Menu

Kurier FedEx, firma kurierska FedEx, logotyp FedEx

Śledzenie przesyłki FedEx - przesyłki FedEx

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki FedEx

Jeśli regularnie nadajesz przesyłki, z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak ważne jest doręczenie jej na czas. Już w momencie zlecenia powinieneś mieć zatem możliwość kontroli procesu doręczania i wychwycenia ewentualnych opóźnień i problemów. W GlobKurier.pl możesz to zrobić za pomocą opcji śledzenie przesyłki FedEx. Co ona umożliwia? Dzięki niej możesz na bieżąco monitorować status paczki FedEx nadanej przez serwis GlobKurier.pl.

Tracking umożliwia Ci dokładne określenie lokalizacji przesyłki i ustalenie poszczególnych etapów jej podróży. Za pomocą dostępnych narzędzi, których przewoźnik dostarcza swoim klientom bardzo dużo, możesz uzyskać szczegółowe raporty z poszczególnych etapów. Dostępne w tych narzędziach formularze do monitoringu są bardzo intuicyjne i proste w obsłudze. Z usługi FedEx śledzenie paczki możesz skorzystać w dowolnym momencie realizacji dostawy.

Monitorowanie przesyłki w GlobKurier.pl jest całkowicie darmowe i aby z niego skorzystać nie musisz podawać żadnych dodatkowych danych. Sporym ułatwieniem jest również fakt, że możesz korzystać z tej opcji w dowolnym momencie – 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i czasu, jakim dysponujesz.

Jak śledzić przesyłkę FedEx?

Aby zlokalizować przesyłkę FedEx nie musisz się nawet logować czy rejestrować. Jest Ci potrzebny wyłącznie numer GK przesyłki. Gdzie go znajdziesz? Jest on generowany automatycznie w momencie składania zamówienia, dzięki czemu natychmiast możesz go zobaczyć w swoim Panelu Klienta. Znajdziesz go również w tytule maila potwierdzającego zlecenie nadania przesyłki. Takie informacje zawiera także list przewozowy FedEx. Jak zlokalizować przesyłkę? Wystarczy, że w wyszukiwarce u góry strony wpiszesz lub wkleisz nr GK przesyłki i klikniesz „Zlokalizuj”. Proste, prawda?

Śledzenie przesyłki FedEx
Przykładowy list przewozowy FedEx

Przesyłka FedEx

FedEx to firma, która na międzynarodowym rynku transportowym jest obecna od 1971 roku. Obsługuje zarówno przesyłki lotnicze, jak i drogowe, co daje jej szerokie możliwości szybkiego doręczania paczek do ponad 220 krajów i terytoriów całego świata. Firma korzysta z 78 lotnisk a w jej flocie znajdziemy ponad 25 000 samochodów dostawczych i busów oraz ponad 6 500 ciężarówek i przyczep. W GlobKurier.pl za pośrednictwem przewoźnika FedEx nadasz zarówno przesyłki krajowe, jak i międzynarodowe w atrakcyjnej cenie.
Na rozwój przewoźnika bez wątpienia wpłynęło połączenie z innym dużym graczem z branży transportowej – firmą TNT. Dzięki temu otworzyły się przed nim nowe możliwości i poszerzyło się spektrum usług oferowanych klientom. Obecnie do ich dyspozycji pozostaje największa na świecie ekspresowa sieć lotnicza i rozbudowana drogowa sieć połączeń europejskich. Ogromnym atutem zarówno przewoźnika, jak i platformy GlobKurier.pl są też możliwości, jakie daje usługa FedEx śledzenie przesyłki. Dzięki niej klienci mogą na bieżąco monitorować etap dostarczenia paczki, co daje większą pewność, że ta dotrze na czas do miejsca docelowego.

Tracking przesyłki FedEx - ważne informacje

Aby sprawdzić status przesyłki FedEx w serwisie GlobKurier.pl, nie musisz się logować ani zakładać konta. Najważniejszy jest tutaj numer GK przesyłki, który znajdziesz chociażby w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Jest to ciąg 11, 12 lub 18 cyfr bądź cyfr i liter. Aby zlokalizować paczkę wystarczy go przepisać lub wkleić w wyszukiwarkę u góry strony, na której się znajdujesz i kliknąć „Zlokalizuj”. Dzięki temu, zaledwie w kilka chwil otrzymasz szczegółowe dane dotyczące poszczególnych etapów doręczania Twojej paczki.
Jakie informacje otrzymasz? Przede wszystkim daty i godziny poszczególnych etapów, takich jak nadanie paczki, odebranie jej w oddziale czy wydanie do doręczenia. Pomoże Ci to m.in. w przewidzeniu czasu dostawy oraz zaplanowaniu kolejnych wysyłek. Pamiętaj również, że na stronie przewoźnika Fedex masz możliwość jednoczesnego sprawdzania aż do 30 numerów. Jako zalogowany użytkownik możesz też korzystać z usługi FedEx Insight, która pozwala obserwować trasę przesyłki za pomocą strony internetowej.

Zobacz, jak proste jest śledzenie paczki w GlobKurier.pl

Jak śledzić przesyłkę bez rejestracji?

Zamówiłeś przesyłkę w GlobKurier.pl bez rejestracji? Chcesz sprawdzić jej status? Mamy dla Ciebie, krótki poradnik, który wyjaśnia, jak krok po kroku śledzić paczkę:

Jak śledzić przesyłkę posiadając konto?

Masz konto w GlobKurier.pl i chcesz sprawdzić status swojej paczki? Możesz to zrobić w prosty sposób, obejrzyj krótki film instruktażowy i monitoruj swoją przesyłkę: 

Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: