Menu

Śledzenie przesyłki Pony - przesyłki kurierskie Pony

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki Pony

Zamówiłeś kuriera Pony Express korzystając z serwisu GlobKurier.pl? Skorzystaj z naszego narzędzia do monitorowania przesyłki, by dowiedzieć się, gdzie obecnie się ona znajduje! Została zarejestrowana w systemie? Trafiła na sortownię? Ruszyła już w drogę, a może właśnie dotarła do celu? To wszystko sprawdzisz, wprowadzając w odpowiednie pole numer zamówienia.

Usługa lokalizacji paczki jest całkowicie bezpłatna i nie raz pomoże odnaleźć przyczyny opóźniającej się dostawy. Z monitoringu przesyłek korzystają nie tylko klienci, ale i same sklepy internetowe czy przedsiębiorcy, dla których istotny jest czas dostawy towarów czy materiałów.

Śledź przesyłkę Pony w GlobKurier.pl

Narzędzie do monitorowania przesyłek Pony Express serwisu GlobKurier.pl jest niezwykle proste w użyciu. Wystarczy w pole na górze strony wpisać numer zamówienia i kliknąć przycisk „Zlokalizuj”. Wspomniany numer zamówienia to 12-cyfrowy kod poprzedzony symbolem GK. Wyszukiwarka dosłownie po chwili pokaże nam, gdzie dokładnie znajduje się nasza przesyłka. Wciąż na magazynie czy już u kuriera na pace? Śledzenie przesyłek dostępne jest dla wszystkich klientów serwisu GlobKurier.pl.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierem Pony

Pony Express to rosyjska firma logistyczna, świadcząca m.in. usługi kurierskie na terenie ponad 220 krajów, ze szczególnym uwzględnieniem rynku azjatyckiego czy wybranych krajów europejskich. W ramach ponad 30-letniej działalności świadczy usługi pocztowe, spedycję czy logistykę magazynową. Opcja śledzenia kurierów Pony Express w czasie rzeczywistym, pozwala na bieżąco monitorować lokalizację i status każdej nadanej paczki, także przesyłek międzynarodowych. Firma stawia na globalny rozwój, obierając za swój cel kolejne kontynenty.

Tracking przesyłki Pony - ważne informacje

Śledzenie przesyłek przewoźnika Pony Express możliwe jest na 2 sposoby:
  • Wystarczy w odpowiedniej sekcji na stronie internetowej przewoźnika wprowadzić 10-cyfrowy numer trackingowy i kliknąć przycisk wyszukiwania. Natychmiast ukaże się bieżący status nadanej przesyłki oraz kolejne kroki jej drogi do odbiorcy. Opcja śledzenia dotyczy zarówno przesyłek krajowych, jak i międzynarodowych.
  • Na dedykowanej stronie Globkurier.pl Pony Express śledzenie paczki, wpisać numer zamówienia usługi w serwisie. Jest on oznaczony początkiem GK i można go znaleźć w panelu klienta lub w mailu potwierdzającym zamówioną usługę. Wyszukiwanie pokaże nam bieżącą lokalizację przesyłki oraz kolejne etapy jej podróży.
Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: