Paczki i przesyłki do Indonezji

Paczka do Indonezji, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Indonezji!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Indonezji?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Indonezji, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiar. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Indonezji.

Do Indonezji wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Przesyłki kurierskie do Indonezji

Indonezja to raj dla turystów. Każda wyspa wchodząca w skład państwa jest inna od reszty. Na każdej mieszkają przedstawiciele innych religii czy kultur, a mimo to nie ma większych wewnętrznych konfliktów. Święta narodowe pochodzą z różnych religii. Kuchnia indonezyjska jest bardzo dobra, choć mało kto odważy się zjeść Duriana – króla owoców o tak nieprzyjemnym, mocnym zapachu, iż mimo bardzo dobrego smaku turyści nie są w stanie go spożyć. Z duriana robi się tutaj wszystko, soki, lody, sałatki. Oprócz tego króluje ryż, makaron, warzywa i kurczak. Mało gdzie w Indonezji uświadczymy wieprzowinę – religią dominującą jest Islam. Na drogach panuje przekonanie, że pierwszeństwo ma ten, kto ma większy samochód. I tak jest – wypadki zdarzają tu się bardzo często, choć są niegroźne, co możemy zawdzięczać temu, że korki są tutaj prawie wszędzie.
Paczki i przesyłki do Dżakarty

Przesyłka z Polski do Indonezji

Wybierając się na wakacje do Indonezji warto kupić dużo pamiątek, które później jednak nie mieszczą nam się w walizce, a za dodatkowy bagaż linie lotnicze życzą sobie dość sporo. Dlatego najlepiej wysłać wszelkie pamiątki w paczce – mimo, że jest to drogie, wciąż jest tańsze od dodatkowych 20 kg w samolocie. Tak samo dopiero wybierając się do Indonezji na wakacje warto rzeczy cięższe lub zajmujące wiele miejsca w bagażu wysłać w paczce do naszego hotelu. A żeby przy tym zaoszczędzić, warto skorzystać z usług naszej firmy. GlobKurier oferuje tanie wysyłki do Indonezji, jednocześnie zapewniając krótki czas dostawy – w przypadku Indonezji czas zarówno importu jak i eksportu wynosi od trzech do sześciu dni roboczych. Uwaga – czas dostawy nie obejmuje czasu odprawy celnej, która może wydłużyć okres oczekiwania na przesyłkę.

Paczka do Indonezji

Ze względu na atrakcyjne położenie, turystykę oraz duże możliwości rozwoju Indonezja jest atrakcyjnym miejscem dla prosperujących firm. Przekłada się to na jakość, szybkość, oraz częstotliwość wysyłania paczki do Indonezji. Na polskim rynku funkcjonuje wiele różnych firm kurierskich specjalizujących się w tanim dostarczaniu paczek nie tylko na oceaniczne wyspy, ale i inne regiony świata. Jeżeli chcą Państwo przekazać coś współpracującym z Państwem firmom w formie paczki kurierskiej, to – jak się okazuje – jest nie tylko dziecinnie proste, ale również tanie. Wysyłamy paczki przede wszystkim do stolicy Indonezji, Dżakarty. Dalej przesyłki są wysyłane na teren całego kraju.

Przesyłka do Indonezji - zakazy

Ze względu na międzynarodowe zakazy nie mogą Państwo wysyłać substancji i materiałów niebezpiecznych, w tym rtęci, kwasu, petard, broni czy sprzętu wojskowego. Ponadto nie wolno umieszczać w przesyłce alkoholu, papierosów, żywności z krótkim terminem przydatności czy szczątków ludzkich, a dokładne spisy takich towarów są dostępne online. Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek wątpliwości – zapraszamy do kontaktu: kontakt@globkurier.pl.

Monitoruj status paczki do Indonezji

Jeśli mają Państwo zamiar wysłać towary do Indonezji, proponujemy skorzystanie z naszych szybkich i niezawodnych usług, a Państwa przesyłka dotrze do właściwego adresata bez opóźnień. Wybrane podmioty oferują również nadzór poprzez Facebook. Śledzenie online pozwala zminimalizować fakt jej zaginięcia w systemie logistycznym. Gwarantujemy również wysoką jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, TNT, FedEx, co gwarantuje że paczka na Indonezję dotrze bezpiecznie i na czas.

Dodatkowe zabezpieczenie paczki do Indonezji

Ze względu na klientów używających usług kurierskich w ramach kontaktów biznesowych, biorąc pod uwagę dystans oraz wartość przesyłki zapraszamy do rozważenia propozycji dodatkowego ubezpieczenia przesyłki. Opłata za takie ubezpieczenie jest zależna od wartości paczki. Ubezpieczenie zapewnia gwarancję, iż w przypadku zniszczenia lub zagubienia przesyłki zostanie Państwu wypłacona rekompensata.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Indonezji