• canada post logo

  Śledzenie przesyłki Canada Post - przesyłki kurierskie Canada Post

  Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

  Śledzenie przesyłki Canada Post

  Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który wysyła swoje paczki do Kanady czy też Stanów Zjednoczonych, to możesz skorzystać z usług Canada Post za pośrednictwem Globkurier.pl. Po nadaniu paczki możesz ją śledzić na stronie brokera kurierskiego od momentu nadania do momentu doręczenia. To niezwykle wygodne i warto dowiedzieć się na ten temat więcej.

  Śledzenie przesyłki Canada Post możesz rozpocząć w dowolnym momencie po jej przekazaniu w ręce kuriera. Od tego momentu trafia ona do elektronicznego systemu i jest rejestrowana w kolejnych punktach odbioru, magazynach czy sortowniach. Widzisz kiedy jest przeznaczona do doręczenia i czy odbiorca odebrał przesyłkę. To niezwykle wygodne rozwiązanie, bo z Polski możesz śledzić paczki, które są w drodze do Kanady czy też Stanów Zjednoczonych albo znalazły się już w tych krajach. Jeżeli skorzystałeś z serwisu Globkurier.pl, to nie musisz posiadać danych adresata czy nadawcy, by zweryfikować, gdzie znajduje się przesyłka. Wystarczy numer zamówienia. 

  Śledź przesyłkę Canada Post w GlobKurier.pl

  Chcesz śledzić swoją przesyłkę Canada Post na Globkurier.pl? Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę “śledź przesyłkę”. W wyznaczonym miejscu wklej numer zamówienia albo numer listu przewozowego i kliknij “zlokalizuj”. Co ciekawe na stronie możesz jednocześnie sprawdzić lokalizację do 10 przesyłek, wystarczy, że przejdziesz do widoku rozszerzonego. Dowiesz się, jaki jest aktualny status Twojej przesyłki, czy znajduje się w magazynie, czy wyruszyła już w drogę transportem lotniczym, czy znajduje się w magazynie w miejscu docelowym, a wreszcie także czy kurier odebrał ją do doręczenia.     

  Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
  Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

  Przesyłka kurierem Canada Post

  Canada Post jest firmą oferującą usługi kurierskie na terenie Kanady, ale i Stanów Zjednoczonych. Swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Zajmuje się wysyłką małych pakietów, a więc paczek nie przekraczających 2 kg. Tutaj wysyłka odbywa się drogą lądową albo lotniczą. Klienci mogą również skorzystać z przyspieszonej wysyłki paczek do USA. Jednak ich waga nie może przekraczać 30 kg. Można korzystać również z usług ekspresowych, a nawet priorytetowych. Współpracuje z FedEx Corporation. Przesyłki mogą zostać doręczone do rąk własnych, ale i społecznych skrzynek pocztowych. 

  Tracking przesyłki Canada Post - ważne informacje

  Najwygodniejszy tracking przesyłki Canada Post masz na stronie Globkurier.pl. Możesz sprawdzać status swojej przesyłki wielokrotnie i zupełnie za darmo. Możliwość weryfikacji statusu przesyłki dostępna jest również na stronie Canada Post w zakładce “Tools”. W widocznym polu wklej numer śledzenia przesyłki i kliknij “track”. Możesz również nawiązać kontakt z obsługą klienta online, przez telefon lub poprzez wiadomość e-mail, jeśli nie możesz zlokalizować przesyłki. Najprościej jednak skorzystać ze śledzenia na stronie Globkurier.pl.   

  Sprawdź status przesyłek:

   

   

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: