• mondial relay logo

  Śledzenie przesyłki Mondial Relay - przesyłki kurierskie Mondial Relay

  Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

  Śledzenie przesyłki Mondial Relay

  Zamówiłeś produkty za pomocą usług przewoźnika Mondial Relay? Nie wiesz gdzie znajduje się Twoja paczka, a zależy Ci na czasie i pewności jej dostarczenia? Chcesz wiedzieć czy przewoźnik dotrze w odpowiednie miejsce? Każdy zamawiający lub wysyłający chce mieć pewność, że jego przesyłka bezpiecznie oczekuje na dostarczenie w magazynie lub znajduje się już w rękach kuriera. Już teraz na Globkurier.pl możesz sprawdzić, gdzie konkretnie jest Twoja przesyłka. Na jakim etapie podróży się znajduje i czy na pewno dotrze na czas. Dzięki naszemu intuicyjnemu systemowi możesz w pełni kontrolować trasę przesyłki bez zbędnego tracenia czasu!

  Śledź przesyłkę Mondial Relay w GlobKurier.pl

  Śledzenie przesyłki jeszcze nigdy nie było tak proste! Jak to zrobić? Wystarczy, że spiszesz swój numer przesyłki, który znajdziesz na etykiecie paczki, liście przewozowym lub potwierdzeniu płatności oraz w wiadomościach e-mail. Następnie wejdź na stronę Globkurier.pl i znajdź białe pole z opisem “śledź przesyłkę”. W ostatnim kroku musisz wpisać numer przesyłki. Ciesz się informacjami o Twojej przesyłki, bez wyszukiwania ich na stronach w obcym języku lub takich których usługi wydają się podejrzane. U nas masz pewność, że uzyskane dane są w 100% pewne. Już teraz dowiedz się gdzie jest Twoja przesyłka i na jakim etapie podróży się znajduje! Przewoźnik umożliwia ubezpieczenie przesyłki i dobranie odpowiedniej oferty do jej wagi. Dodatkowo możesz zlecić transport bez wychodzenia z domu, również za pomocą serwisu Globkurier.pl lub bezpośrednio na stronie przewoźnika, która nie jest tłumaczona na język Polski.

  Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
  Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

  Przesyłka kurierem Mondial Relay

  Francuskiego przewoźnika wyróżnia przede wszystkim to, że jest w stanie dostarczać swoje przesyłki bez względu na rozmiar do niemal każdego kraju w Europie. Dodatkowo na terenie Francji posiada specjalnie przygotowane “szafki” pozwalające na odebranie przesyłki bez względu na godzinę i dzień tygodnia. Z usług firmy korzysta ponad 90 tysięcy przedsiębiorców. Posiada wiele rozwiązań w zależności od wielkości i zróżnicowania przesyłki.

  Tracking przesyłki Mondial Relay - ważne informacje

  W zależności od rodzaju zleconej przesyłki i oferty, posiada ona specjalny numer składający się z 8, 10 lub 12 cyfr. Właśnie dzięki niemu na stronie przewoźnika lub na Globkurier.pl możesz śledzić trasę przesyłki bez względu na miejsce i porę dnia. Dodatkowo przewoźnik umożliwia przekierowanie paczki w trakcie jej drogi lub ustalenie godziny dostarczenia.

  Sprawdź status przesyłek:

   

   

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: