Menu

hermes logo

Śledzenie przesyłki Hermes - przesyłki kurierskie Hermes

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki Hermes

Lubisz, gdy masz pod kontrolą dokładną lokalizację swojej przesyłki? Chcesz wiedzieć, na jakim etapie transportu znajduje się Twoja przesyłka? Nie chcesz szukać stron w obcych językach, aby to sprawdzić? Globkurier.pl wychodzi naprzeciw wszystkim tym wymaganiom! Już teraz możesz skorzystać z naszego zaawansowanego, intuicyjnego i prostego w obsłudze systemu monitorowania przesyłek od przewoźnika Hermes. Chcesz śledzić swoją przesyłkę? Jeżeli tak, zrobisz to bez problemu właśnie na naszej stronie Globkurier.pl. Zapraszamy!

Śledź przesyłkę Hermes w GlobKurier.pl

Śledzenie przesyłki jest ważne. Dlaczego? Warto wiedzieć, na jakim etapie dostawy jest Twoja przesyłka – czy została odebrana od nadawcy? Może jest w magazynie lub za godzinę znajdzie się w Twoich rękach? Jest wiele powodów, dlaczego warto śledzić swoją przesyłkę od przewoźnika Hermes i innych. Jak to zrobić? Wejdź na stronę Globkurier.pl i znajdź pole z napisem “śledź przesyłkę”. Następnie wpisz numer przesyłki z listu przewozowego w wyżej wymienione pole. Gotowe! Wyszukałeś swoją przesyłkę i już wiesz, gdzie się znajduje i czy dostawa dotrze na czas!

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierem Hermes

Firma Hermes wywodzi się z Niemiec. Przewoźnik swoją siedzibę główną posiada również w tym państwie w Hamburgu. Swoim klientom oferuje przewóz paczek na terenie Niemiec o wadze do 31.5 kilogramów w zależności od wybranej formy dostarczenia. Firma jest właścicielem 13 oddziałów logistycznych oraz 30 magazynów w których, przesyłki czekają na dostarczenie. Hermes dostarcza przesyłki również na terenie całej Unii Europejskiej oraz do Chin i Stanów Zjednoczonych Ameryki. Przewoźnik oferuje załatwienie za klienta spraw celnych oraz ubezpieczenie jego przesyłki.

Tracking przesyłki Hermes - ważne informacje

Numer przesyłki który, jest potrzebny do jej śledzenia znajdziesz na liście przewozowym, dowodzie zakupu oraz otrzymywanych wiadomościach e-mail. Numer składa się z kilkunastu cyfr i bez problemu znajdziesz go również na etykiecie swojej przesyłki (jeżeli ją nadajesz). Przewoźnik oferuje śledzenie przesyłki na swojej anglojęzycznej stronie w której, język polski nie jest dostępny. Klient może przekierować swoją przesyłkę bezpośrednio u przewoźnika i wprowadzać stosowne zmiany w trakcie trwania transportu do punktu dostarczenia. Jeżeli język angielski nie jest Twoją mocną stroną lub po prostu szukasz wygodniejszej dla Ciebie opcji, to zapraszamy do naszego serwisu Globkurier.pl w którym znajdziesz identyczną opcję monitoringu przesyłki co u przewoźnika Hermes.

Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: