Logo
Menu

FAN courier logo

Śledzenie przesyłki FAN Courier - przesyłki kurierskie FAN Courier

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki FAN Courier

Cieszymy się, że do zamówienia usługi firmy Fan Courier wybrałeś serwis GlobKurier.pl. To nie koniec. Teraz możesz też śledzić transport swojej przesyłki. Wystarczy wprowadzić w odpowiednie pole numer swojego zamówienia, by przekonać się, na jakim etapie podróży znajduje się Twoja przesyłka. Nasze narzędzie monitorujące sprawdzi jej status dosłownie w chwilę!

Śledź przesyłkę FAN Courier w GlobKurier.pl

Monitoring nadanej przesyłki przewoźnikiem Fan Courier za pośrednictwem serwisu GlobKurier.pl jest całkowicie darmowy i bardzo prosty w obsłudze. Do namierzenia aktualnego statusu przesyłki, niezbędny jest 12-cyfrowy numer zamówienia, oznaczony literami GK. Należy go wprowadzić w znajdujące się pole wyszukiwania na górze strony i kliknąć „Zlokalizuj”. W kilka sekund dowiemy się, czy paczka wciąż czeka na magazynie, czy może już wyruszyła w dalszą drogę, a może dopiero została zarejestrowana w systemie i czeka na odbiór przez kuriera?

Usługa monitoringu pozwoli poznać bieżącą lokalizacją paczki i jej kolejne etapy podróży. Jest bardzo pomocna w przypadku opóźnień, z łatwością lokalizując miejsce ewentualnego zatoru. Z narzędzia śledzenia chętnie korzystają sklepy oferujące swoje produkty w sieci czy np. przedsiębiorstwa, dla których ważne są szybkie i terminowe dostawy towarów i materiałów.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierem FAN Courier

Fan Courier to rumuński przedstawiciel z branży logistycznej, przedstawiający się jako lider usług kurierskich na tamtejszym rynku. Sama spółka działa od 2006 roku i oferuje krajowy transport przesyłek i kopert. Fan Courier może pochwalić się tytułem najlepszej firmy kurierskiej 2019 i 2020, ma na swoim koncie też wiele innych branżowych nagród i wyróżnień, podkreślając rozwój, wprowadzane innowacje i jakość świadczonych usług.

Tracking przesyłki FAN Courier - ważne informacje

Co musisz wiedzieć, by móc śledzić przesyłkę nadaną firmą Fan Courier? Na pewno to, że masz dwie drogi śledzenia swojego nadania. Pierwsza to opisane wyżej narzędzie do monitorowania dostępne na stronie GlobKurier.pl Fan Courier śledzenie paczki, gdzie musimy wprowadzić wspomniany numer GK. Znajdziemy go w mailu potwierdzającym zamówienie, a także w panelu klienta. Druga opcja to bezpośredni monitoring na witrynie internetowej przewoźnika, w tym przypadku firmy Fan Courier.  Numer referencyjny zamówienia albo numer AWB (dla stałych i zarejestrowanych klientów) należy wkleić w odpowiedniej sekcji na stronie głównej tego przewoźnika. W odpowiedzi na nasze zapytanie otrzymamy bieżący status i lokalizację przesyłki oraz kolejne etapy jej dostawy.
Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: