Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

UPS Śledzenie przesyłki
tracking paczek UPS

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki UPS

Skorzystałeś z naszego serwisu i zamówiłeś kuriera UPS? Chcesz śledzić swoją przesyłkę, aby mieć pewność, że dotrze ona pod wyznaczony adres? Możesz to zrobić w bardzo prosty i intuicyjny sposób. W naszym serwisie śledzenie przesyłki UPS jest łatwe, wystarczy, że znasz numer zamówienia lub numer przesyłki. Status przesyłki możesz sprawdzić w dowolnym momencie. System umożliwia śledzenie każdej przesyłki nadanej przez GlobKurier.pl, obojętne czy będzie to pojedyncza paczka, paleta czy przesyłka dłużycowa!

UPS śledzenie przesyłki to usługa bezpłatna, z której może skorzystać każdy klient przesyłając paczkę za pomocą tego przewoźnika. Monitowanie pozwala na bieżącą kontrolę etapu realizacji zamówienia, co stanowi duże udogodnienie zarówno dla nadawców paczek, jak i dla ich odbiorców. Aktualne informacje dostępne w ramach usługi monitorowania pozwalają określić dokładną lokalizację przesyłki, prześledzić poszczególne etapy transportu paczki i ocenić, czy nie ma opóźnień w dostawie.

Z możliwości, jakie daje usługa UPS śledzenie paczki, mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Monitorowanie statusu dostawy paczki nie wymaga od klienta logowania czy rejestracji na stronie internetowej, ani podawania danych adresata lub nadawcy. Wystarczy znać numer przesyłki lub ewentualnie numer zamówienia. Weryfikacji można dokonywać dowolną ilość razy, a dzięki temu, że system dostępny jest dla użytkowników przez 24 godziny na dobę, o dowolnej porze w ciągu dnia i nocy.

Jak śledzić paczki UPS?

Śledzenie przesyłki UPS w GlobKurier.pl jest bardzo proste i nie wymaga instalowania dodatkowych aplikacji, a nawet logowania czy rejestrowania. Aby jednak namierzyć paczkę, musisz posiadać jej numer GK. Dzięki temu szybko i bez wychodzenia z domu dowiesz się, na jakim etapie doręczenia jest aktualnie Twoja przesyłka i kiedy prawdopodobnie zostanie dostarczona. 

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierska UPS

Na GlobKurier.pl możesz skorzystać z usług zaufanej firmy kurierskiej, jaką jest UPS, w atrakcyjnej cenie. Kurierzy tej firmy każdego dnia dostarczają 20,7 mln paczek i dokumentów, choć to ogromny natłok pracy, to możesz być pewien, że Twoja przesyłka również dotrze do odbiorcy. Na naszej stronie możesz również na bieżąco monitorować jej status. 

UPS to firma z tradycjami, która od przeszło 100 lat realizuje swoją misję dostarczania przesyłek w ponad 200 krajach całego świata, w tym w Polsce. Nieustannie poszerza zakres świadczonych przez siebie usług i rozwija nowe sposoby docierania do odbiorców. Ich atutem jest innowacyjność, otwieranie się na nowe możliwości i wyznaczanie najwyższych standardów w zakresie metod dostaw. Jako przykład może posłużyć wprowadzenie opcji transportu dronami. Debiut tej formy dostaw miał miejsce w Ameryce. Za pomocą statków bezzałogowych transportowane są między innymi próbki krwi i dokumentacja medyczna pomiędzy wybranymi placówkami medycznymi a laboratoriami.

Poza innowacyjnymi rozwiązaniami klienci mogą korzystać z tradycyjnych sposobów dostaw. Firma kurierska UPS ma do dyspozycji rozbudowaną flotę umożliwiającą transport drogowy i powietrzny. W ramach świadczonych przez siebie usług wykonuje dziennie ponad 2000 lotów krajowych i międzynarodowych. Transport odbywa się też drogą kolejową oraz morską. Obecnie możliwa jest realizacja dostaw do ponad 220 krajów i terytoriów na całym świecie oraz pod każdy wskazany przez klienta adres w Stanach Zjednoczonych.

Tracking przesyłki UPS - ważne informacje

Monitorowanie przesyłki UPS jest możliwe na kilka sposobów. Jednym z nich jest skorzystanie ze strony Globkurier.pl UPS śledzenie paczki, gdzie należy podać numer GK zamówienia. Kolejnym sposobem jest monitorowanie dostawy online na stronie przewoźnika. W tym celu należy podać przypisany do konkretnej paczki numer przesyłki, który zostaje nadany w momencie składania zamówienia na usługę. Informację o lokalizacji paczki uzyskasz też, korzystając z numeru referencyjnego, nadanego przez Ciebie przy składaniu zamówienia. Numerem referencyjnym może być nazwa lub oznaczenie, z którego korzystasz w Twoim wewnętrznym systemie zamówień, czyli na przykład numer lub nazwa klienta, numer listu przewozowego albo dowolny ciąg znaków.

Pamiętaj, że możesz monitorować nawet do 25 przesyłek jednocześnie, a po zalogowaniu na stronie przewoźnika przeglądać do 75 sprawdzanych ostatnio paczek. Możesz też dodawać i zmieniać opisy przesyłek, tak, by ich weryfikowanie było dla Ciebie jeszcze łatwiejsze. Dzięki temu szybko znajdziesz odpowiednią przesyłkę a stąd już tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od jej zlokalizowania.
 
Ciekawą opcją jest monitorowanie przesyłki UPS z natychmiastowym potwierdzeniem doręczenia. Dzięki temu po dostarczeniu paczki do odbiorcy uzyskasz o tym niezwłoczną informację. To udoskonalone monitorowanie świetnie sprawdza się w modelach biznesowych. Pozwala rozpocząć proces rozliczeń między kontrahentami niemal natychmiast po doręczeniu przesyłki do odbiorcy. 
Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: