Menu

logo cargus

Śledzenie przesyłki Cargus - przesyłki kurierskie Cargus

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki Cargus

Zamówiłeś kuriera Cargus korzystając z serwisu GlobKurier.pl? Dobra robota, teraz możesz też sprawdzić, co się dzieje z Twoją przesyłką. Dotarła już do odbiorcy, jest już w transporcie, a może dopiero została zarejestrowana w systemie? Nasze narzędzie do monitorowania nadanych paczek ułatwi Ci zdobycie informacji o bieżącym statusie przesyłki.

Śledź przesyłkę Cargus w GlobKurier.pl

Serwis GlobKurier.pl udostępnia swoim klientom wyjątkowo proste i intuicyjne narzędzie do monitorowania przesyłek wysłanych za pośrednictwem firmy Cargus. Wystarczy w widocznym na górze strony polu wpisać numer zamówienia, to ten zaczynający się od liter GK oraz kliknąć przycisk „Zlokalizuj”, który uruchomi narzędzia. Wynikiem będzie informacja, na jaki etapie dostawy jest przesyłka. Wciąż w magazynie, w trasie czy już u kuriera w dostarczeniu. Śledzenia nadania Cargus w serwisie jest całkowicie bezpłatne.

Funkcjonalność monitorowania pozwoli na bieżące zlokalizowanie etapu dostawy, co jest szczególnie ważne, gdy pilnie na nią czekamy lub występują jakieś opóźnienia. Usługa cieszy się dużym uznaniem wśród handlujących online oraz przedsiębiorców, wyczekujących pilnej dostawy towarów czy komponentów.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierem Cargus

Cargus to rumuńska firma przewozowa specjalizująca się m.in. w przesyłkach kurierskich. Posiadają ponad 30-letnie doświadczenie w branży logistycznej, obsługując rocznie nawet 50 mln przesyłek dla 13 milionów klientów indywidualnych i biznesowych. Wspomaga ich 5 sortowni, 2500 kurierów oraz ponad 1000 punktów Ship&Go Cargus.

Firma obsługuje wiele znanych światowych marek na terenie Rumunii. Umożliwia również transport przesyłek pomiędzy Polską a Rumunią. Jest doskonałym rozwiązaniem dla biznesów z zakresu e-commerce. Nadawanie firmą Cargus daje możliwość bezpłatnego i wielokrotnego monitorowania online każdej wysłanej paczki.

Tracking przesyłki Cargus - ważne informacje

Nadaną przesyłkę u przewoźnika Cargus możemy śledzić na dwa różne sposoby:
  • Wprowadzić numer trackingowy (listu przewozowego) bezpośrednio na stronie przewoźnika w odpowiedniej sekcji.
  • Na stronie serwisu GlobKurier.pl Cargus śledzenie paczki, podając numer zamówienia GK. Numer zamówienia znajdziemy m.in. w otrzymanym mailu lub w panelu klienta, razem z poprzednimi kupionymi usługami.
Tracking przesyłki pozwoli szybko ustalić jej losy i poszczególne etapy podróży. Niezależnie od wybranej metody, monitorowanie przesyłki zajmie dosłownie chwilę.
Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: