Menu

urgent logo

Śledzenie przesyłki Urgent - przesyłki kurierskie Urgent

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki Urgent

Dzięki za skorzystanie z serwisu GlobKurier.pl przy zamawianiu usługi transportu przewoźnika Urgent. Chcesz teraz dowiedzieć się, na jakim etapie jest Twoja paczka? Czy została tylko zarejestrowana i czeka na magazynie, czy może już wyruszyła w dalszą drogę? Nasze bezpłatne narzędzie do monitorowania przesyłek szybko znajdzie odpowiedzi na te pytania. Korzystaj do woli.

Funkcjonalność pozwalająca na bieżące lokalizowanie przesyłki, jest szczególnie istotna, gdy oczekujemy pilnej dostawy dokumentów, towarów czy materiałów, ale również w przypadku opóźnieniu w transporcie. Narzędzie jest chętnie wykorzystywane przez sklepy internetowe, firmy zajmujące się importem i eksportem czy innych przedsiębiorców, dla których płynność i czas są kluczowe w ich działalności.

Śledź przesyłkę Urgent w GlobKurier.pl

Monitoring wysyłki zamówionej w serwisie GlobKurier i nadanej przewoźnikiem Urgent, jest bardzo prosty i przyjazny w obsłudze. Całość działań opiera się na wprowadzeniu w pole wyszukiwarki numer zamówienia. To ten numer z literami GK na początku. Pole znajduje się na górze tej strony, a narzędzie uruchamia przycisk „Zlokalizuj”. Rezultat otrzymamy natychmiast, a przedstawi on aktualny status naszej wysyłki. Ta może być wciąż na magazynie, w trasie do następnego miasta czy u kuriera, oczekując na doręczenie do odbiorcy.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierem Urgent

Firma Urgent to rumuńska firma, która powstałą w 2013 roku. Oficjalna nazwa firmy to Urgent Cargus i jest to drugi najsilniejszy serwis na terenie Rumunii zajmujący się sektorem B2C. Firma swoje usługi oferuje przede wszystkim w centralnej Europie.

Tracking przesyłki Urgent - ważne informacje

Zamawianie usług kurierskich przez serwis GlobKurier.pl daje różne możliwości ich śledzenia. Z jednej strony możemy skorzystać z bezpośredniej witryny internetowej przewoźnika, na której w odpowiedniej sekcji musimy wprowadzić numer listu przewozowego oraz wybrać miesiąc i rok, w którym została nadana paczka. Numery listów są odnawiane w trybie miesięcznym.

Inną metodą jest wyszukanie statusu nadania na stronie Globkurier.pl Urgent śledzenie paczki, gdzie wystarczy wprowadzić numer zamówienia GK. Gdzie go znajdziemy? Z łatwością odnajdziemy go w panelu klienta wraz z pozostałymi zamówieniami lub w otrzymanym mailu z potwierdzeniem zakupionej usługi transportowej.

Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: