Logo
Menu

ROHLIG SUUS Logistics - logo

Śledzenie przesyłki ROHLIG SUUS Logistics

Monitoruj status przesyłki.

Śledzenie przesyłki ROHLIG SUUS Logistics

Zamówiłeś przesyłkę ROHLIG SUUS Logistics, korzystając z GlobKurier? Chcesz mieć pewność i kontrolę nad swoją przesyłką? Dajemy Ci taką możliwość! Możesz śledzić przesyłkę online i o dowolnej porze sprawdzać jej status. Korzystanie z trackingu pozwoli Ci pozyskać najważniejsze informacje o przesyłce, a do tego jest bardzo łatwe!

Szukasz darmowej i w pełni bezpiecznej możliwości śledzenia przesyłki ROGLIG SUUS Logistics? Na GlobKurier.pl znajdziesz dokładnie takie narzędzie. Korzystanie z niego nic nie kosztuje, a Ty możesz mieć pewność, że Twoje dane są bezpieczne. Dodatkowo, opcja tracking przesyłki jest dostępna przez całą dobę, co znacznie ułatwia korzystanie z niej. Zlokalizowałeś już swoją przesyłkę, ale jesteś ciekawy, czy jej status od tamtej pory się zmienił? Możesz bez obaw skorzystać ponownie z śledzenia przesyłki, gdyż jest to narzędzie nieograniczone żadnymi limitami. 

Pamiętaj, że śledzenie przesyłki to Twoje dodatkowe zabezpieczenie, które pozwala na bieżąco monitorować statusy doręczenia. Któryś z nich Cię zaniepokoił lub masz wrażenie, że przesyłka utknęła? Skontaktuj się z operatorem logistycznym i podaj numer przesyłki, co znacznie ułatwi interwencję.

Jak śledzić przesyłkę ROHLIG SUUS Logistics?

Aby zlokalizować przesyłkę ROHLIG SUUS Logistics, zamówioną przez GlobKurier.pl należy wpisać  numer GK przesyłki. Jest on generowany automatycznie i pojawia się w tytule maila informującego o dokonaniu zamówienia, w mailu potwierdzającym dostarczenie przesyłki. Po naciśnięciu przycisku zlokalizuj wyświetli się historia realizowanego zamówienia.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Firma ROHLIG SUUS Logistics od lat istnieje na rynku, dzięki temu zaufało jej wielu klientów. W GlobKurier również możesz skorzystać ze spedycji ROHLIG SUUS Logistics. Firma działa na rynku już od ponad 140 lat, a to sprawia, że z roku na rok ufa jej coraz więcej klientów. Za pośrednictwem GlobKurier możesz nadać przesyłki paletowe ROHLIG SUUS Logistics w Polsce oraz do 17 krajów Europy. Oferta jest przeznaczona dla wszystkich klientów – zarówno indywidualnych, jak i biznesowych, a każdy z nich ma również możliwość ubezpieczenia przesyłki. 

Przesyłki paletowe, które obsługuje ten operator logistyczny, mogą ważyć od 50 do 1000 kg. W ofercie znajdują się nie tylko palety, ale również europalety. Musisz jednak pamiętać, że w obu przypadkach, Twoja przesyłka nie może mieć więcej niż 220cm. W przeciwnym razie przewoźnik może odmówić jej przyjęcia lub naliczyć dodatkowe opłaty. Gdzie najczęściej wysyłają klienci ROHLIG SUUS Logistics? Zdecydowanie najpopularniejsze kierunki to Niemcy oraz Holandia. 

Śledzenie przesyłki - najważniejsze informacje

Jak wspomnieliśmy powyżej, śledzenie przesyłki w GlobKurier.pl jest całkowicie darmowe i nie wymaga logowania czy rejestracji. Wystarczy, że masz przy sobie komputer lub telefon z dostępem do Internetu a wcześniej znalazłeś numer GK swojej przesyłki.Jakie statusy możesz sprawdzić monitorując przesyłkę?

  • Datę i godzinę przyjęcia paczki
  • Datę i godzinę jej zarejestrowania
  • Datę i godzinę odebrania paczki przez przewoźnika,
  • Datę i godzinę przekazania jej do transportu,
  • Notkę o tym, że paczka ciągle jest w transporcie,
  • Datę i godzinę dostarczenia przesyłki do magazynu,
  • Datę i godzinę dostarczenia paczki do odbiorcy.
Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: