• Paczka do Malezji, przesyłki kurierskie z Polski

  Nadaj z nami swoją przesyłkę do Malezji!

  Jak nadać paczkę do Malezji?

  Aby dokonać wyceny paczki do i z Malezji, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary i przejść dalej. System automatycznie pokaże oferty przewoźników, którzy realizują transport paczek w relacji Polska – Malezja. Wybierz najlepszą według siebie opcję i przejdź do kolejnego kroku. Tutaj wpisz dane dotyczące nadawcy i odbiorcy, pamiętając, aby były one kompletne. Następnie przejdź do punktu, w którym możesz wybrać dodatkowe opcje, takie jak ubezpieczenie przesyłki. Ostatnim krokiem jest płatność online i gotowe, przesyłka została nadana. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Malezji.

  Tani kurier do Malezji z GlobKurier.pl

  Malezja to bardzo bezpieczny kraj, do którego przyjeżdża dużo osób chcących zakosztować dzikiej Azji. Ludność to mieszanka hindusów, chińczyków i malajów. Z tego też powodu mieszkańcy są otwarci na różne kultury i tolerancyjni, co pomaga w podróżowaniu. Malezja posiada bardzo zróżnicowaną geografię, plaże, góry, lasy tropikalne – to wszystko znajdziecie w jednym kraju.

  Monsun obecny w Malezji wpływa niekorzystnie na transport – wiele dróg jest czasami nieprzejezdnych, a do niektórych wysp ciężko dopłynąć. Z tego powodu wysyłka paczek do Malezji wiąże się z dużymi kosztami, czasami nawet powyżej kilku tysięcy. GlobKurier dzięki współpracy z wieloma firmami kurierskimi na świecie jest w stanie obniżyć ceny wysyłki do Malezji do minimum.

  Z usług firm kurierskich korzystają przede wszystkim firmy importujące i eksportujące swoje produkty. Jeśli interesują Państwa przesyłki kurierskie do Malezji, zarówno w celach firmowych jak i prywatnych, to oświadczamy całkowitą gwarancję konkurencyjnej ceny oraz rzetelności. Oferujemy wysyłkę międzynarodową, która odbywa się transportem lotniczym lub morskim i umożliwia fakt, że paczka do Malezji dotrze już w ciągu kilku dni roboczych. Poniżej prezentujemy więcej szczegółów na temat dostępnych u nas warunków oraz wymaganych dokumentów celnych przy wysyłce do tego kraju. Oferujemy przesyłki na cały teren Malezji, a główne miejsce wysyłek to przesyłki do Kuala Lumpur.

   

   

  Mapa Malezji

   

   

   

   

  mapa Malezji
  PowierzchniaLudnośćStolica
  329 750 km²32 050 000Kuala Lumpur
  NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
  Polska – Kuala LumpurPolska – George TownPolska – Johor Bahru

  Kody pocztowe paczka do Malezji

  Prawidłowe zaadresowanie przesyłki międzynarodowej zmniejsza ryzyku jej zaginięcie lub też dostarczenia do nieodpowiedniego miejsca. Na paczce należy uzupełnić wszystkie niezbędne dane adresowe, w tym ulicę, numer budynku i ewentualnie mieszkania, kod pocztowy, miasto i państwo. W przypadku kodów zagranicznych mają one zazwyczaj inną formę niż te znane w Polsce. W przypadku Malezji jest to 5 cyfr. W przypadku stolicy, czyli miasta Kuala Lumpur będzie to kod od 50000 do 60000. Należy jednak pamiętać, że kod tego samego miasta może się różnić w zależności od obszaru administracyjnego.

  Śledzenie paczki do Malezji

  Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

  Śledzenie paczki do Malezji

  Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi, aby zagwarantować Państwu wysokiej jakości serwis oraz terminowe doręczanie paczek do wybranego miejsca na całym globie, gwarantujemy że paczka do Malezji dotrze bezpiecznie i na czas. Co więcej, znakomity standard świadczonych usług idzie w parze z przystępnymi cenami. Każda paczka do Malezji jest dla Państwa, jako klienta bez wątpienia ważna, więc udostępniamy możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Ponadto współpracujemy z firmami godnymi zaufania oraz sprawdzonymi na rynku. Nasi przewoźnicy to między innymi UPS, FedEx, TNT. Pozwala to ograniczyć stres związany z długą podróżą przesyłki.

  Transport przesyłki do Malezji - Jak długo idzie paczka do Malezji?

  Malezja znajduje się w Azji Południowej. Jego odległość od Polski wynosi ponad 9 000 km. Nadając paczkę do tak odległego kraju należy się liczyć z dłuższym niż standardowy czas transportu paczki. Dodatkowo firmy kurierskie oferują transport różnego rodzaju, jest to albo transport lotniczy lub też lotniczo-drogowym. W przypadku transportu lotniczego należy się liczyć z wyższą ceną. Do wyboru mamy również doręczenie ekonomiczne lub priorytetowe. Paczka z Polski do Bahrajnu idzie około 6 – 10 dni roboczych. Czas jest zależny od wielu czynników, w tym również od odprawy celnej.

  Ile kosztuje paczka do Malezji?

  Cena paczki zależy od jej wagi i wymiarów. Wpisując te dane w formularz na stronie internetowej możemy sprawdzić, ile zapłacimy za nadanie przesyłki. Kwestia szybkości doręczenie przesyłki do Malezji również ma wpływ na jej cenę. Jeśli korzystamy z opcji ekonomicznej, zapłacimy mniej, niż w przypadku pilnych wysyłek. W razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy dostępni telefonicznie oraz on-line. Przykładowo paczka z Polski do Malezji o wadze do 5kg będzie kosztowała około 300 zł.

  Kurier Polska-Malezja- kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Malezji?

  Wysyłając paczki międzynarodowe należy sprawdzić, które firmy wykonują takie zlecenia. Na szczęście można również skorzystać z porównywarki na stronie globkurier.pl i znaleźć najlepsze opcje na przesyłki międzynarodowe. W przypadku paczki do Malezji można skorzystać z firmy FedEx lub UPS.

  opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
  opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Jak przygotować paczkę do Malezji

  Nadając paczkę za granicę, należy pamiętać o jej odpowiednim zapakowaniu. Paczki międzynarodowe mają do pokonania daleką drogą, dlatego warto ją dodatkowo zabezpieczyć. Wybieraj tylko kartony wykonane z solidnego materiału, które nie posiadają wgnieceń czy uszkodzeń. Do środka paczki można dodać wypełniacze, takie jak gąbki czy styropian. W przypadku wartościowych i kruchych rzeczy można je dodatkowo owinąć folią bąbelkową. Paczkę po zamknięciu dokładnie oklej taśmą, tak, aby nie otwarła się podczas transportu. Odpowiednio zabezpieczona paczka zmniejsza ryzyko uszkodzeń.

  Ubezpieczenie paczki do Malezji

  Biorąc pod uwagę wspomniany wcześniej dystans oraz wartość przesyłki zapraszamy do rozważenia propozycji dodatkowego ubezpieczenia przesyłki. Opłata za takie ubezpieczenie jest zależna od wartości paczki. Ubezpieczenie zapewnia gwarancję, iż w przypadku zniszczenia lub zagubienia przesyłki zostanie Państwu wypłacona rekompensata. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

  Paczka do Malezji - odprawa celna i cło Malezja

  Przesyłki do Malezji podlegają odprawie celnej. Przed nadaniem przesyłki warto zapoznać się z procedurami, aby odpowiednio przygotować niezbędne dokumenty. W przypadku wysyłki paczki do Malezji, jako osoba prywatna przepisy celnej są nieco inne niż w przypadku przesyłek nadawanych przez firmy. Jednak bez niezbędnych dokumentów przesyłka może zostać zatrzymana na granicy, a gdy dokumenty nie zostaną dosłane w odpowiednim, czasie paczka zostanie zwrócona do nadawcy, co wiąże się z dodatkowymi opłatami. Informacje dotyczące odprawy celnej wraz z dokumentami do pobrania znajdziesz na stronie: Odprawa Celna GlobKurier.pl. Tam również znajdziesz cennik naszych usług, gdybyś zechciał powierzyć nam odprawę celną. 

  Czego nie można wysłać w paczce do Malezji

  Listy przedmiotów zakazanych mogą nieco różnić się pomiędzy poszczególnymi firmami. Zawsze jednak znajdują się tam produkty zabronione prawnie, czyli broń ostra i palna, substancje trujące, chemiczne, żrące, wybuchowe, a także narkotyki. Do tego należy dodać leki, wyroby alkoholowe i tytoniowe, produkty żywnościowe, przedmioty szczególnej wartości (m.in. drogocenna biżuteria, antyki, dzieła sztuki), zwierzęta żywe i martwe, wyroby z kości słoniowej, a nawet bagaże.

                                                                                                 Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Malezji

  Paczka do Malezji - oferta dla firm

  Oferta dla firm na paczki do Malezji

  Firmy, które prowadzą kontakty biznesowe z przedsiębiorstwami z Malezji, mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty przesyłek międzynarodowych dla firm. W jej ramach paczki są wysyłane regularnie w niższych cenach. Paczki do Malezji w ofercie firmowej są kierowane zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Przesyłki są realizowane na atrakcyjnych warunkach w przypadku kopert, małych kartonów i cięższych towarów, dzięki czemu z oferty biznesowej może skorzystać praktycznie każda firma. Paczka do Malezji w ofercie firmowej jest kierowana do wszystkich przedsiębiorstw bez względu na branżę. Mogą z niej skorzystać przedsiębiorstwa handlowe, które prowadzą sprzedaż towarów za granicę. Dotyczy to też przedsiębiorstw, które wykonują większość usług zdalnie i jedynie raz na jakiś czas wysyłają dokumenty do Bahrajnu. Oferta dla firm u przewoźników międzynarodowych umożliwia korzystanie ze zbiorczych faktur i listów przewozowych, które ułatwiają nadzorowanie przesyłek w drodze. Funkcja śledzenia paczek, tworzenia list odbiorców i ubezpieczenia przesyłek sprawia, że przedsiębiorca sprawnie i szybko przygotowuje przesyłki bez względu na ich liczbę. Intuicyjny panel do tworzenia etykiet przewozowych i opłacania przesyłek umożliwia błyskawiczne przygotowanie paczek, nawet gdy wysyła się je po raz pierwszy.

  kurier z paczką do Malezji

  Odbierz dedykowaną ofertę!

  Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

  Dopasuj ofertę

  do 20
  20-50
  powyżej 50
  nie wysyłam
  1-5
  5-20
  powyżej 20