Menu

Paczki i przesyłki na Seszele

Paczka na Seszele, przesyłki kurierskie z Polski 

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Seszeli do Polski i z Polski na Seszele

Jak nadać paczkę na Seszele?

Aby dokonać wyceny paczki na Seszele, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Seszele.

Na Seszele wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki kurierskie na Seszele

Seszele to państwo wyspiarskie położone na Oceanie Indyjskim ok. 1600 km od wybrzeży Afryki. Kraj ten jest jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie, nic więc zatem dziwnego, że dla wielu osób podróż w te strony to największe marzenie turystyczne. Potrzeba czy konieczność nadania paczki na Seszele rodzi wiele pytań dotyczących cen dostawy z uwagi na dużą odległość od Polski. GlobKurier zapewnia ceny przesyłek na Seszele już od ok. 300 zł! Jesteśmy profesjonalnym operatorem logistycznym pośredniczącym pomiędzy klientami a kilkudziesięcioma sprawdzonymi przewoźnikami, takimi jak m.in. DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT, Raben i wieloma innymi. Obsługujemy osoby prywatne i firmy – proponujemy atrakcyjne ceny, elastyczne warunki współpracy i fachowe wsparcie na każdym etapie procesu logistycznego. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak proste są procedury nadawania paczek krajowych i zagranicznych!

Paczki i przesyłki do Victorii

Jak zapakować paczkę na Seszele?

Dobre zapakowanie przesyłki na Seszele może zmniejszyć koszt dostawy oraz czas oczekiwania. Wszystkie elementy powinny być owinięte folią ochronną i ułożone w prostokątnym kartonie. Puste miejsca w kartonie wypełnić styropianem, papierem lub folią bąbelkową aby zawartość była unieruchomiona. Sam karton powinien być zostać owinięty folią typu stretch. Zapakowanie wszystkich elementów w karton sprawia, że paczka jest uznawana za standardowa, przez co cena takiej przesyłki jest tańsza. Naklejenie na paczkę oznaczeń “Uwaga szkło” podnosi cenę wysyłki. GlobKurier zapewnia ceny wysyłki już od trzystu złotych.

Ile kosztuje paczka na Seszele?

Na koszt taniej przesyłki na Seszele nadawanej za pośrednictwem serwisu GlobKurier.pl składa się kilka istotnych czynników. Kluczowe znaczenie mają parametry przesyłki, forma transportu, tryb doręczenia oraz opcje dodatkowe. Cena zawiera również opłatę paliwową wynoszącą przeważnie od 8 do 20 proc. oraz 23 proc. podatek VAT w przypadku paczek nadawanych przez osoby prywatne. Zachęcamy do skorzystania z opcji szybkiej wyceny, dzięki której porównasz stawki obowiązujące u poszczególnych przewoźników. Rozbieżności w cenach za dostarczenie tej samej paczki na Seszele biorą się stąd, że każda firma kurierska wycenia przesyłki według własnych zasad. Decydując się na skorzystanie z usług serwisu Globkurier.pl, zapłacisz mniej niż bezpośrednio u przewoźnika – nasze stawki są aż do 70 proc. niższe!

Jak nadać paczkę na Seszele?

W celu zamówienia kuriera na Seszele wystarczy wypełnić prosty formularz dostępny na naszej stronie. Podajesz kraj wysyłki i miejsce dostawy, podajesz wymiary paczki oraz ilość przesyłek oraz określasz szybkość nadania i sposób doręczenia. Na podstawie tych informacji przedstawimy Ci listę rekomendowanych przewoźników – wybierasz jednego przewoźnika, finalizujesz zamówienie i czekasz na kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę. Możesz ją również osobiście dostarczyć do jednego z naszych punktów. Średni czas doręczenia paczki wynosi od 3 do 6 dni roboczych (bez odprawy celnej). Dostawy przesyłek na Seszele realizujemy transportem morskim i lotniczym. Obsługujemy cały obszar kraju, a głównym miejscem wysyłek jest stolica Victoria.

Zakazy przy przesyłkach na Seszele

Na Seszele nie wolno wysyłać m.in. substancji i materiałów niebezpiecznych (w tym broni i sprzętu wojskowego), wyrobów alkoholowych i tytoniowych, zwierząt, produktów spożywczych z krótkich terminem ważności, narkotyków, dokumentów niejawnych, kosztowności i szczątków ludzkich. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem przewoźnika i przypominamy, że odpowiedzialność za zawartość przesyłki spoczywa na nadawcy, a paczki w obrocie międzynarodowym są prześwietlane.

                                                        Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Seszele