Logo
Menu

Cennik usług transportowych i spedycyjnych

Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

GlobKurier.pl #1 platforma do transportu

Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierski oraz transportowymi. Dzięki temu Wasze przesyłki trafią w ręce profesjonalistów. W GlobKurier.pl stawiamy na jakość, dlatego nasz zespół tworzą specjaliści w swojej dziedzinie, którzy są w stanie realizować nawet najbardziej wymagające zlecenie. 

GlobKurier Freight & Forwarding

Dobre i sprawnie działające zaplecze logistyczne, to gwarancja sukcesu. Mając to na uwadze, stworzyliśmy zespół specjalistów, doświadczonych spedytorów i logistyków, którzy pomogą wysłać lub ściągnąć ładunki i towary nawet z najdalszych zakątków świata. To wszystko za atrakcyjną cenę i w maksymalnie zoptymalizowanym czasie. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dzięki temu możemy zagwarantować wysokiej jakości obsługę. Realizujemy usługi związane z transportem frachtowym morskim, kolejowym, drogowym i lotniczym.

W związku z rozwojem firmy oraz rosnącą ilością zleceń eksportowych poszukujemy dla naszych przewoźników również zleceń importowych. Jeżeli chcesz importować towar z Czech, napisz do nas na kontakt@globkurier.pl! Posiadamy do dyspozycji regularnie pojazdy typu mega (wymiary 1360x245x300cm) oraz typu tandem (2x700x245x300cm).

 

Oferujemy zorganizowanie transportu FTL w relacjach krajowych, eksportowych i importowych na terenie Europy, Azji Środkowej, Bliskiego Wschodu oraz Afryki Północnej.

Usługi transportowe cennik i koszt transportu

Cena transportu uzależniona jest przede wszystkim od ilości, gabarytów, rodzaju ładunku czy środku transportu. Nie bez znaczenia jest również destynacja i trasa, którą należy pokonać.

 

Korzystanie z usług firmy transportowej to gwarancja najkorzystniejszej oferty oraz ceny usług. Skontaktuj się z nami i zyskaj dedykowaną ofertę i konkurencyjne ceny!

Usługi transportowo spedycyjne w Globkurier - korzyści

 Jakie korzyści zyskujesz decydując się na współpracę z Globkurier?

 

 • zlecając nam organizację transportu, możesz poświecić czas na rozwój swojego biznesu
 • współpracujemy z wieloma firmami transportowymi, które mają ogromne doświadczenie w branży
 • nasza bogata baza firm transportowych pozwoli zapewnić Twojej firmie ciągłość dostaw
 • każdy transport jest objęty ubezpieczeniem przewoźnika
 • każdy Twój transport poprowadzi Twój indywidualny opiekun-spedytor
icon zniżka

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

icon paczka

Chcesz wysłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę już dziś!

W odpowiedzi na wciąż rosnące zapotrzebowanie na transport krajowy i międzynarodowy towarów, w GlobKurier.pl stale poszerzamy naszą ofertę. Staramy się wykraczać poza standardowe rozwiązania, aby udostępnić Ci ofertę szyta na miarę Twojego biznesu.

 

W ramach usługi GlobKurier Forwarding oferujemy kompleksowe wsparcie procesów spedycyjnych w Twojej Firmie.

 

Jako profesjonalny operator logistyczny zajmujemy się transportem ładunków cięższych, dedykowanych i specjalistycznych do niemal wszystkich krajów na świecie.

 

Szukasz usługi przewozowej wraz z odprawą celną? Zapoznaj się z usługą GlobKurier Forwarding.

W naszej ofercie można znaleźć przewoźnika i spedytora:

Posiadamy dużą bazę przewoźników, z którymi współpracujemy w zakresie transportu ciężkiego od wielu lat. Każda nowa firma transportowa jest przez nas skrupulatnie weryfikowana, więc możesz być spokojny o zlecony nam transport. Do dyspozycji klientów posiadamy nowoczesny i ekologiczny tabor. Wszystkie pojazdy są na bieżąco kontrolowane, aby uniknąć niepotrzebnych awarii i dostarczyć Twój towar na czas!

Spedytor cieszy się wieloletnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym. Firma rozpoczęła swoją działalność już 1 maja 1852 roku. Obecnie spedytor organizuje wszelkiego rodzaju dostawy, przesyłki drobnicowe, paletowe, frachtem nie tylko drogowym, ale również lotniczym oraz morskim. W GlobKurier.pl możesz zamówić spedytora Rohlig SUUS dla swoich palet krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy wysokiej jakości obsługę oraz niską cenę.

Hellmann Worldwide Logistics został założony w Niemczech przez Carla Heinricha Hellmanna, który początkowo prowadził jednoosobową działalność gospodarcza, dostarczającą towary wozem konnym. Obecnie to jedna z większych międzynarodowych firm transportowych. Realizuje zamówienia frachtem lotniczym, frachtem drogowym oraz morskim. W ofercie GlobKurier.pl przewoźnikiem Hellmann można wysłać  przesyłki paletowe oraz drobnicowe. 

Lider branży logistycznej, który oferuje przesyłki krajowe i międzynarodowe. Firma wyróżnia się globalnym profilem działalności, realizując swoje usługi w ponad 220 krajach. Aktualnie DHL zatrudnia 350 000 pracowników, dzięki czemu stale podnosi jakość świadczonych usług. W ramach DHL Fracht w GlobKurier można nadać drobnicowe, czyli 1-5 palet o wadze do 2500kg; przesyłki paletowe, powyżej 2500kg wagi, które realizowane są w usłudze doładunku (transportu cało-pojazdowego). Realizujemy również dostawy do Amazon. 

Czym wyróżnia się Globkurier?

Usługi transportowe i spedycyjne

Rodzaj usługi logistyczno-transportowej
Obsługiwany obszar
Jak rozpocząć?
Frachty/transport drogowyEuropa i Azja
WYCEŃ ONLINE

LUB ZGŁOŚ SIĘ PRZEZ
FORMULARZ DLA FIRM
Frachty/transport lotniczyCały świat
Frachty/transport morskiCały świat
Frachty/transport kolejowyEuropa i Azja
Fulfillment & Dropshipping – obsługa projektów i wdrażanieEuropa
Przesyłki terminowe (priorytetowe)Cały świat
Celno-spedycyjne przesyłki w eksporcie, imporcie i tranzycie oraz odprawy fiskalne na terenie danego kraju Cały świat
Obsługa towarów niebezpiecznych w transporcie morskim (IMO) i lotniczym (DGR)Cały świat
Przesyłki wartościowe (wartość większa niż 1000$/1kg)
Przesyłki ponadgabarytowe Cały świat
Ładunki całokontenerowe i drobnicowe
Przesyłki w temperaturze kontrolowanej (przewóz żywności, leków, roślin)

Frachty drogowe po Europie i Azji

Transport samochodowy pozwala na przewóz praktycznie każdego rodzaju towaru do dowolnego miejsca docelowego w Europie i Azji.

 

Oferujemy indywidualne rozwiązania transportowe dopasowane do specyficznych wymagań operacyjnych i czasowych. Wyboru konkretnego środka transportu drogowego należy dokonać na podstawie parametrów towaru, drogi do przebycia i dostępnych w danej chwili opcji transportowych.

 

Jeśli jesteś klientem biznesowym, zapraszamy Cię do zapoznania się z przykładowymi kalkulacjami cenowymi netto z opłatą paliwową.

EUROPA Paleta 120x80x60 waga rzeczywista 100kg /waga objętościowa 192kg

Usługi transportowe i spedycyjne – palety

ANGLIA 200kg
od 315zł
AUSTRIA 200kg
od 363zł
BELGIA 200kg
od 376zł
BUŁGARIA 200kg
od 422zł
CZECHY 200kg
od 271zł
DANIA 200kg
od 426zł
ESTONIA 200kg
od 384zł
FRANCJA 200kg
od 549zł
HISZPANIA 200kg
od 532zł
HOLANDIA 200kg
od 403zł
IRLANDIA 200kg
od 504zł
LITWA 200kg
od 296zł
ŁOTWA 200kg
od 296 zł
NIEMCY 200kg
od 256zl
RUMUNIA 200kg
od 388zl
SŁOWACJA 200kg
od 289zł
SŁOWENIA 200kg
od 321zł
UKRAINA 200kg
od 321zł
SZWECJA 200kg
od 429zł
WĘGRY 200kg
od 293zł
WŁOCHY 200kg
od 353zł
*rabat przy wielopaczkowości
od 2 do 5 palet -5%
od 6 do 10 palet -8%
od 11 do 15 palet -10%

Zamówisz u nas transport lotniczy swoich towarów do największych centrów biznesowych (np. Hong Kong, Nowy Jork, Johanesburg) w systemie Door-to-Door i Door-to-Airport.

Jesteśmy jedyną w całej Polsce firmą logistyczną, zajmującą się spedycją szybkiego i zoptymalizowanego cenowo transportu lotniczego przesyłek cięższych – o wadze 100-500 kg, w usłudze Door-to -Door, potocznie nazywanej “od drzwi do drzwi” oraz Door-to-Airport!

Wymiarem ograniczającym dla spedycji lotniczej jest wysokość ładunku:

 • – na trasach europejskich – 75cm,
 • – na trasach transatlantyckich – 160cm,
 •  – w samolotach cargo – 220cm.

Sposób załadunku towaru uzależniony jest od modelu samolotu:

 • – Boeing 747 – na paletach lotniczych,
 • – Airbus – kontener,
 •  – Boeing 737 – bulk cargo na europaletach.

Wymiary przesyłki lotniczej:

 • – elementy nie na palecie: 120 x 80 x 80 cm, waga: 70kg
 • – elementy na palecie*: 120 x 100 x 160 cm, waga: 1000kg

Pełna oferta frachtu lotniczego dostępna na: Fracht lotniczy GlobKurier.pl

Transport morski cieszy się szczególną popularnością z uwagi na niewygórowane koszty. 

Frachty morskie są tańsze niż np. kolejowe. Dodatkowo, drogą morską można transportować przesyłki o różnych wymiarach, w tym ponadgabarytowe.

Zapewniamy obsługę celno-spedycyjną, organizujemy transport morski przy wykorzystaniu różnych kontenerów. Dzięki współpracy z wieloma podmiotami możemy przedstawić korzystną ofertę, szytą na miarę indywidualnych potrzeb.

Pełna oferta dostępna: Transport morski

np. nowym „Jedwabnym szlakiem” z Chin

W naszej ofercie znajduje się także usługa spedycyjna polegająca na zorganizowaniu przewozu ładunku za pomocą transportu kolejowego (szynowego). Przy przewozach kolejowych ładunek dostarczany jest na terminal kolejowy, załadowywany, przewożony, rozładowywany na terminalu i dalej wysyłany do miejsca docelowego. Cała usługa jest więc bardziej kosztowna i czasochłonna.

Kiedy polecamy transport kolejowy? Transport szynowy polecamy, gdy:

 • – do przewiezienia jest duży wolumen towaru, np. transport węgla z kopalni, cysterny z paliwem z rafinerii, zboże do młyna itp.
 • – miejsce dostawy jest odległe, np. kraje byłej WNP, Mongolia. Kazachstan, Chiny itd.

Transport kolejowy polecamy jako alternatywę dla dużych ładunków lotniczych. Pełna oferta dostępna na: Transport kolejowy GlobKurier.pl

Dlaczego warto zapytać o dedykowaną ofertę spedycyjno-frachtową?

W przypadku dalekich i dużych wysyłek na wycenę składa się kilka czynników. Na przykład w cenniku frachtu lotniczego, morskiego i kolejowego należy skalkulować nie tylko ilość i wagę nadawanych przesyłek, ale także dodatkowe koszty związane z opłatami celnymi, handlingowymi/lotniskowymi. Cena tego samego transportu do podobnej lokalizacji może ulegać zmianom. Z tego względu zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, kontakt@globkurier.pl, który przygotuje dedykowaną, optymalną wycenę dla danej wysyłki.

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: