• Śledzenie przesyłki eBay

  Sprawdź status swojej przesyłki z eBay

  Co to jest eBay?

  eBay to przedsiębiorstwo, które zajmuje się prowadzeniem serwisu aukcji internetowych. Pierwszym przedmiotem sprzedanym za pośrednictwem eBay był zepsuty wskaźnik laserowy wystawiony na aukcję przez założyciela serwisu. Obecnie platforma działa w 37 krajach. Na polskim rynku eBay pojawił się w 2005 roku. Jest to miejsce, gdzie kupujący i sprzedający mogą handlować niemal wszystkim.

  Sprzedaż na eBay przebiega w bardzo podobny sposób jak na polskich platformach sprzedażowych. Aby zacząć wystawiać przedmioty, zarejestruj konto eBay. Aby to zrobić, musisz wybrać jedną z dwóch opcji: konto prywatne lub firmowe. Po wpisaniu wszystkich niezbędnych informacji zostaniesz poproszony o potwierdzenie rejestracji. Teraz możesz sprzedawać na eBay. Musisz jednak pamiętać, że nie wszystkie przedmioty są dozwolone na tej platformie. Nie sprzedasz tutaj m.in. produktów leczniczych i wyrobów medycznych, losów loteryjnych, broni palnej czy artykułów tylko dla dorosłych. Ponadto, platforma eBay udostępnia również listę przedmiotów objętych ograniczeniami, które można sprzedawać tylko pod pewnymi warunkami. 

  Jak kupować na eBay? To bardzo proste – wystarczy zarejestrować swoje konto na platformie. Zakupy eBay to przede wszystkim możliwość toczenia wojen licytacyjnych w zaciszu własnego domu. Śledząc wystawiane przez użytkowników przedmioty można znaleźć np. prawdziwe perełki wśród antyków czy części zamienne do urządzeń (takowych na eBay’u swego czasu poszukiwała NASA). Wiesz co było najdroższym przedmiotem sprzedanym za pośrednictwem platformy? Był to jacht o wartości 170 milionów dolarów. Aukcja eBay umożliwiła jego zakup rosyjskiemu miliarderowi Romanowi Abramowiczowi. 

  Śledzenie przesyłki eBay

  Śledzenie paczki eBay to doskonały sposób na to, aby przewidzieć, kiedy kurier dotrze z Twoim zamówieniem. Dzięki tej opcji możesz na bieżąco monitorować status przesyłki i mieć dostęp do dokładnych dat oraz godzin nadania czy dostarczenia paczki. Obawiasz się, czy paczka z eBay jest bezpieczna? Tracking przesyłki pozwoli Ci na jej odnalezienie i ewentualne zlokalizowanie źródła problemu.

  Dzięki integracji GlobKurier.pl z eBay zyskujesz możliwość śledzenia przesyłek za pośrednictwem naszego serwisu. Usługa śledzenie paczki eBay nie jest związana z koniecznością logowania czy rejestracji na stronie internetowej. Musisz jednak posiadać numer przesyłki, który otrzymasz od sprzedawcy, u którego brałeś udział w aukcji. Otrzymany ciąg cyfr wklej w wyszukiwarce umieszczonej u góry strony, na której się znajdujesz i kliknij “Zlokalizuj”. Teraz zobaczysz status swojej przesyłki. Sprawdzisz:

  • Datę i godzinę przyjęcia paczki
  • Datę i godzinę jej zarejestrowania
  • Datę i godzinę odebrania paczki przez przewoźnika,
  • Datę i godzinę przekazania jej do transportu,
  • Notkę o tym, że paczka ciągle jest w transporcie,
  • Datę i godzinę dostarczenia przesyłki do magazynu,
  • Datę i godzinę dostarczenia paczki do odbiorcy.
  Sprawdź status przesyłek:

   

   

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: