Ranking i opinie - firmy kurierskie, transportowe i spedycyjne

Sprawdź, które firmy kurierskie cieszą się największą popularnością. Zobacz, jak prezentują się opinie kurierów i zamów przesyłkę kurierską u sprawdzonego kuriera.

Jeśli skorzystałeś z usług kurierskich i chcesz zostawić swoją opinię, wypełnij dedykowany formularz.

Najlepiej oceniane firmy kurierskie w rankingu

4.6
Cena
Czas
Poleć kuriera
4.6
Cena
Czas
Poleć kuriera
4.3
Cena
Czas
Poleć kuriera
Pozostałe oceny i opinie o firmach kurierskich i transportowych
4.3
Cena
Czas
Poleć kuriera
4.1
Cena
Czas
Poleć kuriera
4.1
Cena
Czas
Poleć kuriera
4.1
Cena
Czas
Poleć kuriera
3.9
Cena
Czas
Poleć kuriera
4.1
Cena
Czas
Poleć kuriera
4
Cena
Czas
Poleć kuriera
4
Cena
Czas
Poleć kuriera
3.9
Cena
Czas
Poleć kuriera
3.9
Cena
Czas
Poleć kuriera
3.8
Cena
Czas
Poleć kuriera
2.6
Cena
Czas
Poleć kuriera
Poznaj opinie o nas i oceń GlobKurier.pl
4.9
Cena
Czas
Poleć kuriera

Zobacz opinie klientów

GEIS
Ocena Ogólna: 1.3
Cena
Czas
Poleć kuriera
Opinia:
Ostrzegam Firmy i osoby prywatne przed tym PSEŁDO PRZEWOŻNIKIEM . Ale po kolei ; miałem otrzymać piec do CO W DNIU25 LISTOPADA I MAM CZEKAĆ BĘDZIE DOSTARCZONA. CZEKAŁEM JAK BARAN CAŁY DZIEŃ O godz 14 dzwonię do info lini .I co pani odbiera pytam się o piec , pani ta twierdzi że ese-mes tyko był powiadomieniem i jak mi się śpieszy (mieszkam w łodzi) mogę pojechać do Strykowa po paczkę ???????-tupet max. Na drugi dzień zadzwoniono do mnie o 8/30 (byłem w sklepie i wróciłem 9/30). Odzwaniam do kuriera i moje zaskoczenie ...JAŚNIE WIELMOŻA IMĆ KURIER powiedział nie zabrał. Jest to piec CO opłata za pobraniem--- jak by był to człowiek myślący z wyobrażnią inteligenta to by pomyślał w domu ktoś czeka a tym bardziej jest ZIMA. Zadzwoniłem na infolinię i znowu panienka powiedziała--- moja wina , że nie odebrałem telefonu i piec będzie w poniedziałek... a kiedy ... odpowiedz --- nie wiadomo??????..Opinie o tym " PSEŁDO PRZEWOŻNIKU " są w podobnym tonie co moja opinia a oni .... mają to w 4 LITERKACH. LUDZIE PRACUJĄCY TOTALNA ZBIERANINA. W dniu 26 listopada o 14 godzinie mają być hydraulicy do montażu pieca 6 ludzi.. KTO ZA TO ZAPŁACI PSEŁDO FIRMA GEIS... SPOTKAM SIĘ Z NIMI W SĄDZIE...MOJA PRYWATNA RADA.... OMIJAJCIE TYCH " PRZEWOŻNIKÓW " szerokim łukiem... SĄ INNI GODNI ZAUFANIA I SZANUJĄCY CZAS I PIENIĄDZE KLIJENTA.... NR. przesyłki 621500781410 dla dyrekcji GEIS
Stępień Andrzej,   
DHL
Ocena Ogólna: 1
Cena
Czas
Poleć kuriera
Opinia:
Już drugi raz DHL pokazał swoją ignorancję w stosunku do klienta. Firma przesyła powiadomienie, że Kurier zgłosi się w danym dniu tak jak np. dzisiaj 05.01.2021 pomiędzy godz. 12:00 A 17:00 a on mało, że się nie pojawia to nawet nie raczy o tym klienta powiadomić. Klient zwalnia się wcześniej z pracy (oczywiście musi ten czas potem odpracować) czeka na kuriera a ten go olewa całkowicie. Kontakt z DHL jest utrudniony tak, że przeciętny klient nie ma szans dokopać się do konsultanta tej Firmy pomimo, że jest na ich Witrynie DHL24.PL E-Formularz to i tak nie masz pewnych danych bez których formularz zostanie i tak odrzucony. Dziś znów nie zjawił się Kurier DHL- przewóz Białystok-Kazimierza Wielka nr przesyłki: 23154930250. Po wielu minutach słuchania automatu odsyłający ponownie do E-Formularza z którego nic nie wynika odezwał się w końcu konsultant, który przekierunkował przesyłkę z 05.01.2021 na 07.01.2021 tyle, że dziś zwolniłem się u szefa z pracy i zmarnowałem czekając od 12:00 do 17:00 bez rezultatu pół dnia i teraz znów będę musiał zamienić się w pracy na inne godziny gdyż kurier ma przyjechać 07.01.2021 do godz. 12:00. Następny dzień w plecy. Jeżeli Firma nie potrafi być uczciwa w stosunku do klienta to powinna zrezygnować z świadczenia takich usług. A perfidią jest to, że mając mój numer telefonu oraz adres mailowy nie raczą nawet powiadomić, że kurier ot tak po prostu nie przyjedzie. Ludzie.... Z daleka od takiej firmy dhl z małej litery bo nie zasługują na dużą.
goombay,