Menu

Paczki i przesyłki na Wyspy Kanaryjskie

Paczka na Wyspy Kanaryjskie, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Wysp Kanaryjskich do Polski i z Polski na Wyspy Kanaryjskie

Jak nadać paczkę na Wyspy Kanaryjskie?

Aby dokonać wyceny paczki na Wyspy Kanaryjskie, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Wyspy Kanaryjskie.

Na Wyspy Kanaryjskie wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki kurierskie na Wyspy Kanaryjskie

Wyspy Kanaryjskie podlegające hiszpańskiej jurysdykcji to jedno z najlepszych miejsc na urlop. Ten archipelag górzystych wysp położonych na Oceanie Atlantyckim na północny zachód od wybrzeży Afryki przyciąga wspaniałymi warunkami wypoczynku i piękną pogodą praktycznie przez cały rok. Wielu Polaków ma tam przyjaciół, rodzinę lub współpracowników, stąd często pojawia się konieczność nadania przesyłki na Wyspy Kanaryjskie. Zachęcamy do skorzystania z usług GlobKurier, gdyż jako profesjonalny operator logistyczny mamy duże doświadczenie w sprawnej realizacji dostaw paczek do ponad 190. krajów na świecie. Kompleksowe wsparcie, elastyczne warunki współpracy i atrakcyjne ceny to nasze największe atuty! Znajdziemy rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb i preferencji, a paczkę na Wyspy Kanaryjskie dostarczymy w ciągu 3-6 dni roboczych!

Jak nadać paczkę na Wyspy Kanaryjskie?

Procedura zamawiania kuriera na Wyspy Kanaryjskie za pośrednictwem naszego serwisu przebiega szybko, sprawnie i w całości online! Wypełniasz elektroniczny formularz dostawy, w którym podajesz następujące informacje: wymiary i waga paczki, ilość i rodzaj przesyłek (mamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Wyspy Kanaryjskie), szybkość doręczenia, forma transportu i tryb dostawy. Oprócz tego niezbędne są dane Twoje i odbiorcy oraz określenie sposobu płatności. System wygeneruje listę rekomendowanych przewoźników – wystarczy wybrać jednego i sfinalizować transakcję. Możesz poczekać na kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę, lub dostarczyć ją osobiście do jednego z naszych punktów. Transporty przesyłek na Wyspy Kanaryjskie realizujemy transportem lotniczym i morskim.

Ile kosztuje paczka na Wyspy Kanaryjskie?

Tania przesyłka na Wyspy Kanaryjskie to opcja poszukiwana przez klientów indywidualnych i biznesowych. Proponujemy stawki aż do 70% niższe niż bezpośrednio u przewoźników! Dokonaj szybkiej wyceny za pomocą formularza dostępnego na stronie GlobKurier.pl i wybierz firmę kurierską, która zrealizuje Twoje zamówienie! Cena usługi zależy głównie od parametrów i rodzaju przesyłki, formy transportu, szybkości doręczenia i dodatków takich jak np. ubezpieczenie paczki. Przypominamy ponadto, że do zamówień składanych przez osoby prywatne doliczany jest też 23% podatek VAT. Dla firm zarejestrowanych w naszym serwisie przygotowaliśmy specjalne pakiety cenowe!

Zakazy przy przesyłkach na Wyspy Kanaryjskie

Przed nadaniem przesyłki na Wyspy Kanaryjskie należy sprawdzić regulamin firmy kurierskiej, gdzie znajduje się lista przedmiotów, których nie wolno umieszczać w paczkach. Znajdują się na niej m.in. substancje i materiały niebezpieczne, kosztowności, żywe zwierzęta, ludzkie szczątki, szybko psująca się żywność, narkotyki, lekarstwa na receptę, wyroby alkoholowe i tytoniowe, dokumenty niejawne itp. Pamiętaj, że każda przesyłka w obrocie międzynarodowym jest prześwietlana!

                                            Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Wyspy Kanaryjskie