Paczki i przesyłki do Malezji

Paczka do Malezji, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Malezji do Polski i z Polski do Malezji

Jak nadać paczkę do Malezji?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Malezji, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Malezji.

Do Malezji wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie z Polski do Malezjii

Malezja to bardzo bezpieczny kraj, do którego przyjeżdża dużo osób chcących zakosztować dzikiej Azji. Ludność to mieszanka hindusów, chińczyków i malajów. Z tego też powodu mieszkańcy są otwarci na różne kultury i tolerancyjni, co pomaga w podróżowaniu. Malezja posiada bardzo zróżnicowaną geografię, plaże, góry, lasy tropikalne – to wszystko znajdziecie w jednym kraju.

Monsun obecny w Malezji wpływa niekorzystnie na transport – wiele dróg jest czasami nieprzejezdnych, a do niektórych wysp ciężko dopłynąć. Z tego powodu wysyłka paczek do Malezji wiąże się z dużymi kosztami, czasami nawet powyżej kilku tysięcy. GlobKurier dzięki współpracy z wieloma firmami kurierskimi na świecie jest w stanie obniżyć ceny wysyłki do Malezji do minimum.

Paczka do Malezji

Z usług firm kurierskich korzystają przede wszystkim firmy importujące i eksportujące swoje produkty. Jeśli interesują Państwa przesyłki kurierskie do Malezji, zarówno w celach firmowych jak i prywatnych, to oświadczamy całkowitą gwarancję konkurencyjnej ceny oraz rzetelności. Oferujemy wysyłkę międzynarodową, która odbywa się transportem lotniczym lub morskim i umożliwia fakt, że paczka do Malezji dotrze już w ciągu kilku dni roboczych. Poniżej prezentujemy więcej szczegółów na temat dostępnych u nas warunków oraz wymaganych dokumentów celnych przy wysyłce do tego kraju. Oferujemy przesyłki na cały teren Malezji, a główne miejsce wysyłek to przesyłki do Kuala Lumpur.

Paczki i przesyłki do Kuala Lumpur

Monitoruj status paczki do Malezji

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi, aby zagwarantować Państwu wysokiej jakości serwis oraz terminowe doręczanie paczek do wybranego miejsca na całym globie, gwarantujemy że paczka do Malezji dotrze bezpiecznie i na czas. Co więcej, znakomity standard świadczonych usług idzie w parze z przystępnymi cenami. Każda paczka do Malezji jest dla Państwa, jako klienta bez wątpienia ważna, więc udostępniamy możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Ponadto współpracujemy z firmami godnymi zaufania oraz sprawdzonymi na rynku. Nasi przewoźnicy to między innymi UPS, FedEx, TNT. Pozwala to ograniczyć stres związany z długą podróżą przesyłki

Towary zakazane w paczce do Malezji

Listy przedmiotów zakazanych mogą nieco różnić się pomiędzy poszczególnymi firmami. Zawsze jednak znajdują się tam produkty zabronione prawnie, czyli broń ostra i palna, substancje trujące, chemiczne, żrące, wybuchowe, a także narkotyki. Do tego należy dodać leki, wyroby alkoholowe i tytoniowe, produkty żywnościowe, przedmioty szczególnej wartości (m.in. drogocenna biżuteria, antyki, dzieła sztuki), zwierzęta żywe i martwe, wyroby z kości słoniowej, a nawet bagaże.

Ubezpieczenie paczki do Malezji

Biorąc pod uwagę wspomniany wcześniej dystans oraz wartość przesyłki zapraszamy do rozważenia propozycji dodatkowego ubezpieczenia przesyłki. Opłata za takie ubezpieczenie jest zależna od wartości paczki. Ubezpieczenie zapewnia gwarancję, iż w przypadku zniszczenia lub zagubienia przesyłki zostanie Państwu wypłacona rekompensata. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Koszt przesyłki do Malezji

Cena paczki zależy od jej wagi i wymiarów. Wpisując te dane w formularz na stronie internetowej możemy sprawdzić, ile zapłacimy za nadanie przesyłki. Kwestia szybkości doręczenie przesyłki do Malezji również ma wpływ na jej cenę. Jeśli korzystamy z opcji ekonomicznej, zapłacimy mniej, niż w przypadku pilnych wysyłek. W razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy dostępni telefonicznie oraz on-line.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Malezji