Menu

Śledzenie przesyłki Raben

Monitoruj status przesyłki krajowej i zagranicznej.

Śledzenie przesyłki Raben

Skorzystałeś z GlobKurier i zamówiłeś przesyłkę przewoźnikiem Raben? Niezależnie, czy to przesyłka paletowa do Warszawy, czy do Niemiec możesz monitorować jej status online. Jest to bardzo proste, wystarczy, że stronie wpiszesz numer GK przesyłki, wtedy uzyskasz

Nowoczesna usługa Raben śledzenie przesyłki pozwala klientom w szybki i prosty sposób zlokalizować paczkę. Monitoring daje możliwość stałego kontrolowania etapu realizacji dostawy. Można go rozpocząć w dowolnym momencie i powtarzać wielokrotnie, zgodnie z własnymi potrzebami. Co najważniejsze, usługa jest bezpłatna i daje natychmiastową informację zwrotną, a cały proces lokalizowania paczki odbywa się bez konieczności kontaktowania się z przewoźnikiem.

Wystarczy, że posiadasz urządzenie takie jak komputer lub smartfon z dostępem do Internetu. Szczegółowe informacje o Twojej przesyłce, w tym jej bieżącą lokalizację oraz poszczególne etapy dostawy uzyskasz po wpisaniu na stronie Globkurier.pl Raben śledzenie numeru Twoje przesyłki.

Jak śledzić przesyłkę Raben?

Śledzenie przesyłki Raben jest proste i intuicyjne. Aby to zrobić, nie musisz się rejestrować czy logować na stronie. Wystarczy, że w odpowiednim miejscu wkleisz numer GK paczki i klikniesz “Zlokalizuj”, a poniżej wyświetli się aktualny status przesyłki.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Raben prowadzi swoją działalność w Europie od kilkudziesięciu lat. Wieloletnie doświadczenie dało przewoźnikowi ugruntowaną pozycję na rynku i pozwoliło wypracować wysokie standardy świadczonych usług. Wyróżnia go gęsta sieć oddziałów, które są dostępne w 13 krajach europejskich. Wśród nich jest Polska. 

Spółka Raben oferuje swoim klientom usługi magazynowania oraz transportu krajowego i międzynarodowego. Dysponuje rozbudowaną flotą transportu drogowego, spedycją morską i lotniczą, a także transportem całopojazdowym i inermodalnym, co stanowi ogromne udogodnienie dla klientów korporacyjnych, np. dystrybutorów, producentów oraz handlowców.

Kolejna usługa, na którą warto zwrócić uwagę, to Fresh Logistics, która pozwala na bezpieczne transportowanie świeżych i szybko psujących się produktów. Jej świadczenie odbywa się na terenie naszego kraju oraz na rynku międzynarodowym. Znajomość branży i posiadanie odpowiedniego zaplecza pozwala przewoźnikowi na dotrzymanie wymagających warunków termicznych, jakimi wyróżniają się takie produkty.
Przy całym, szeroki spektrum usług świadczonych przez przewoźnika Raben ogromnym atutem pozostaje Raben tracking, czyli możliwość śledzenia dostarczanych przesyłek przez klienta.

Tracking przesyłki Raben - ważne informacje

Wysyłanie przesyłek przewoźnikiem Raben jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę Globkurier.pl i podać parametry paczki oraz dane dotyczące miejsca nadania i miejsca dostawy. Spośród zaproponowanych przez nas opcji dostawy wybierz tę, która spełnia Twoje oczekiwania i wymagania finansowe i złóż zamówienie.

Równie proste jest w Raben śledzenie przesyłki. Wystarczy, że dysponujesz numerem nadanej przesyłki, a będziesz mógł monitorować jej trasę, począwszy od momentu nadania, a skończywszy na dostarczeniu do odbiorcy. Dzięki temu, niezależnie od tego, czy jesteś nadawcą, czy adresatem przesyłki, nie będziesz musiał martwić się o jej dostarczenie i będziesz mógł na bieżąco weryfikować etapy jej realizacji.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz po wpisaniu numeru przesyłki na stronie przewoźnika albo numeru zamówienia na stronie Globkurier.pl Raben śledzenie przesyłki. Numer przesyłki możesz sprawdzić na wydruku pocztowym, a jeśli jesteś klientem sklepu internetowego, w profilu użytkownika. Jeśli z jakiegoś powodu nie posiadasz numeru przesyłki, status dostawy możesz ustalić, kontaktując się z działem obsługi klienta Raben. Niezbędne informacje uzyskasz, po podaniu adresu lub imienia i nazwiska odbiorcy.

Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: