu. Pewną grupę produktów można natomiast wwozić do Izraela pod określonymi warunkami. Do takich przedmiotów zaliczyć można perfumy, napoje alkoholowe i wyroby tytoniowe.

                                                                                               Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Izraela

Paczka do Izraela - oferta dla firm

Oferta dla firm na paczki do Izraela

Firmy, które prowadzą kontakty biznesowe z przedsiębiorstwami z Izraela, mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty przesyłek międzynarodowych dla firm. W jej ramach paczki są wysyłane regularnie w niższych cenach. Paczki do Izraela w ofercie firmowej są kierowane zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Przesyłki są realizowane na atrakcyjnych warunkach w przypadku kopert, małych kartonów i cięższych towarów, dzięki czemu z oferty biznesowej może skorzystać praktycznie każda firma. Paczka do Izraela w ofercie firmowej jest kierowana do wszystkich przedsiębiorstw bez względu na branżę. Mogą z niej skorzystać przedsiębiorstwa handlowe, które prowadzą sprzedaż towarów za granicę. Dotyczy to też przedsiębiorstw, które wykonują większość usług zdalnie i jedynie raz na jakiś czas wysyłają dokumenty do Izraela. Oferta dla firm u przewoźników międzynarodowych umożliwia korzystanie ze zbiorczych faktur i listów przewozowych, które ułatwiają nadzorowanie przesyłek w drodze. Funkcja śledzenia paczek, tworzenia list odbiorców i ubezpieczenia przesyłek sprawia, że przedsiębiorca sprawnie i szybko przygotowuje przesyłki bez względu na ich liczbę. Intuicyjny panel do tworzenia etykiet przewozowych i opłacania przesyłek umożliwia błyskawiczne przygotowanie paczek, nawet gdy wysyła się je po raz pierwszy.

Odbierz dedykowaną ofertę!

Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

Dopasuj ofertę

do 20
20-50
powyżej 50
nie wysyłam
1-5
5-20
powyżej 20