Paczka do Chin, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Chin!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Chin?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Chin, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Wysyłając paczki do Chin za pośrednictwem naszego serwisu możesz być pewien, że wybierzesz najtańszą opcję transportu. Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie dostarczenia taniej przesyłki kurierskiej do Chin.
GlobKurier.pl gwarantuje bezpieczny transport międzynarodowy – drogowy, lotniczy i morski.

Do Chin wymagana jest odprawa celna

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Chin

Dla firm
Klient indywidualny

Przesyłki międzynarodowe – CHINY_dla firmy

CENY NETTO BEZ OPŁATY PALIWOWEJkoperta do 0,5kg1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE
TRANSPORT LOTNICZO-DROGOWY
8489176251362471692 794896998
Czas doręczenia wynosi 5-6 dni robocze
TRANSPORT LOTNICZY
84962002884195581403 162219762059
Czas doręczenia wynosi 3-4 dni robocze
PRZESYŁKI IMPORTOWE
TRANSPORT LOTNICZO-DROGOWY
TRANSPORT LOTNICZY
19827061090713721798254530093473 3937
Czas doręczenia wynosi 2-3 dni robocze

Czas doręczenia nie uwzględnia czasu odprawy celnej.

 

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Kurier do Chin

Przesyłka do Chin mimo burzliwej sytuacji politycznej jest z roku na rok częstszym zjawiskiem. Rynek chiński jest dla europejskich firm wyjątkowo atrakcyjny – ogromna ilość konsumentów, duże terytorium, kraj będący potęgą gospodarczą Dzięki GlobKurier mogą Państwo wysłać paczkę w bezpieczny oraz szybki sposób Zapewniamy jak na taką długą trasę wyjątkowo szybki transport przesyłki do Chin.

 

Kurier do Chin dotrze w każde miejsce na terenie kraju, a główne miejsce wysyłki paczki to: 

  • Pekin,
  • Szanghaj,
  • Chengdu,
  • Hongkong.
Paczki i przesyłki do Pekinu, stolicy Chin

Śledzenie przesyłki do Chin

Biorąc pod uwagę odległość, jaką musi przebyć paczka do Chin, zarówno drogą lądową jak i lotniczą, jesteśmy zobowiązani, jako GlobKurier udostępnić możliwość śledzenia paczki on-line oraz w postaci SMS. Wprowadzony przez nas system oraz ciągle pracujące biuro obsługi klienta gwarantujemy kompletny nadzór nad statusem przesyłki, od wysłania aż do odebrania przesyłki przez adresata. Gwarantujemy również wysoką jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak TNT, UPS, FedEx, co gwarantuje dotarcie paczki do Chin.

Ubezpieczenie przesyłki do Chin

Ze względu na rosnące zainteresowanie przesyłek na trasie Polska – Chiny uważamy za stosowne zaproponować dodatkowe ubezpieczenie. Mając świadomość o wartości przesyłki oraz jej możliwy wpływ na współprace między polskimi i chińskimi firmami zachęcamy do skorzystania z dodatkowych środków ochrony przesyłki. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki do Chin.

Cena przesyłki – ile kosztuje paczka do Chin?

Mówiąc o wartości oraz kosztach, przede wszystkim zaznaczyć należy specyficzne kwestie takie jak chińskie cło, które wpływa na ostateczny koszt przesyłki. Mając na uwadze ten fakt usługi kurierskie są alternatywą usług pocztowych. W obu tych przypadkach nie można jednoznacznie określić, jakie koszty poniosą Państwo jako klient. Cena takiej usługi jest zależna od wielu czynników. Po pierwsze należy ustalić czy nasza przesyłka jest listem czy paczką. Kolejnym elementem są gabaryty przesyłki. Im większa i cięższa paczka, tym większe będą koszty jej doręczenia. Następnym czynnikiem wpływającym na koszt transportu przesyłki jest sposób jej nadania. W przypadku pojawienia się wątpliwości chętnie pomożemy z wyceną. Możesz też zajrzeć na naszego bloga, gdzie dowiesz się  jak wysłać paczkę do Chin i zaoszczędzić na przesyłce?

Czego nie należy wysyłać w paczce do Chin?

Władze chińskie nie rozpieszczają inwestorów. Należy liczyć się z tym, że konieczne będzie spełnienie szeregu wymogów dotyczących zarówno certyfikacji produktów, zgód na import, a nawet zasad dotyczących pakowania i etykietowania towarów. Ponadto Chińska Administracja Celna, jak również Ministerstwo Handlu Chin publikują specjalne katalogi towarów, których import do ChRL jest zabroniony. Katalogi są obszerne – zwierzęta, rośliny, żywność, filmy, używana odzież, wyroby stalowe, nasiona, nawozy sztuczne oraz wiele innych. Zapraszamy do kontaktu w przypadku wątpliwości odnośnie przesyłki do Chin.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Chin