Menu

Paczki i przesyłki do Saint Vincent

Przesyłki kurierskie Polska – Saint Vincent

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Saint Vincent do Polski i z Polski do Saint Vincent

Jak nadać paczkę na Saint Vincent?

Aby dokonać wyceny paczki na Saint Vincent, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Saint Vincent.

Na Saint Vincent wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!

Jak zapakować paczkę do Saint Vincent?

Poprawnie zapakowana paczka nie dość, że jest ma większe szanse dotarcia do celu bez jakiegokolwiek uszkodzenia, to dodatkowo jest tańsza. Wszystkie elementy przesyłki należy owinąć w folię bąbelkową i poukładać w prostokątnym kartonie. Luki wypełnić styropianem, papierem lub folią zabezpieczającą. Następnie karton owinąć folią stretch. Tak zapakowana paczka jest bezpieczna oraz uznawana za standardową, dzięki czemu nie ma żadnych dodatkowych kosztów.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Saint Vincent transportem morskim i lotniczym. 

Obsługujemy cały obszar Saint Vincent. Główne miejsca wysyłek to Kingstown.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Paczki i przesyłki do Kingstown

                                                      Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Saint Vincent