Logo
Menu

Śledzenie przesyłki DHL
- przesyłki kurierskie DHL

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki DHL

Niedawno nadałeś przesyłkę DHL za pośrednictwem serwisu GlobKurier i chcesz szybko sprawdzić, na jakim etapie obecnie znajduje się proces jej realizacji? Zastanawiasz się, czy jest już przygotowana do doręczenia? Niezależnie od tego, czy wysyłasz pojedynczą paczkę czy paletę, możesz sprawdzić status swojej przesyłki.

DHL śledzenie przesyłki to usługa, z której mogą korzystać klienci korporacyjni oraz osoby indywidualne. Jej zaletą jest możliwość precyzyjnego określenia lokalizacji paczki, a także sprawdzania poszczególnych etapów realizacji dostawy. Taki monitoring paczek pozwala też w przybliżeniu przewidzieć termin dostawy przesyłki, co ma ogromne znaczenie, jeśli chcesz być w domu, gdy kurier DHL zapuka do Twoich drzwi. Pozwala też zlokalizować paczkę, która nie dotarła do adresata w przewidywanym terminie. Takie rozwiązanie daje Ci dużą kontrolę nad przesyłaniem Twoich paczek i zwiększa poczucie bezpieczeństwa, co ma spore znaczenie również dla klientów Twojego sklepu.

DHL śledzenie paczki jest usługą prostą i intuicyjną. Co więcej, jest to usługa darmowa i może z niej skorzystać każda osoba lub firma, która zdecyduje się na przesyłkę za pośrednictwem właśnie tego przewoźnika. Weryfikować status przesyłki możesz wielokrotnie, robiąc to w zależności od Twoich potrzeb i możliwości, o dowolnej porze dnia przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu masz pewność, że w razie zaginięcia paczki, będziesz w stanie szybko ją zlokalizować i zgłosić problem we właściwym miejscu. Jest to kolejna gwarancja bezpieczeństwa, z której warto skorzystać. 

Jak śledzić przesyłkę DHL?

Śledzenie przesyłki kurierskiej DHL jest bardzo proste i nie wymaga od Ciebie rejestracji lub logowania na stronie internetowej. Aby zlokalizować przesyłkę  kurierską DHL, zamówioną przez GlobKurier.pl należy wpisać numer GK przesyłki w wyszukiwarce znajdującej się u góry strony. Skąd wziąć numer GK? Jest on generowany automatycznie po wypełnieniu formularza nadania przesyłki kurierskiej. Znajdziesz go w tytule maila informującego o dokonaniu zamówienia, w mailu potwierdzającym dostarczenie przesyłki lub w liście przewozowym. Można go również znaleźć w panelu klienta w zakładce przesyłki i zamówienia. 

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka DHL

DHL jest liderem branży logistycznej, który oferuje przesyłki krajowe i międzynarodowe. W 2019 roku trzeci raz z rzędu został nagrodzony tytułem NAJLEPSZEGO MIEJSCA DO PRACY. Zajął czwarte miejsce w rankingu opracowanym przez Place to Work, globalną firmę analityczno-doradczą, otrzymując dzięki temu specjalny certyfikat.
W łatwy i szybki sposób skorzystaj z usług zaufanego przewoźnika, jakim jest DHL przez GlobKurier.pl. Dzięki intuicyjnym narzędziom łatwo sprawdzić status swojej przesyłki DHL. Jest to doświadczona firma kurierska o ugruntowanej pozycji na rynku. Wypracowała ją dzięki profesjonalnemu podejściu do świadczonych usług. Była pierwszym dostawcą usług ekspresowych w Europie Wschodniej, a obecnie jest liderem międzynarodowych usług ekspresowych na rynku globalnym. Stwarza możliwość dostarczania przesyłek do około 220 krajów na całym świecie. Jej potencjał tkwi w dywersyfikacji środków transportu i szukaniu optymalnych połączeń, które pozwolą na sprawne, bezpieczne i przyjazne dla środowiska dostarczanie przesyłek.

Tracking przesyłki DHL - najważniejsze informacje

Usługa DHL śledzenie przesyłki nie wymaga od Ciebie rejestracji, ani logowania się na stronie internetowej. Wystarczy, jeśli podasz numer listu przewozowego Twojej przesyłki. Jego format może się różnić i zawierać 11, 12 lub 18 cyfr albo cyfry i litery. W celu lokalizacji paczki należy wpisać ten numer bezpośrednio na stronie internetowej przewoźnika lub podać numer zamówienia na stronie Globkurier.pl DHL status przesyłki. Na stronie DHL istnieje możliwość jednoczesnego sprawdzania 10 różnych przesyłek. Zrobisz to, wpisując numery ich listów przewozowych w dostępne na stronie www okno, oddzielając je przecinkami.

Pamiętaj, że w DHL śledzenie przesyłki jest również możliwe po wpisaniu numeru zlecenia oraz podaniu miesiąca jego złożenia. Opcja śledzenia etapu dostawy przesyłki i jej aktualnej lokalizacji na podstawie numeru referencyjnego albo po numerze TRD jest dostępna dla klientów, którzy korzystają z aplikacji e-CAS.

Sprawdź status przesyłek:
 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: