Paczki i przesyłki do Hongkongu

Paczka do Hongkongu, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Hongkongu!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Hongkongu?

Musisz nadać przesyłkę do Hongkongu i nie wiesz, jak to zrobić? Chętnie pomożemy! Z nami wszystko przebiegnie sprawnie i szybko. Gwarantujemy bezpieczeństwo przesyłki i pełen profesjonalizm. Dzięki współpracy z rzetelnymi przewoźnikami, którzy na rynku usług kurierskich działają od wielu lat, możemy zapewnić o wysokiej jakości świadczonych usług i terminowości dostaw. Składanie zamówienia jest bardzo proste, intuicyjne i nie wymaga wychodzenia z domu. Wystarczy dostęp do internetu. Na stronie GloKurier.pl znajdziesz formularz „Szybka wycena”, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces. Nasz serwis umożliwia porównanie ofert wielu firm kurierskich. To zdecydowanie ułatwia dopasowanie usługi do indywidualnych potrzeb.

Do Hongkongu wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierski do Hongkong

Hongkong to najczęściej odwiedzane przez turystów miasto w Chinach. Jest jednostką autonomiczną. Jest to miasto wielonarodowościowe – mieszkają tu przedstawiciele praktycznie każdego narodu. Turystów przyciąga tutaj niezwykła architektura oraz nowoczesność – na każdym kroku nowinki elektroniczne, nowoczesne gadgety oraz sprzęty RTV. Oprócz turystów, Hongkong przyciąga również inwestorów i firmy zagraniczne – jest to raj podatkowy. Funkcjonuje tu ogrom różnych firm, co daje pole do popisu naszym rodzimym firmom w szukaniu kontrahentów. Gdy już nawiąże się współpraca, lub gdy jakaś firma otworzy swój oddział w Hongkongu, często pokazuje się, że trzeba by wysłać paczkę czy paletę do naszych współpracowników. Niestety, jest to zazwyczaj ogromny koszt na który mało kto się decyduje. Ale już nie musisz unikać tego obowiązku! Dzięki GlobKurier.pl wyślesz przesyłkę do Hongkongu szybko, bezpiecznie i w bardzo niskiej cenie. Nie czekaj!

Paczka do Hongkongu

Hongkong jest miejscem niezwykłym pod wieloma względami. Stanowi ważny punkt na mapie turystycznych podróży i jedno z największych centrów finansowych na świecie. Posiada ogromny port morski i imponującą liczbę wieżowców. Ma niezwykle rozwiniętą gospodarkę i stanowi siedzibę wielu międzynarodowych korporacji. Od wielu lat pełni rolę jednego ze światowych centrów handlowo-finansowych. Zamieszkuje go około 7,5 mln ludzi, a średnia gęstość zaludnienia należy do najwyższych na świecie.

Z możliwości nadawania przesyłek do Hongkongu korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Ciągłemu transportowi towarów sprzyja nawiązywanie współpracy pomiędzy polskimi i chińskimi firmami.

 

Wysyłanie paczek w odległe zakątki świata jeszcze nigdy nie było proste. Dziś możesz nadać przesyłkę do Hongkongu bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy, że odwiedzisz naszą witrynę i wypełnisz formularz szybkiej wyceny. Wcześniej zapakuj i zabezpiecz paczkę przed uszkodzeniem. Następnie zmierz ją i zważ, a uzyskane w ten sposób dane wpisz w odpowiednie pola formularza. Uzupełnij też informacje dotyczące miejsca nadania oraz odbioru paczki. Po ich zaakceptowaniu zostaniesz przeniesiony na podstronę z ofertami poszczególnych przewoźników. Porównaj je i wybierz tę, która jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjna. Zwróć uwagę, że przy każdej z nich dostępne są informacje na temat ceny usługi, przewidywanego terminu dostawy oraz rodzaju transportu. Kolejnym krokiem będzie odbiór przygotowanej przesyłki przez kuriera. Dzięki opcji śledzenia możesz sprawdzić, na jakim etapie realizacji jest zamówienie.

Paczki i przesyłki do Hongkongu

Ile trwa dostawa paczki do Hongkongu?

Poprzez nasz serwis wyślesz paczkę do Hongkongu jedynie drogą lotniczą – w przypadku tak dalekich wysyłek jest to najtańszy możliwy wybór, a także najbezpieczniejszy. Czas dostawy wynosi tylko od 2 do 4 dni, lecz może przedłużyć się o czas odprawy celnej.

Status przesyłki do Hongkongu

Udostępniamy Państwu możliwość śledzenia paczki on-line oraz w postaci SMS. Jednocześnie będą Państwo na bieżąco informowani, kiedy dana paczka czy korespondencja znajdzie się w docelowym miejscu. Gwarantujemy również wysoką jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS,  FedEx, TNT.

Paczka do Hongkongu a ubezpieczenie

Ze względu na mnogość kontaktów biznesowych, rozwiniętych firm w przemyśle usługowym, proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki.

Ile kosztuje wysyłka do Hongkongu?

Koszt przesyłki do Hongkongu zależy od kilku czynników. Na cenę usługi wpływa wielkość, waga oraz kształt paczki. Pamiętaj, że za przesyłkę o nietypowych kształtach lub niestandardowych wymiarach przewoźnik może wymagać uiszczenia dodatkowej opłaty. Na cenę usługi wpływa też polityka cenowa poszczególnych firm kurierskich.

 

Zaletą korzystania z serwisu GlobKurier.pl jest możliwość porównania w jednym miejscu ofert wielu przewoźników. Dlatego w celu znalezienia najkorzystniejszej opcji dostawy nie trzeba przeglądać wielu stron internetowych. Nie musisz też kontaktować się z przewoźnikami osobiście lub telefonicznie. Niezbędne informacje możesz uzyskać na naszej witrynie.

Jak zapakować paczkę do Hongkongu?

Od sposobu zapakowania przesyłki zależy jej bezpieczeństwo w czasie transportu. Pamiętaj, że paczka będzie kilkukrotnie przenoszona, przewożona oraz sortowana. Nieodpowiednie opakowanie może sprawdzić, że ulegnie przypadkowemu otwarciu albo uszkodzeniu. Aby temu zapobiec, wybierz solidne materiały opakowaniowe. Poza tekturowym kartonem będziesz potrzebować wypełniacza do paczek oraz taśmy pakowej. Karton powinien zostać dopasowany do gabarytów i kształtu przedmiotu. Rolę wypełniacza, którego zadaniem jest uzupełnienie wolnych przestrzeni pomiędzy kartonem a przedmiotem, pełni najczęściej folia bąbelkowa, poduszki powietrzne albo skropak. Wypełniacz powinien unieruchomić przedmiot w kartonie, co zagwarantuje odpowiednią amortyzację i ochronę w trakcie transportu. Odporna na rozerwanie taśma uniemożliwi przypadkowe otwarcie przesyłki, a folia stretch, którą można owinąć karton z zewnątrz, zagwarantuje ochronę przed wilgocią.

 

Koszt paczki do Hongkongu

Usługi kurierskie to alternatywa usług pocztowych. W obu tych przypadkach nie można jednoznacznie określić, jakie koszty poniosą Państwo jako klient. Cena takiej usługi jest zależna od wielu czynników. Po pierwsze należy ustalić czy nasza przesyłka jest listem czy paczką. Kolejnym elementem są gabaryty przesyłki. Im większa i cięższa paczka, tym większe będą koszty jej doręczenia. Następnym czynnikiem wpływającym na koszt transportu przesyłki jest sposób jej nadania. W przypadku pojawienia się wątpliwości chętnie pomożemy z wyceną paczki do Hongkongu.

Co nie może się znaleźć w przesyłce do Hongkongu?

Z racji obowiązującego prawa oraz regulaminów wewnętrznych poszczególnych firm kurierskich niektóre towary nie mogą być swobodnie wysyłane do Hongkongu. Ograniczenia dotyczą między innymi szczątków ludzkich oraz wyrobów alkoholowych i tytoniowych.

 

Aby rozwiać jakiekolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Przesyłki paletowe do Hongkongu

Wielu przewoźników oferuje też możliwość dostarczania przesyłek paletowych. W tym przypadku składanie zamówienia na usługę przebiega podobnie. Należy przygotować paletę i dobrze zabezpieczyć ją przed ewentualnymi uszkodzeniami. Następnie zamawiający powinien wypełnić na stronie GlobKurier.pl formularz szybkiej wyceny i zaakceptować wprowadzone dane.
Po wybraniu jednej z dostępnych na stronie ofert przewoźników pozostanie poczekać na przyjazd kuriera. Warto pamiętać, że wysyłanie niektórych produktów do Hongkongu wymaga przygotowania dokumentów celnych.