Menu

ACS logo

Śledzenie przesyłki ACS - przesyłki kurierskie ACS

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki ACS

Chciałbyś śledzić swoją przesyłkę wysłaną za pomocą usług przewoźnika ACS? Nie chcesz szukać pomocy na nieznanych Ci strony i do tego w obcym języku? Z pomocą przychodzi nasz serwis – Globkurier.pl. Znajdziesz na nim możliwość monitorowania przesyłki bezpośrednio z miejsca w którym się znajdujesz. Dzięki naszemu intuicyjnemu, prostemu i zaawansowanemu zarazem systemowi szybko znajdziesz swoją przesyłkę i dowiesz się na jakim etapie całego transportu się znajduje. Już teraz wejdź na stronę Globkurier.pl i dowiedz się więcej. Nie trać czasu na szukanie informacji u innych!

Śledź przesyłkę ACS w GlobKurier.pl

Śledzenie przesyłki często sprawia kłopot. Dlaczego? Zamówione lub wysłane towary przez zagranicznych przewoźników, którzy nie obsługują języka polskiego i w wielu przypadkach w ten sposób utrudniają, znalezienie informacji na temat przesyłki i tego gdzie się obecnie znajduje. Aby zdecydowanie ułatwić tę kwestię, na naszej stronie Globkurier.pl znajdziesz funkcje śledzenia przesyłki. Jak to zrobić? Po wejściu na naszą stronę, znajdź pole z napisem “śledzenie przesyłki”. Otrzymany wcześniej numer przesyłki w liście przewozowym lub etykiecie przesyłki wpisz w wyżej wymienione pole. Po wykonaniu tej czynności dowiesz się, gdzie jest Twoja paczka i na jakim etapie podróży się znajduje.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierem ACS

ACS SMSA jest spółką grupy Quest. Grecki przewoźnik powstał w roku 1981 roku i swoją najbardziej intensywną działalność prowadzi właśnie na Bałkanach. Swoimi zasięgami przewozowymi dociera do ponad 200 państw świata. Jako jeden z niewielu posiada certyfikat ISO 9001:2000. Dzięki nowoczesnym systemom informatycznym wspiera swoją klientów z całego świata. W swojej ofercie posiada możliwość przewozu różnego rodzaju przesyłek. Możesz zlecić przewóz ekonomiczny, ekspresowy i specjalistyczny. Przewoźnik w największej mierze zajmuje się przesyłkami do 40 kilogramów.

Tracking przesyłki ACS - ważne informacje

Śledzenie przesyłki jest możliwe bezpośrednio przez stronę przewoźnika. Dla klientów kredytowanych przewoźnik stworzył, dedykowaną aplikację by prościej znaleźli dokumenty i informację o zleconych przez nich przesyłkach. Do wyszukania przesyłki potrzebujesz jedynie numeru przesyłki, który znajdziesz w wiadomościach e-mail, liście przewozowym i dowodzie zakupu usługi. Numer przesyłki składa się kilkunastu cyfr, a zarejestrowani użytkownicy strony przewoźnika, mogą zmieniać adres odbioru i rodzaj dostarczenia przesyłki w trakcie jej transportu.

Sprawdź status przesyłek:
 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: