• Paczki i przesyłki do Monako

  Przesyłka do Monako, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Monako!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

   

  Jak nadać paczkę do Monako?

  Aby dokonać wyceny paczki do i z Monako, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Monako.

  Do Monako wymagana jest odprawa celna

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
   

  Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!

  Przesyłki kurierskie do Monako

  Monako – oficjalnie: Księstwo Monako – to nieduże miasto-państwo położone w Europie Południowej, nad Morzem Śródziemnym. Słynie z wyścigu samochodowego Grand Prix Monako Formuły 1 i jest bardzo chętnie odwiedzane przez turystów. Monako to zamożny kraj uchodzący za niezwykle atrakcyjne miejsce do życia i prowadzenia biznesu. Jeśli chcesz szybko i tanio zamówić kuriera do Monako, odwiedź serwis GlobKurier.pl.pl.pl zrzeszający kilkadziesiąt firm kurierskich. Współpracujemy z takimi firmami jak m.in. DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT, Raben, Hellman i wieloma innymi sprawdzonymi przewoźnikami realizującymi dostawy przesyłek do ponad 190. krajów na całym świecie. Twoją paczkę do Monako dostarczymy na dogodnych dla Ciebie warunkach w cenie nawet do 70 proc. niższej niż bezpośrednio u przewoźników!

  Ile kosztuje paczka do Monako?

  Koszt nadania Twojej przesyłki do Monako zależy przede wszystkim od jej rozmiaru i rodzaju. Na cenę usługi składa się jednak więcej elementów: opcje dodatkowe, sposób nadania czy szybkość doręczenia. Obejmuje ona ponadto opłatę paliwową w wysokości 8-20 proc. oraz 23 proc. podatek VAT, jeżeli zamawiasz dostawę jako osoba prywatna. Możliwość nadania taniej przesyłki do Monako, również w wersji paletowej, to jeden z naszych największych atutów! Opcja szybkiej wyceny zamieszona na stronie GlobKurier.pl. to prosty i skuteczny sposób na sprawdzenie cen dostaw u poszczególnych przewoźników!

  Jak nadać paczkę do Monako?

  Procedura nadawania paczki do Monako z GlobKurier.pl jest niezwykle prosta i bazuje na elektronicznym formularzu, który znajdziesz na naszej stronie. Należy podać w nim parametry przesyłki oraz określić, w jaki sposób i jak szybko ma zostać zrealizowane zamówienie. To pozwoli nam przygotować dla Ciebie listę rekomendowanych firm kurierskich – to Ty decydujesz, która z nich dostarczy Twoją przesyłkę do Monako. Średni czas dostawy wynosi od 3 do 7 dni roboczych – nie uwzględnia jednak odprawy celnej, która może wpłynąć na wydłużenie czasu dostawy. Za pośrednictwem naszego serwisu kuriera do Monako zamówisz online, a wszelakie związane z tym formalności załatwisz bez wychodzenia z domu w dogodnym dla Ciebie terminie!

  Zakazy przy przesyłkach do Monako

  Przy przesyłkach do Monako obowiązują ograniczenia dotyczące zawartości. W paczkach nie wolno umieszczać m.in. substancji i materiałów niebezpiecznych, papierosów, alkoholu, żywności z krótkim terminem ważności, narkotyków, leków psychotropowych, szczątków ludzkich, zwierząt, roślin, kosztowności, dokumentów niejawnych etc. Pełny wykaz towarów zakazanych przy zagranicznych przesyłkach znajdziesz w regulaminie każdego przewoźnika. Przypominamy ponadto, że wszystkie przesyłki trafiające do obrotu międzynarodowego podlegają kontroli, a za nieprawidłowości w zakresie zawartości odpowiedzialność ponosi nadawca.

  Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Monako