Paczki i przesyłki do Bułgarii - flaga Bułgarii

Paczka do Bułgarii, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Bułgarii!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Bułgarii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Bułgarii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Bułgarii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Przesyłki kurierskie do Bułgarii

Bułgaria to kraj położony w południowo-wschodniej Europie. Słynie z bogactwa plaż i miejscowości wypoczynkowych. Najbardziej znane to: Złote Piaski, Warna czy Słoneczny Brzeg. W Warnie oprócz wielu zabytków i muzeów, znajduje się bardzo populrane wśród turystów Delfinarium. Bułgaria może także pochwalić się jednym z najstarszych miast Europy, a mianowicie Sofią. Jest to stolica Bułgarii, w której na każdym kroku widać wpływ zarówno kultury Wschodu jak i Zachodu. Bułgaria kusi wczasowiczów zarówno bogatą ofertą turystyczną jak i niezbyt wygórowanymi cenami. Fakt ten sprawia, że jest dość popularnym kierunkiem wybieranym przez Polaków.

Kurier do Bułgarii

Bułgarię od Polski dzieli stosunkowo nieduża odległość co zdecydowanie wpływa pozytywnie na relacje biznesowe między państwami. GlobKurier jest profesjonalnym operatorem logistycznym, zajmującym się przewozem towarów do wszystkich krajów na świecie. Realizujemy transport drogowy i lotniczy. Dostarczamy paczki tanio i w bezpieczny sposób, do ponad dwustu krajów na świecie w tym również do Bułgarii.

Główne miejsca wysyłek to:

  • przesyłki do Sofia
  • przesyłki do Warna
  • przesyłki do Płowdiw
Paczki i przesyłki do Sofii stolicy Bułgarii

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi, aby zagwarantować Państwu wysokiej jakości serwis oraz terminowe doręczanie paczek do wybranego miejsca na całym globie w tym również do Bułgarii. Umożliwiamy dostęp do śledzenia podróży kurierów w czasie rzeczywistym oraz powiadomienia w postaci wiadomości sms. Ponadto współpracujemy z firmami godnymi zaufania oraz sprawdzonymi na rynku. Nasi przewoźnicy to między innymi FedEx, DHL, DPD, UPS, GLS.

Ubezpieczenie przesyłki do Bułgarii

Kolejną wartą poruszenia kwestią odnośnie bezpieczeństwa przesyłki jest dodatkowe ubezpieczenie. Biorąc pod uwagę dystans oraz wartość przesyłki zapraszamy do rozważenia propozycji dodatkowego ubezpieczenia przesyłki. Opłata za takie ubezpieczenie jest zależna od wartości paczki. Ubezpieczenie zapewnia gwarancję, iż w przypadku zniszczenia lub zagubienia przesyłki zostanie Państwu wypłacona rekompensata.

Od czego zależy cena przesyłki do Bułgarii

Cena takiej usługi jest zależna od wielu czynników. Paczka? List? Przesyłka niestandardowa? Ważne są również gabaryty przesyłki. Im większa i cięższa paczka, tym większe będą koszty jej doręczenia. Następnym czynnikiem wpływającym na koszt transportu przesyłki jest sposób jej nadania. W przypadku pojawienia się wątpliwości chętnie pomożemy z wyceną.

Czego nie należy wysyłać w przesyłce do Bułgarii?

Bułgaria jako członek Unii Europejskiej nie pobiera od nas opłat celnych. Dzięki temu jedyne ograniczenia, którym podlega zawartość przesyłek do tego kraju, dotyczą produktów, których w ogóle nie wolno przewozić do krajów UE lub można to robić pod określonymi warunkami. Narkotyki, substancje zagrażające życiu lub zdrowiu, broń i amunicję, zwierzęta, rośliny, lekarstwa, przedmioty cenne, takie jak antyki, kamienie szlachetne, dzieła sztuki, a także gotówkę.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Bułgarii