Logo
Menu

CJ exptress logo

Śledzenie przesyłki CJ Express - przesyłki kurierskie CJ Express

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki CJ Express

Zamówiłeś usługę kurierską korzystając z serwisu GlobKurier.pl? Nie zwlekaj i sprawdź, co się z nią aktualnie dzieje? Czy Twoja przesyłka została już zarejestrowana, trafiła na sortownię, ruszyła w podróż, a może wylądowała już u odbiorcy? Korzystając z naszego narzędzia do monitorowania przesyłek, sprawdzisz status swojego nadania.

Usługa pozwoli poznać bieżącą lokalizację paczki oraz jej kolejne etapy podróży. Dzięki monitoringowi szybko ustalimy, co się dzieje z paczką i ewentualnie na jakim etapie utknęła, gdy opóźnia się jej dostawa. Jest to idealne rozwiązanie na potrzeby sklepów internetowych i ich klientów oraz firm, dla których liczą się pilne dostawy towarów, części, materiałów czy choćby dokumentów.

Śledź przesyłkę CJ Express w GlobKurier.pl

Zamówioną usługę transportu CJ Express w serwisie GlobKurier.pl, możesz śledzić w niezwykle prosty sposób. Wystarczy numer zamówienia GK wprowadzić w pole wyszukiwarki znajdujące się na górze strony oraz kliknąć przycisk „Zlokalizuj”.  Po chwili otrzymamy wynik zawierający informację o aktualnym położeniu naszej przesyłki. Ta może być wciąż na magazynie, jak również już w podróży pomiędzy sortowniami. Narzędzie jest całkowicie bezpłatne i mogą z niego korzystać wszyscy klienci serwisu.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierem CJ Express

CJ Express, znane bardziej jako CJ Logistics, to południowokoreańska firma świadcząca m.in. krajowe i międzynarodowe usługi kurierskie czy rozbudowany fracht morski. Jest doskonałym wyborem, gdy potrzebujemy wysłać paczkę do tego leżącego na dalekim wschodzie kraju. Firma skupia swoją współpracę z dużymi i średnimi firmami. Dzięki określeniu swojej niszy rynkowej firma skupia uwagę na wysokiej wydajności usług, nie zapominając o ciągłym wdrażaniu branżowych innowacji.

Tracking przesyłki CJ Express - ważne informacje

W CJ Exspress możesz śledzić przesyłkę przez cały okres jej podróży. Od nadania, aż po dotarcie do odbiorcy. Potrzebujesz jedynie numer listu przewozowego, który trzeba wpisać/wkleić w pole wyszukiwania dostępne na głównej stronie internetowej przewoźnika. Otrzymamy bieżącą lokalizację przesyłki oraz informację o kolejnych etapach jej podróży. Tracking przeznaczony jest wyłącznie dla klientów powiązanych z firmą. To nie jedyny sposób kontroli naszej przesyłki, zwłaszcza gdy jej nadanie odbyło się za pomocą naszego serwisu. W tym przypadku potrzebujemy numer zamówienia GK, który trzeba wprowadzić na stronie Globkurier.pl CJ Express śledzenie paczki. Numer GK znajdziemy w panelu klienta oraz np. w mailu potwierdzającym zamówienie. Uzyskamy te same informacje jak w przypadku monitoringu bezpośrednio o przewoźnika.
Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: