Menu

DHL paczka zagraniczna - cennik

Współpracujemy z wieloma przewoźnikami w kraju i na świecie. Oferujemy niskie ceny.

Wybierz przewoźnika, kliknij w logo i sprawdź ofertę cenową.

Przesyłki eksportowe DHL przesyłki międzynarodowe

Skorzystaj z oferty przesyłek międzynarodowych DHL. Nadaj paczkę za pomocą naszego kalkulatora i ciesz się bezpieczną i tanią przesyłką zagraniczną. W ramach usługi możesz wybrać opcje dodatkowe tj. pobranie czy dodatkowe ubezpieczenie. Wysyłaj do takich krajów jak: Wielka Brytania, Włochy, Estonia, Niemcy czy Litwa.
 
icon zniżka

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

icon paczka

Chcesz wysłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę już dziś!

DHL paczki zagraniczne cennik

Kurier DHL – cennik zagraniczny uzależniony jest od wielu czynników. W ofercie DHL znajdziesz wiele destynacji, do których możesz nadawać swoje przesyłki. Na cenę w dużej mierze wpływa kraj dostawy, waga oraz wymiary. Oprócz tego możesz skorzystać z usług dodatkowych (ubezpieczenie przesyłki czy przesyłka ekspresowa), które wpływają na ostateczne koszty przesyłki DHL. Cennik międzynarodowy DHL poznasz, wpisując odpowiednie dane w naszym formularzu wycen.

Przesyłki międzynarodowe DHL Parcel

Korzystając z usług wysyłki międzynarodowej  DHL Parcel w GlobKurier.pl możesz szybko i skutecznie wysłać paczkę wielu krajów zagranicznych. Przesyłki dostarczane są w przeciągu 2-6 dni. Usługa DHL Parcel oferuje dodatkowe korzyści takie jak doręczenie kurierem lub do sieci 100 000 punktów, także w soboty. Nadanie paczki odbywa się tylko w punkcie DHL POP (bez podjazdu kuriera).

 

 

DHL Parcel z Polski za granicę to niezawodny i skuteczny sposób na wysyłanie paczek do wielu krajów. Korzystając z przewoźnika  DHL możesz być pewien, że Twoja paczka dotrze bezpiecznie i na czas.

DHL przesyłka zagraniczna - śledzenie przesyłek międzynarodowych

Wysyłając paczkę z Polski za granicę, można śledzić status przesyłki i jej postępy online na naszej stronie trackingu. Dzięki temu można na bieżąco śledzić postępy – jak wygląda droga przesyłki i mieć pewność, że dotrze ona bezpiecznie i na czas. Możesz również skorzystać z systemu śledzenia przesyłek DHL, aby sprawdzić status swojej paczki i upewnić się, że została dostarczona pod właściwy adres. Wpisz numer listu przewozowego i poznaj lokalizację przesyłki.

DHL oferuje również szereg usług dodatkowych, takich jak ubezpieczenie czy zwrot na nadawcy.

Sprawdź parametry przesyłki kurierskiej DHL Parcel

Przesyłka standardowa

  • maksymalna długość przesyłki krajowej 120 cm
  • maksymalna szerokość przesyłki krajowej 60 cm
  • maksymalna wysokość przesyłki krajowej 60 cm
  • wysokość + szerokość + długość nie mogą przekraczać 260 cm

Przesyłka niestandardowa

  • długość paczki powyżej 120 cm maksymalnie do 200 cm
  • wysokość + szerokość + długość nie przekraczają 300 cm

 

  • przesyłki do 31,5 kg wagi rzeczywistej

W przypadku, gdy waga gabarytowa, liczona według podanego poniżej wzoru, przekracza wagę rzeczywistą, cena wyliczana jest na jej podstawie. 

wzór waga wolumetryczna
Jeśli jesteś klientem biznesowym i nadajesz paczki częściej – zapoznaj się z naszą ofertą dla firm i skorzystaj z rabatów dostępnych po zalogowaniu! 

Jesteś klientem indywidualnym?

Jesteś klientem biznesowym?

DHL paczka zagraniczna - czas dostawy

Czas dostawy paczek za granicę DHL uzależniony jest m.in. od kraju docelowego. Standardowy czas dostawy to 2-6 dni roboczych. Klienci mają do wyboru takie paczki jak: przesyłki standardowe, ekonomiczne czy ekspresowe. Dla przesyłek ekspresowych czas realizacji jest najszybszy i wynosi od 24 godzin. Przed realizacją szybkiej przesyłki międzynarodowej DHL express warto sprawdzić czas dostawy, gdyż jest on uzależniony od dostępności usługi w danej lokalizacji.

Przesyłki kurierskie DHL - paczka zagraniczna oferta

Kurier DHL oprócz przesyłek krajowych oferuje również przesyłki międzynarodowe. Aby nadać przesyłki międzynarodowe DHL na naszej stronie internetowej możesz skorzystać z wygodnego formularza. Wystarczy, że wpiszesz wymiary, kraj docelowy, zaznaczysz usługi dodatkowe tj. ubezpieczenie, odprawa celna, czy ekspresowa przesyłka do wybranego kraju docelowego. Oferta DHL obejmuje szeroki zakres usług i różne rozmiary przesyłek międzynarodowych.

 

Nadanie paczki DHL jest niezwykle proste. Nadaj wygodnie kuriera bez wychodzenia z domu lub skorzystaj z najbliższego punktu nadań w Twojej okolicy. Wysyłaj przesyłki zagraniczne DHL do Wielkiej Brytanii, Holandii, Irlandii, Włoch i wielu innych. W panelu klienta znajdziesz etykietę i najważniejsze dokumenty.

 

Za pośrednictwem naszej strony internetowej zyskujesz szybki dostęp do oferty DHL i wysyłki paczek za granicę. Bez obaw o formalności odprawy celnej i bez umów – zapraszamy do skorzystania z oferty klientów indywidualnych i biznesowych! Po doręczeniu przesyłki otrzymasz powiadomienie i informację dzięki opcji śledzenia. Nadaj przesyłkę zagraniczną DHL bez wychodzenia z domu! 

DHL Parcel działalność w Polsce - DHL przesyłka zagraniczna

DHL Parcel jest wiodącym dostawcą przesyłek międzynarodowych w Polsce. Oferuje szeroki zakres usług, aby zaspokoić potrzeby klientów w Polsce i na całym świecie. DHL Parcel zapewnia niezawodne, szybkie i efektywne kosztowo rozwiązania w zakresie dostarczania przesyłek zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

 

DHL Parcel oferuje szereg usług odpowiadających potrzebom klientów w Polsce. Są to: przesyłki ekspresowe, przesyłki standardowe oraz przesyłki ekonomiczne. Przesyłka ekspresowa to najszybszy i najbardziej niezawodny sposób nadania paczki, z czasem doręczenia do 24 godzin. 

 

DHL Parcel oferuje również szereg usług dodatkowych, takich jak śledzenie przesyłek, ubezpieczenie i odprawa celna. Klienci mogą śledzić losy swoich przesyłek w Internecie, mogą też umówić się na odbiór przesyłki z domu lub biura. 

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne stawki, które są dostępne po zalogowaniu. Nie trać więc czasu i już dziś zarejestruj się bez opłat, bez zobowiązań i skorzystaj z atrakcyjnych stawek.