Logo
Menu

Kurier DPD logo

Śledzenie przesyłki DPD

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki DPD

Nadałeś przesyłkę DPD za pośrednictwem naszego serwisu i zależy Ci na szybkim sprawdzeniu jej statusu? Dzięki naszemu systemowi śledzenia przesyłek jest to bardzo proste i zajmuje niewiele czasu! Monitoring przesyłki umożliwia łatwe sprawdzenie, na jakim etapie znajduje się Twoja paczka.

Opcja śledzenie paczki jest świetnym sposobem na sprawdzenie, na jakim etapie doręczenia aktualnie znajduje się przesyłka, ale również umożliwia bieżącą kontrolę całego procesu. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób, które nadają dużo i chcą mieć ogląd na to, jak szybko ich przesyłki trafiają do odbiorców. Jeśli prowadzisz swój sklep internetowy, z pewnością wiesz, o czym mowa. Na podstawie śledzenia statusów jesteś w stanie łatwo wywnioskować, ile średnio trwa dostawa towaru do klientów i jakie terminy możesz zamieszczać na swojej stronie. Dzięki temu zyskujesz w oczach kupujących, którzy będą wiedzieć, że podany termin jest rzetelny.

Nadajesz i odbierasz przesyłki DPD jako osoba prywatna? Tracking DPD to dla Ciebie również trafne rozwiązanie. Planujesz wyjść z domu i obawiasz się, że kurier Cię nie zastanie? Dzięki śledzeniu przesyłki masz możliwość przewidzenia dnia doręczenia, a co za tym idzie, optymalnego zaplanowania czasu. Nie będzie Cię na miejscu? Skorzystaj z możliwości przekierowania paczki np. do punktu odbioru. W przypadku firmy DPD masz również możliwość zmiany terminu czy godziny doręczenia paczki, co dodatkowo wpływa na Twój komfort nadawania i odbierania przesyłek. Pamiętaj, że opcja śledzenie paczki w GlobKurier.pl jest całkowicie darmowa i możesz z niej skorzystać w dowolnych godzinach z niemal każdego miejsca na świecie, pod warunkiem, że masz dostęp do Internetu.

Jak śledzić przesyłkę DPD?

Zlokalizowanie przesyłki kurierskiej DPD jest prostym i bardzo intuicyjnym procesem. Aby znaleźć paczkę, wystarczy wpisać numer GK przesyłki w odpowiednim miejscu. Nie musisz go szukać w czeluściach Internetu, gdyż system wygeneruje go automatycznie po złożeniu zamówienia. Będzie on dostępny m.in. w Twoim panelu klienta na globkurier.pl oraz w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. 

Numer GK przesyłki wystarczy wkleić w odpowiednim miejscu a poniżej pojawią się kolejne statusy paczki. Dzięki nim szybko zorientujesz się, kiedy przesyłka prawdopodobnie zostanie dostarczona do odbiorcy. 

 

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka DPD

Firma DPD jest jedną z największych i najpopularniejszych firm kurierskich w Polsce. Obecnie współpracuje z ponad 7500 kurierami, którzy w 2020 roku doręczyli 193,5 mln paczek w całym kraju. DPD jako pierwsza firma kurierska w Polsce wprowadziła w 2016 roku możliwość opłacenia przesyłki pobraniowej za pomocą karty bezpośrednio u kuriera. Jest to wyraz elastyczności w podejściu do klienta oraz w rozumieniu jego potrzeb.

Obecnie osoby korzystające z usług przewoźnika DPD mają możliwość nie tylko nadawania i odbierania paczek u kuriera, ale również korzystania z punktów DPD Pickup, gdzie możliwe jest także zwrócenie zamówienia. Dzięki takim rozwiązaniom przesyłki jeszcze szybciej trafiają do klientów a osoby nadające paczki mogą to zrobić w dogodnym dla siebie momencie w ciągu dnia. Podobnie jak inne firmy kurierskie, również DPD oferuje możliwość śledzenia swoich przesyłek i bieżącego monitorowania ich statusu zarówno na swoich stronach internetowych, jak i na GlobKurier.pl. Sprawdź ofertę DPD na naszej stronie i sprawnie nadawaj przesyłki.

Śledzenie przesyłki DPD - o czym powinieneś pamiętać?

Najistotniejsze w przypadku śledzenia paczki DPD zamówionej przez GlobKurier.pl jest posiadanie numeru GK przesyłki. Wklejając lub wpisując go w odpowiednie miejsce i klikając przycisk “Zlokalizuj” otrzymasz listę statusów swojej przesyłki. W ten sposób dowiesz się, na jakim etapie aktualnie znajduje się proces doręczenia. Opcja tracking jest całkowicie darmowa i dostępna na naszej platformie przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli zatem akurat jedziesz pociągiem i masz chwilę wolnego czasu, śmiało możesz sprawdzić, kiedy prawdopodobnie kurier pojawi się u Ciebie z przesyłką.

Jesteś właścicielem sklepu internetowego i wysyłasz sporo paczek w ciągu tygodnia? Zapewne chcesz wiedzieć, czy wszystkie dotarły w odpowiednim czasie do klientów. Śledzenie przesyłki jest w tym przypadku zdecydowanie najlepszą opcją. Pamiętaj, że w GlobKurier.pl możesz jednocześnie sprawdzić status nawet dziesięciu przesyłek, dzięki czemu szybko zweryfikujesz etap doręczenia towarów wysłanych z Twojego e-sklepu.

Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: