Menu

Śledzenie przesyłki Allegro

Sprawdź status swojej przesyłki z Allegro

Co to jest Allegro?

Allegro to największa platforma e-commerce w Polsce. Jest częścią Grupy Allegro – firmy zajmującej się handlem elektronicznym. W skład grupy wchodzi także Ceneo. Allegro internetowa platforma handlowa umożliwia przede wszystkim przeprowadzanie transakcji – wystawianie przedmiotów na sprzedaż oraz ich zakup. Na stronie można dokonać zakupu/sprzedaży na dwa sposoby: poprzez aukcję oraz za ustaloną z góry cenę (opcja “Kup teraz”). Na Allegro znajdziesz zarówno oferty profesjonalnych polskich firm (obecnie jest ich tam zarejestrowanych ponad tysiąc) oraz użytkowników indywidualnych. Szacuje się, że codziennie na Allegro sprzedaje się 1,2 miliona produktów. 

Serwis Allegro to nie tylko sprzedaż i aukcje, ale również usługi finansowe online. Platforma sprzedażowa oferuje m.in. Raty 0% oraz ponowne raty odnawialne. Użytkownicy mogą także korzystać z leasingu. Allegro planuje również w najbliższym czasie postawienie własnych automatów paczkowych dla klientów platformy sprzedażowej, co ma usprawnić proces nadawania i wysyłania zamówień.

Sprzedaż na Allegro to przede wszystkim możliwość rozszerzenia kanału dystrybucyjnego i dywersyfikacji działań. Masz własny sklep internetowy? Możesz sprzedawać swoje produkty również na Allegro. Chcesz przenieść swoją działalność do sieci? Spróbuj rozkręcić transakcje z Allegro. A może masz w domu nieużywane rzeczy, którym chcesz dać nowe życie? Sprawdź, jak aukcja na Allegro ułatwi Ci to zadanie. Sprzedaż na platformie jest w pełni bezpieczna, na co wpływa m.in. opcja śledzenie paczki Allegro. Możesz z niej skorzystać zarówno w serwisie, jak i na naszej stronie internetowej.

Śledzenie przesyłki Allegro

Śledzenie paczki Allegro to świetny sposób na kontrolowanie procesu wysyłki oraz oszacowanie dnia dostawy. Tracking umożliwia bieżące sprawdzanie statusów przesyłki, dzięki czemu zyskujesz informacje o dokładnej dacie i godzinie nadania czy doręczenia paczki. Jest to opcja, która gwarantuje bezpieczeństwo przesyłki z Allegro

Dzięki integracji GlobKurier.pl z Allegro, możesz śledzić swoje przesyłki za pośrednictwem naszej strony internetowej. Usługa Allegro śledzenie przesyłki nie wymaga rejestracji czy logowania. Aby sprawdzić status paczki z Allegro musisz mieć jej numer. Znajdziesz go w szczegółach wysyłki lub w powiadomieniu e-mail z potwierdzeniem zamówienia. Wystarczy go wkleić w wyszukiwarce umieszczonej u góry strony, na której się znajdujesz, a następnie pojawi się status przesyłki. Jakie informacje otrzymasz?

  • Datę i godzinę przyjęcia paczki
  • Datę i godzinę jej zarejestrowania
  • Datę i godzinę odebrania paczki przez przewoźnika,
  • Datę i godzinę przekazania jej do transportu,
  • Notkę o tym, że paczka ciągle jest w transporcie,
  • Datę i godzinę dostarczenia przesyłki do magazynu,
  • Datę i godzinę dostarczenia paczki do odbiorcy.
Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI