Menu

australia post logo

Śledzenie przesyłki Australia Post - przesyłki kurierskie Australia Post

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki Australia Post

W dzisiejszych czasach prowadzenie biznesu o zasięgu międzynarodowym nie jest trudne. W końcu do dyspozycji mamy Internet i właśnie za jego pośrednictwem możemy załatwiać wszystkie sprawy, łącznie z formalnościami dotyczącymi wysyłki towarów i późniejszego śledzenia przesyłek. Australia Post to przewoźnik, z którego usług można skorzystać na Globkurier.pl i dodatkowo zweryfikować za darmo lokalizację przesyłek.

Jeżeli chcesz stale monitorować swoje przesyłki Australia Post, to Globkurier.pl daje Ci taką możliwość. Przede wszystkim nie musisz podawać żadnych danych nadawcy ani adresata. Wystarczy numer zamówienia lub przesyłki. W ten sposób otrzymasz informację czy znajduje się w sortowni, magazynie czy też jest w trakcie transportu do innego kraju. W każdym miejscu przesyłka pozostawia po sobie elektroniczny ślad i dzięki temu łatwiej jest ją namierzyć. W ten sposób swoim klientom czy kontrahentom w każdej chwili możesz powiedzieć, gdzie aktualnie się znajduje i podać czas dostawy czy też poinformować o ewentualnych opóźnieniach.  

Śledź przesyłkę Australia Post w GlobKurier.pl

Aby śledzić przesyłkę Australia Post należy wejść na stronę Globkurier.pl, a następnie wejść w zakładkę “śledź przesyłkę”. Po wpisaniu lub wklejeniu numeru zamówienia lub listu przewozowego wystarczy kliknąć “zlokalizuj”. W tym momencie pojawi się bieżąca lokalizacja przesyłki. Oczywiście będąc przedsiębiorcom chce się wygodnie sprawdzać status większej ilości przesyłek. W przypadku Globkurier.pl można weryfikować jednocześnie 10 przesyłek i w tym przypadku należy przejść do widoku rozszerzonego. 

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierem Australia Post

Australia Post jest operatorem pocztowym oferującym swoje usługi na terenie całej Australii. Firma została założona 25 kwietnia 1809 r. Zajmuje się transportem przesyłek ekonomicznych, ale też ekspresowych na terenie całego kraju. Warto zauważyć, że każdy klient może skorzystać z bezpłatnej aplikacji mobilnej. Dodatkowo przesyłka może zostać dostarczona do miejsca zamieszkania czy pracy, ale i punktu odbioru. Australia Post umożliwia również wysyłkę towarów poza granicę, co obejmuje kontynenty takie jak Ameryka, Europa czy Azja. W ofercie są różne opcje zarówno ekonomiczne, jak i premium. Firmę wyróżnia również fakt, że dostarcza swoje przesyłki nawet w bardzo odległe rejony Australii.

Tracking przesyłki Australia Post - ważne informacje

Wszystko, czego potrzebujesz w kwestii śledzenia przesyłki Australia Post dostępne jest na stronie Globkurier.pl i twoim mailu kontaktowym podanym przy zamówieniu. Oczywiście można skorzystać też z opcji śledzenia na stronie przewoźnika. Tutaj także można wpisać do 10 numerów przewozowych oddzielonych spacją. Jeżeli przesyłki od dłuższego czasu są w tym samym miejscu, trzeba sprawdzić czy na stronie przewoźnika widnieje taka sama informacja. Można też od razu skontaktować się z biurem obsługi klienta, by wyjaśnić sprawę.  

Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: