Menu

Integracja PrestaShop z GlobKurier

GlobKurier.pl to firma kurierska umożliwiająca wygodne dostarczanie przesyłek. Dzięki korzystaniu z naszego modułu masz zagwarantowane najniższe ceny i najwyższą jakość obsługi. PrestaShop to jedna z najbardziej znanych platform do prowadzenia sklepu internetowego, posiadająca intuicyjny panel administracyjny. Dzięki naszej integracji zaoszczędzisz swój czas i całkowicie zautomatyzujesz proces wysyłki. Zwiększysz również standard obsługi klientów. Skorzystaj z darmowego narzędzia i zyskaj wsparcie naszego zespołu technicznego. Zobacz wszystkie korzyści, wynikające z integracji GlobKurier.pl i PrestaShop. Rozwijaj z nami swój biznes!

Korzyści wtyczki do zamawiania kuriera:

Wymagane dane do aktywacji usługi:

Jeśli masz jakieś pytania, dotyczące integracji z PrestaShop, skontaktuj się z nami!

integracje@globkurier.pl

Nasze moduły dla PrestaShop:

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS
opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
orlen paczka
gls logo
Kurier InPost logo
logo ambro express

Zaawansowana konfiguracja obejmuje:

InPost PrestaShop - szybka integracja dla przesyłek kurierskich

Posiadasz sklep na PrestaShop? Skorzystaj z naszej integracji i postaw na moduł InPost PrestaShop. Zyskasz dostęp do szerokiej oferty InPost: kurier i InPost paczkomaty. Możesz zaoferować swoim klientom dodatkowe opcje wysyłki.

 

Co zyskujesz? Prosty panel obsługi zamówień i wysyłek. Automatyzacja czasu pracy. Szybka i bezpieczna wysyłka przesyłek za pośrednictwem InPost!

 

Możesz pobrać moduł InPost PrestaShop ze strony GlobKurier lub bezpośrednio ze sklepu. Bezproblemowa instalacja sprawia, że integrację GlobKuriera możesz wdrożyć niemal w każdym e-commerce!

Wtyczka DPD PrestaShop

Chcesz poszerzyć dostawy w swoim sklepie o DPD PrestaShop? Skorzystaj z integracji w GlobKurier, dzięki którym zyskasz dodatkowe formy wysyłki dla swoich klientów!

 

Zyskasz możliwość szybkiego i wygodnego nadawania paczek i zarządzania wysyłkami w panelu swojego sklepu. Konfigurację swojego sklepu przeprowadzisz bez dodatkowych kosztów i umów. Twoi klienci zyskają dostęp do wielu metod dostawy. Skorzystaj z integracji DPD PrestaShop razem z GlobKurier!

GLS PrestaShop - moduł przesyłek GLS

Dzięki integracji z GlobKurier możesz również nadać przesyłki GLS. Jak to zrobić? To proste, pobierz darmowy moduł PrestaShop. Nasz wtyczka daje Ci możliwość konfiguracji sklepu PrestaShop z możliwościami dostaw GlobKuriera. Z poziomu panelu administracyjnego sklepu możesz zamawiać kuriera i zarządzać procesem wysyłki. Możesz m.in. wygenerować etykiety, zamówić kuriera i wiele innych.

 

Nasze integracje to świetne rozwiązanie dla sklepów, które chcą nadawać przesyłki z poziomu własnego sklepu – bez dodatkowych formalności i umów!

Zapraszamy do kontaktu!

Wpisz swoje dane i otrzymaj indywidualną ofertę dla Twojego sklepu.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.